To kolejna promocja od mBanku skierowana wyłącznie do osób w przedziale wiekowym 18-24 lata. Jeśli spełniasz ten warunek, to możesz otworzyć dedykowane dla tego pięknego wieku eKonto możliwości i zgarnąć 410zł.

Co dokładnie dostajesz?

 • 200 zł – za założenie konta przez aplikację.
 • 210 zł – za aktywności na koncie i spełnienie wszystkich warunków.
 • 6,5% na Twoje oszczędności

Dlaczego mBank rozdaje pieniądze?

ROZWIŃ

Dlaczego mBank rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko mBank je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Czy możesz wziąć udział w tej promocji?

Zazwyczaj takie okazje bankowe skierowane są do nowych klientów i z tą jest podobnie. Skierowana jest do wszystkich osób w wieku 18-24 lat (włącznie), którzy w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Co ważne, konto promocyjne musi być indywidualne. Konta wspólne nie wchodzą do promocji i przekreślają Twoją szansę na bonus.

Krok #1 Zarejestruj się w promocji i otwórz konto z kartą

Najpóźniej do 5 czerwca 2024:

 • wejdź na podaną poniżej stronę i zapisz się do promocji
 • w przeciągu następnych 7 dni kalendarzowych złóż wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową na tej samej stronie
 • zaakceptuj wszystkie oświadczenia w części MOJE OŚWIADCZENIA
 • podpisz umowę o konto i kartę za pomocą selfie lub e-dowodu

W tej promocji nie są wymagane zgody marketingowe, a wyłącznie oświadczenia, które pozwolą bankowi zapisać Cię do promocji

Premię 10 zł otrzymasz do końca drugiego miesiąca w którym założyłeś konto przez selfie lub e-dowód jeśli zrobisz min. 5 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub w miesiącu kolejnym.

Bonus 200 zł otrzymasz jeśli założysz konto na selfie/e-dowód i wykonasz aktywności z kroku #2. Bonus wpłynie na Twoje konto również do końca drugiego miesiąca od dnia otwarcia konta.

Krok #2. Wykonaj te aktywności na koncie

Aby zdobyć tę część bonusu to w miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym:

Przykład: Jeśli założysz konto w kwietniu to czas na wykonanie aktywności wymienionych powyżej masz od otwarcia konta do końca maja.

Wysokość premii wynosi łącznie 200zł, ale jest podzielona na 4 części:

 • 20zł za płatności telefonem
 • 20zł za przelewy BLIK
 • 20zł za aktywny cel oszczędnościowy
 • 140zł za spełnienie wszystkich powyższych warunków

Premię otrzymasz na konto najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

BONUS: oprocentowanie oszczędności na 6,5% w skali roku

Jeśli lubisz oszczędzać, taki bonus to mega gratka. Wszystkie oszczędności zgromadzone w mBanku będą oprocentowane 6,5% w skali roku przez trzy kolejne, pełne miesiące.

Promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje Cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń.

Młodzi mają konto za 0zł

…i kartę też w mBanku mają za 0zł. eKonto możliwości to idealny sposób, aby gładko wejść w świat bankowości, ponieważ nie musisz martwić się żadnymi dodatkowymi opłatami. Prowadzenie konta – 0zł, utrzymanie karty – 0zł (bezwarunkowo!), przelewy internetowe – 0zł i wypłaty z bankomatów Euronet/mBank dla kwot min. 300zł – też 0zł (inaczej 5zł).

Oznacza to, że biorąc udział w tej promocji niczym nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: