Po miesiącu przerwy wraca świetna promocja konta osobistego w Citibanku. Za przetestowanie funkcjonalności konta dostaniesz nawet 270 zł przelewem, a dodatkową stówkę w programie Bezcenne Chwile.

citimhandlowy_banklovers

Jakby tego było mało, konto jest całkowicie i bezwarunkowo bezpłatne, więc nie musisz się martwić żadnymi opłatami. Po prostu zakładasz konto za 0 zł i możesz dodatkowo zyskać 370 zł w gotówce.

Jeśli to wciąż mało, możesz śmiało wziąć dodatkowe, okrągłe 600 zł za używanie karty kredytowej Citi Handlowy. To już daje prawie 1000 zł na rękę w promocji tylko jednego banku:

Ale póki co, skupmy się na promocji konta osobistego :).

Kto może skorzystać z tej promocji?

Promocja trwa do 30 czerwca 2022 roku, do godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu 3000 kont. Jeśli strona rejestracji wciąż działa – to znaczy, że promocja jest aktywna:

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, a od 31 grudnia 2020 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku, to możesz wziąć udział w tej promocji. 

Teoretycznie regulamin nie każe zakładać konta z kartą, niemniej jest ona całkowicie bezpłatna i będzie potrzebna podczas spełniania warunków promocji. 

Jeśli bank da Ci wybór koniecznie wybierz kartę Mastercard (nie Visa) – bo tylko z kartą Mastercard możesz wziąć udział w programie Bezcenne Chwile i zgarnąć pełny bonus.

A oto co należy zrobić, aby zgarnąć wszystkie bonusy:

Nagroda #1 – 20 zł za „bycie w kontakcie”

Aby otrzymać tę część nagrody, należy podczas wypełniania formularza na  tej specjalnej stronie wyrazić zgody na przekazywanie informacji handlowych poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach oraz telefonicznie.

Jeśli zależy Ci na spokoju, to po prostu możesz pominąć zgody rezygnując z tego pierwszego bonusu, choć moje doświadczenie pokazuje, że banki wcale nie są jakoś szczególnie uciążliwe, jeśli chodzi o ilość telefonów z ofertami.

Po wykonaniu tych kroków, pieniądze zostaną Ci przesłane na konto najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Nagroda #2 – 100 zł za aktywność

Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • wykonaj min. 3 transakcji BLIK na łączną kwotę 300zł – mogą to być płatności w sklepach lub internecie. Zaliczane są również przelewy na telefon BLIK, więc najłatwiej będzie przesłać pieniądze do kogoś znajomego, kto korzysta z tej funkcji. 

Bonus zostanie Ci przelany najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Nagroda #3 – 100 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe

Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • zapewnij wpływ tytułem wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł

LUB

  • wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 PLN lub jej równowartość w innej walucie

Jako wynagrodzenie bank rozumie: wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, kontraktów, umów o dzieło, emerytury, renty, stypendium oraz świadczenia z programu 500 plus i podobnych. Liczy się łączna wartość wszystkich wpływów. Regulamin mówi również o tym, że nie może to być przelew z konta indywidualnego w Citibanku ani z Twojego konta w innym banku.

Jeśli nie chcesz zmieniać u pracodawcy numeru konta to skorzystaj z wyklikania w panelu bankowości internetowej opcji przewalutowania – tak jak jeden z naszych czytelników.

Oczywiście należy pamiętać, by całość transakcji po przewalutowaniach i prowizji wynosiła równowartość min. 2000 zł obrotu. Najlepiej wymienić trochę ponad 1000zł (np. 1050zł), aby mieć pewność, że na pewno przekroczymy to wymagane 2000zł.

Warto też, aby po przewalutowaniach dodać te dwie transakcje do siebie i sprawdzić, czy na 100% osiągnęliście wymagany limit.

Tylko pamiętaj o jednej ważnej zasadzie: wymieniaj waluty w tygodniu, a nie w weekend, ponieważ spread się różni diametralnie. W tygodniu przewalutowanie będzie kosztować Cię kilka złotych, a w weekend zje Ci większość premii, bo zabierze Ci ok 80 złotych.

Tym sposobem, uwiniesz się z tym krokiem w kilka minut, a 100zł premii z nawiązką pokryje ewentualne koszty.

Bonus za ten krok zostanie Ci przelany najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Nagroda #4 – 50 zł za sumienność

Jeśli spełnisz wszystkie warunki dla nagród #2 i #3 to bank przeleje Ci dodatkowo jeszcze 50 zł. To taka nagroda dla najwytrwalszych uczestników promocji 🙂

Ten bonus otrzymasz wraz z poprzednią premią do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Podpowiedź: W przeciwieństwie do innych promocji, tutaj bank nie wyznacza konkretnego miesiąca, w którym należy wykonać aktywność. Regulamin mówi np. „do końca trzeciego miesiąca” – a to oznacza, że wszystkie warunki promocji możesz zrobić od razu w pierwszym tygodniu po otwarciu konta i nie zawracać sobie nimi głowy w kolejnych miesiącach.

Nagroda #5 – voucher na 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Po otrzymaniu karty płatniczej (najpóźniej do 30.06.2022r.) zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile. Ważne, abyś był nowym uczestnikiem programu Bezcenne Chwile i dołączył do niego w ramach tej promocji.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 50zł. Muszą to być płatności kartą Citibanku – nie BLIK.

Aktualizacja 23.06.2022r.: Zwróć uwagę, że ten bonus 100zł w programie Bezcenne Chwile, dostępny jest dla osób, które do 30 czerwca zarejestrują kartę. Jeśli nie zdążysz zarejestrować karty w tym terminie, to nie rejestruj jej wcale – poczekaj kilka dni i odezwij się do nas w połowie lipca. Podpowiemy jak skorzystać z kolejnej edycji programu Bezcenne Chwile.

Swoją premię otrzymasz po 30 dniach od wykonania płatności z kroku trzeciego. Otrzymasz je w panelu Bezcenne Chwile w postaci 8000 punktów, które następnie wymienisz na voucher o wartości 100zł do ulubionego sklepu np. Carrefour, Intersport, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse ale również CircleK czy jako doładowanie w SkyCash.

Dodatkowy BONUS – nawet 100 zł dla szczególnie aktywnych

W tej edycji bank postanowił docenić szczególnie aktywnych uczestników i klientów. Jeśli posiadasz w Citi Handlowy kartę kredytową (lub założysz ją w promocji) oraz konto osobiste, możesz dostać nawet 100 zł w postaci cashbacku za transakcje kartami.

Bank pisze w regulaminie: „Przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym wydano główna Kartę Kredytową klient otrzyma zwrot w wysokości 1% łącznej sumy transakcji dokonanych w danym miesiącu kalendarzowym zarówno kartą debetową jak i kartą kredytową, przy czym nie więcej niż 25 zł”

Dokumenty dotyczące promocji: