Jeden z dwóch banków, które mają całkowicie darmowe konto i darmową kartę (bez żadnych haczyków, ani dodatkowych warunków do spełnienia) teraz oferuje 350zł premii swoim nowym i powracającym klientom.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią i jesteś nowym klientem Citi Handlowy albo powracającym klientem, który od 31 grudnia 2021 roku nie posiadał ani współposiadał konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citi Handlowym, to możesz wziąć udział w tej promocji. 

Promocja trwa do 9 stycznia 2024 roku, do godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu 4000 kont.

Jeśli strona rejestracji wciąż działa – to znaczy, że promocja jest aktywna:

Pamiętaj jednak, aby w ramach promocji otworzyć konto z kartą (wymaga tego regulamin).

Podpowiedź: Nasze doświadczenie oraz relacja czytelników pokazują, że zakładanie konta „na selfie” w banku Citi Handlowy jest czasami problematyczne. Aby uniknąć frustracji związanej z ciągłym odrzucaniem zdjęć dowodu i/lub twarzy, sugerujemy założenie konta z udziałem kuriera. Ten sposób jest naprawdę szybki i niezawodny.

A oto instrukcja, co należy zrobić, aby zgarnąć wszystkie bonusy:

Nagroda #1 – 25 zł za „bycie w kontakcie”

Aby otrzymać tę część nagrody, należy podczas wnioskowania o konto, wyrazić zgody na przekazywanie informacji handlowych:

  • poprzez system bankowości elektronicznej,
  • sms,
  • e-mail,
  • powiadomienia w aplikacjach
  • oraz telefonicznie.

Jeśli zależy Ci na spokoju, to po prostu możesz pominąć zgody rezygnując z tego pierwszego bonusu, choć moje doświadczenie pokazuje, że banki wcale nie są jakoś szczególnie uciążliwe, jeśli chodzi o ilość telefonów z ofertami. Częściej to jest jakiś sms, który łatwo zignorować.

Dodatkowo warto wspomnieć, że ww. zgody musisz utrzymać jedynie do końca miesiąca, w którym otwarłeś konto. Pierwszego dnia następnego miesiąca możesz je od razu wycofać.

Po wykonaniu tych kroków, premia 25zł zostanie do Ciebie przesłana na konto najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Przykład: Jeśli konto otworzysz w grudniu, to pierwszą premię 25zł za utrzymanie zgód marketingowych otrzymasz do końca stycznia.

Nagroda #2 – 125 zł za wpływ

W każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • zapewnij na swoje nowe promocyjne konto łączny wpływ w wysokości min. 2000 zł – może to być wpływ z Twojego konta w innym banku i może to być suma mniejszych wpływów. Możesz nawet to samo 200zł przelać dziesięciokrotnie aż do uzyskania wymaganej wysokości wpływu.

Bonus w wysokości 125zł za ten krok zostanie Ci przelany najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonałeś warunki z tych dwóch miesięcy.

Przykład: Jeśli konto otworzysz w grudniu, to wspomniany wpływ na konto zapewnij w styczniu i lutym, a wtedy do końca marca otrzymasz premię 125zł.

Nagroda #3 – 200 zł za aktywność

W każdym z czterech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • wykonaj min. 3 transakcji kartą na łączną kwotę 100zł – mogą to być płatności w sklepach lub internecie. Bank nie zaliczy transakcji zwróconych i BLIK.

Za każdy miesiąc, w którym spełniłeś warunki otrzymasz 50zł, czyli w sumie maksymalnie 200zł. Bonus zostanie Ci przelany najpóźniej do końca każdego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Przykład: Jeśli konto otworzysz w grudniu, to wspomniany płatności kartą wykonaj w styczniu, lutym, marcu i kwietniu, a wtedy na koniec lutego, marca, kwietnia i maja otrzymasz po 50zł.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: