Czy zastanawiałeś się kiedyś nad założeniem konta w Banku Citi Handlowym? Nie zdziwiłoby mnie to, bo to jedno z niewielu kont na rynku, które jest bezwarunkowo bezpłatne.

A teraz możesz połączyć tę korzyść z bonusami za aktywność. Otrzymujesz konto za 0 zł i możesz dodatkowo zyskać 200 zł w gotówce oraz 2 kody na usługi kurierskie Inpost.

To nie koniec, bo jeśli chciałbyś dodatkowo założyć kartę kredytową, to możesz zyskać dodatkowe 400 zł do Allegro oraz 100 zł w ramach cashbacku. Ale to już dodatek.

Tutaj głównie skupię się na koncie osobistym, ale wrzucę Ci linka do artykułu o karcie kredytowej, gdybyś chciał skorzystać ze wszystkich ofert.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Promocja trwa do 4 grudnia 2021 roku, do godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu 3000 kont. Jeśli strona rejestracji wciąż działa – to znaczy, że promocja jest aktywna:

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, a od 1 stycznia 2020 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku, to możesz wziąć udział w tej promocji. Teoretycznie regulamin nie każe zakładać konta z kartą, niemniej jest ona po prostu potrzebna do wykonania jednego z kroków promocji, więc zachęcam od razu założyć konto z kartą. Tym bardziej, że karta też jest bezpłatna.

A oto co należy zrobić, aby zgarnąć wszystkie bonusy:

Nagroda #1 – 2 kody na wysyłki InPost

Aby otrzymać tę część nagrody, należy podczas wypełniania formularza z tej strony wyrazić zgody na przekazywanie informacji handlowych poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach oraz telefonicznie.

Jeśli zależy Ci na spokoju, to po prostu możesz pominąć zgody rezygnując z tego pierwszego bonusu.

Bank wymaga, aby do 10 dni od otwarcia konta zaakceptować regulamin promocji, ale nie musisz się martwić – jeśli podpiszesz umowę online to regulamin jest zatwierdzany za pomocą kodu SMS. W przypadku podpisywania umowy przy kurierze, otrzymasz wszystkie dokumenty razem.

Po wykonaniu tych kroków, kody znajdziesz w zakładce „Korzyści i produkty”, najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzyłeś konto. Będziesz mógł je wykorzystać na stronie www.szybkienadalnie.pl najpóźniej do 31 marca 2022 r.

Nagroda #2 – 50 zł za aktywność

Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • zaloguj się przynajmniej 1 raz do aplikacji mobilnej
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości 100 zł – wpływ nie może pochodzić z konta prowadzonego przez Citibank. Może to być jednak przelew z Twojego (lub znajomego/rodziny) konta w innym banku.

Bonus zostanie Ci przelany najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Nagroda #3 – 50 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe

Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • zapewnij wpływ tytułem wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł

LUB

  • wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 PLN lub jej równowartość w innej walucie

Jako wynagrodzenie bank rozumie: wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, kontraktów, umów o dzieło, emerytury, renty, stypendium oraz świadczenia z programu 500 plus i podobnych. Liczy się łączna wartość wszystkich wpływów.

Regulamin mówi również o tym, że nie może to być przelew z konta indywidualnego w Citibanku ani z Twojego konta w innym banku.

Bonus zostanie Ci przelany najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Nagroda #4 – 50 zł za wykonywanie płatności

W tym punkcie, tak jak i w powyższym, bank również daje dwie opcje na wykonanie tego kroku.

Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł – bank ma na myśli zarówno płatności w stacjonarnych sklepach jak i te internetowe. Może to być jedna płatność, a możesz rozdzielić sobie na kilka drobniejszych wykonywanych przez 3 pełne miesiące od otwarcia konta.

LUB

  • posiadaj w Citibanku kartę kredytową i do końca trzeciego miesiąca następującego po otwarciu konta dokonaj przynajmniej 1 spłaty tej karty kredytowej z nowo-otwartego rachunku w Citibanku. Łączna suma spłat musi wynieść min. 500zł. To warunek szczególnie rekomendowany tym, którzy posiadają już kartę kredytową w Citibanku i przyzwyczaili się do płacenia nią.

Bonus zostanie Ci przelany najpóźniej do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Nagroda #5 – 50 zł za sumienność

Jeśli spełnisz wszystkie warunki dla nagród #2, #3 i #4 to bank przeleje Ci dodatkowo jeszcze 50 zł. To taka nagroda dla najwytrwalszych uczestników promocji 🙂

Ten bonus otrzymasz wraz z poprzednią premią do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Podpowiedź: W przeciwieństwie do innych promocji, tutaj bank nie wyznacza konkretnego miesiąca, w którym należy wykonać aktywność. Regulamin mówi np. „do końca trzeciego miesiąca” – a to oznacza, że wszystkie warunki promocji możesz zrobić od razu i nie zawracać sobie nimi głowy w kolejnych miesiącach.

A jeśli chcesz więcej…

Jeśli chciałbyś maksymalnie skorzystać z oferty Citibanku, to możesz połączyć tę promocję z promocją karty kredytowej Citibank. Na start możesz zdobyć 400 zł do wydania na Allegro.

Dodatkowo otrzymasz przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym wydano kartę kredytową zwrot w wysokości 1% łącznej sumy transakcji dokonanych w danym miesiącu kalendarzowym zarówno kartą do konta jak i kartą kredytową (nie więcej niż 25 zł/m-c).

Musisz się jednak pospieszyć, bo z części promocji dotyczącej 1% zwrotu przez 4 miesiące może skorzystać jedynie pierwszych 1000 osób, które zawnioskują o wydanie karty. Potem pozostanie Ci już tylko aktywnie płacić kartami w sklepach i internecie.

Aby zdobyć bon do Allegro należy spełnić kilka warunków, które dokładnie opisaliśmy w poniższym artykule:

https://banklovers.pl/400-zl-od-citi-za-zalozenie-karty-kredytowej/

Dodatkowe ułatwienie:

Pobierz również ściągawkę w PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niej nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją. Najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: