Tym razem zdobywasz voucher 450 zł do Biedronki. Komu w dzisiejszych czasach nie przydałoby się zrobić bezpłatnych zakupów? No to teraz masz szansę!

Warunki tej promocji są bardzo łatwe – należy założyć kartę kredytową Simplicity i korzystać z niej przez kilka miesięcy. Wszystko dokładnie wyjaśnię w dzisiejszym artykule, bo to promocja zdecydowanie warta skorzystania i chcę, aby jak najwięcej osób zrozumiało jak to wszystko tutaj działa.

W najprostszym wariancie – bez spełniania warunków bezpłatności karty – koszt udziału w promocji to 60 zł, ale możesz też włożyć więcej wysiłku, spełniać warunek bezpłatności karty Simplicity i przejść przez całą promocję nie wydając ani złotówki.

Promocja trwa do 16 stycznia 2023, ale im prędzej weźmiesz udział, tym szybciej otrzymasz voucher

Kto może skorzystać?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc oczywiście Citibank (z resztą jak każdy bank w tego typu promocjach) przygotował ścisłe kryteria, kto może wziąć udział w promocji.

Po pierwsze promocja skierowana jest do nowych klientów Citi Handlowy. Na podstawie regulaminu i definicji „nowego klienta”, wiadomo, że skorzystać z tej okazji mogą wszystkie osoby pełnoletnie, które po 1 września 2020 nie posiadały w Citi Handlowy żadnej karty kredytowej.

Bycie dopisanym do karty żony czy męża, nie skreśla z promocji, tak samo jak posiadanie w Citi lokaty albo innego produktu.

Po drugie, oprócz powyższego, trzeba jeszcze posiadać oczywiście zdolność kredytową (czyli być osobą pracującą lub na emeryturze/rencie).

Jako, że jest to karta kredytowa – czyli najpierw wydajesz pieniądze z limitu przyznanego przez bank, a dopiero po otrzymaniu wyciągu przelewasz do banku wykorzystaną kwotę – to bank musi sprawdzić, czy masz dochody, które pozwolą Ci zwrócić w pełni tą wykorzystaną kwotę.

Wykluczone są wszystkie osoby, które mają negatywną historię kredytową w BIK, jak również osoby z komornikiem i utrzymujące się z zasiłków.

Minimalne wymagania Citi Handlowy to:

 • osoba ubiegająca się o kartę musi mieć zarobki minimum 1200 zł netto (lub jeśli ma na utrzymaniu rodzinę to odpowiednio więcej) i staż w obecnej firmie minimum 3 miesiące

albo

 • jeśli prowadzi działalność gospodarczą to musi mieć ona minimum 2 lata stażu i dochód działalności musi wynosić przynajmniej 2500 zł (lub odpowiednio więcej jeśli ma się na utrzymaniu rodzinę)

To ważne, aby tych kryteriów przestrzegać bo według regulaminu promocji, bank będzie weryfikował Twoje dochody – zazwyczaj wystarczy przesłać wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Poniżej tabela z regulaminu, dotycząca tych warunków:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie dokumenty-dochodowe.jpg

KROK #1 – Wypełnij wniosek na stronie Citi Handlowy

Pierwszym krokiem do zdobycia vouchera na 450zł do Biedronki jest oczywiście wnioskowanie o kartę kredytową Simplicity. Należy zrobić to na specjalnej stronie promocyjnej. Tam należy kliknąć pomarańczowy przycisk „Aplikuj o kartę” i wypełnić formularz.

Jeśli chcesz otrzymać pełny bonus czyli 400zł + 50zł w bonie, to podczas zakładania formularza zaznacz wszystkie zgody na kontakt marketingowy (system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach, kontakt telefoniczny).

Jesli jednak nie masz ochoty zaznaczać zgód, to należeć Ci się będzie 400zł premii. Inaczej mówiąc: zgoda na kontakt jest warta 50zł.

Formularz jest stosunkowo długi i należy podać sporo informacji, natomiast najważniejszy jest pierwszy etap. Już samo podanie danych kontaktowych oznacza zgłoszenie się do promocji.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie formularz-zgloszeniowy-citibank-1.jpg

Jeśli nie masz czasu na wypełnianie długiego formularza to po prostu wyślij swoje dane kontaktowe i oczekuj na telefon konsultanta Citibanku. Jednocześnie pamiętaj, że im więcej danych podasz w formularzu, tym krótsza będzie rozmowa telefoniczna.

Jak już wspomniałam, zgłaszając się do tej promocji, wnioskujesz o kartę kredytową Simplicity, dlatego warto tutaj wspomnieć również o jej szczegółach:

 • 0 zł – wydanie karty kredytowej
 • 0 zł – opłata miesięczna jeśli wykonasz płatności na łączną kwotę min. 1000zł (inaczej 12zł)
 • 0 zł – dostarczenie karty Pocztą Polską
 • 19,91% RRSO, jeśli nie spłacisz karty w okresie bezodsetkowym (masz na to 26 dni od wystawienia wyciągu)

Regulamin promocji gwarantuje, że przez pierwsze 12 miesięcy bank zwróci Ci opłatę za kartę, jeśli wykonasz płatności na min. 300 zł w każdym miesiącu. Po tym czasie karta będzie darmowa, jeśli suma płatności kartą w danym miesiącu wyniesie min. 1000 zł

KROK #2 – Wyślij dokumenty potwierdzające Twoje dochody

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Ciebie pracownik Citibanku, aby dokończyć proces składania wniosku o kartę kredytową Simplicity. Może nastąpić to już po kilku godzinach, ale czasem zajmuje to nawet kilka dni.

Po uzupełnieniu telefonicznie brakujących danych, będziesz mieć 10 dni, aby wysłać dokumenty potwierdzające Twoje dochody. Jakie mają to być dokumenty ustalisz już z konsultantem infolinii ale zazwyczaj wystarcza wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące (wyciąg powinien zawierać pełną historię rachunku – zarobki i wydatki).

Dokumenty prześlesz w bezpieczny sposób na szyfrowanej stronie Citibanku tutaj.

KROK #3 – Aktywuj kartę i zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej

Kiedy do banku trafią wszystkie Twoje dokumenty otrzymasz informację o przyznaniu karty kredytowej. Karta przyjdzie w ciągu 14 dni pocztą.

Aktywuj kartę , a później min. 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej przed upływem pełnego miesiąca kalendarzowego od popisania umowy.

Teoretycznie aktywując kartę online już spełniasz ten warunek, jednak nie zaszkodzi zalogować się dla pewności dodatkowo dzień czy dwa dni później.

KROK #4 – Płać kartą Simplicity za zakupy

 • Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę wykonaj transakcje na łączną kwotę 1000 zł (liczy się suma wszystkich miesięcy).

Do promocji nie zostaną zaliczone płatności szczególne. m.in. doładowania Revolut albo płatności za zakłady bukmacherskie. Najlepiej wykonywać po prostu płatności za normalne zakupy.

Zgodnie z regulaminem promocji, bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody (wysyłając wiadomość w bankowości internetowej) do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu w którym spełnisz wszystkie warunki promocji.

Po tej informacji o spełnieniu warunków promocji, obiecany voucher otrzymasz 60 dni później. Z doświadczenia jednak wiemy, że często dzieje się to znacznie szybciej. Otrzymasz go jako wiadomość w bankowości internetowej. Jeśli zaznaczyłeś zgody marketingowe, to otrzymasz dwie wiadomości o przyznaniu 400zł i 50zł, a jeśli ich nie zaznaczyłeś, to spodziewaj się wiadomości dotyczącej bonu na 400zł.

Jak wykorzystasz swój voucher?

Po spełnieniu warunków promocji dostajesz elektroniczny voucher (e-kod) wielokrotnego użytku, o wartości 400 zł oraz 50zł. Na ich wykorzystanie będziesz mieć aż 6 miesięcy, więc na pewno się nie zmarnuje.

Poniżej wypisałam wszystkie szczegóły dotyczące tego vouchera:

 • dostajesz2 vouchery (e-kody) o wartości 400 zł i 50zł
 • vouchery możesz używać wielokrotnie, aż do wykorzystania pełnej kwoty 450 zł
 • będzie on ważny przez 6 miesięcy od daty jego otrzymania we wszystkich sklepach Biedronka w całej Polsce
 • skorzystasz z niego podając kasjerowi (lub w kasie samoobsługowej), po zeskanowaniu ostatniego produktu, indywidualny 13-cyfrowy numer vouchera
 • w każdej chwili możesz sprawdzić, ile zostało Ci środków na voucherze, wchodząc na stronę www.kartypodarunkowe.biedronka.pl

Regularnie chodzę co kilka dni do Biedronki zrobić większe zakupy. Taki voucher na 450 zł to byłaby dla mnie niezła gratka. Za każdym razem w Biedronce wydaję 50 – 100 zł, więc mogłabym przynajmniej kilka razy nie zabierać ze sobą portfela.

Dokumenty dotyczące promocji: