Zbliża się mój ulubiony sezon – narty. Mam nadzieję, że tym razem żaden wirus go nie zakłóci. A jak sezon za pasem, to trzeba zadbać o sprzęt i ubranie na stok. Spodnie, kurtka, rękawice, kijki, gogle. Bo narty i buty już mam…

Właśnie dlatego nie mogłam przejść obojętnie obok najnowszej promocji BNP Paribas. W listopadowej edycji dostaniesz do wyboru:

 • 350 zł przelewem na konto

LUB

 • 450 zł w postaci kodów podarunkowych do Decathlonu

Obojętnie którą premię wybierzesz, warunki do spełnienia w ramach promocji są identyczne i banalnie proste.

Promocja trwa do 30 listopada, jednak radzę się pospieszyć, bo jest mocno limitowana – obowiązuje limit 3000 wniosków

O tym, czy udało Ci się wziąć udział w promocji będziesz wiedział od razu – jeśli poniższy link działa, to znaczy że jesteś w garstce szczęśliwców:

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać. W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 proste warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Krok #1: Załóż konto z kartą w banku BNP Paribas

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie na tej specjalnej stronie internetowej.

Najpierw zobaczysz formularz rejestracyjny i wybór premii (gotówka czy kody do Decathlonu), później kliknięcie w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, a w końcu otwarcie konta.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz czas do 14.12.2021 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

Krok #2: Odbierz pierwsze 50 zł w gotówce (lub 100 zł do Decathlonu) za aktywności w grudniu

W grudniu:

 • wykonaj min. 1 płatność BLIK na dowolną kwotę. Najłatwiej wybrać jakąś akcję na zrzutka.pl i użyć opcji BLIK ale mogą to być też zwykłe zakupy w sklepie lub internecie.
 • wykonaj 1 przelew na dowolną kwotę (za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) – ma to być zwykły przelew, nie liczą się przelewy BLIK na telefon.

Krok #3: Weź 150 zł w gotówce lub 200 zł do Decathlonu za aktywności w styczniu

W styczniu:

 • wykonaj min. 2 płatności za pomocą Apple Pay lub Google Pay na dowolną kwotę. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację na swoim telefonie lub tablecie i dodasz kartę BNP Paribas. Podczas płacenia za zakupy zbliż telefon do czytnika kart – i gotowe.
 • przelej na swoje nowe konto łącznie 500 zł lub więcej. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

Krok #4: 150 zł w gotówce lub 150 zł do Decathlonu za aktywności w lutym

W lutym:

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min 500 zł. Najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay. Nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.
 • przelej na swoje nowe konto łącznie 500 zł lub więcej. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

I to tyle!

Jeśli wybrałeś przelew gotówki na konto, po spełnieniu grudniowych warunków promocji otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii (najpóźniej do 18 stycznia 2022r.), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 26 stycznia 2022 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Jeśli jednak wybrałeś kody podarunkowe do Decathlonu to nie musisz wypełniać żadnego formularza. Otrzymasz je w formie SMSa i będą ważne do 1.10.2023r.

Pierwszą część premii otrzymasz najpóźniej do 31 stycznia 2022. Po wykonaniu aktywności w styczniu premię otrzymasz do 28 lutego 2022 roku. Z kolei ostatnia część premii trafi do Ciebie do 31 marca 2022.

Po odebraniu premii możesz zdecydować czy zachowasz sobie to konto na dłużej czy je zamkniesz – nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Dokumenty dotyczące promocji: