Takich promocji dla obecnych klientów banków jest bardzo mało. Dlatego z chęcią je opisujemy, bo wiemy, że to skarb dla tych wyjadaczy promocji, którzy wszędzie już brali udział i czekają, aż miną okresy karencji.

To też fajny bonus dla tych, którzy wiele lat są wiernymi klientami danego banku.

Tym razem możesz zgarnąć 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. Wystarczy, że masz wydaną przez Alior Bank kartę Mastercard i nigdy wcześniej nie zarejestrowałeś żadnej karty tego banku w tym programie Bezcenne Chwile.

Udział w promocji biorą obydwa rodzaje karty: debetowa oraz kredytowa, ale nagrodę możesz zgarnąć tylko raz (jeśli masz obydwie karty to wybierasz, którą rejestrujesz). Regulamin przewiduję różne warunki dla karty kredytowej i debetowej, więc najpierw zapoznaj się z nimi, a następnie zdecyduj, którą kartę zarejestrujesz.

A jeśli jeszcze nie masz konta w tym banku, to możesz to nadrobić i dodatkowo jeszcze zyskać 500zł w głównej promocji banku. Jak to zrobić opisujemy tutaj:

Co zrobić, by zgarnąć 16 000 punktów?

Aby otrzymać wspomniane 16 tys. punktów, które wymienisz na bony o wartości 200zł, należy najpóźniej do końca lipca:

Jeśli zarejestrowałeś kartę debetową, to za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 8 tys punktów. Jeśli zarejestrowałeś kartę kredytową, to otrzymasz 16 tys. punktów.

Jeśli spełnisz powyższe warunki, to przy karcie debetowej masz możliwość „dobić” do 16 tys. punktów spełniając dodatkowo poniższy warunek warty 8 tys. punktów (dotyczy jedynie kart debetowych):

Aby dowiedzieć się więcej o samej usłudze odsyłam do strony banku, która opisuje ją w przejrzysty sposób:

Na rejestrację karty masz czas do 31 lipca 2024r, ale nie czekałabym na to do ostatniej chwili, bo ilość punktów powitalnych jest ograniczona i mogą się skończyć wcześniej.

O ewentualnym wcześniejszym zakończeniu akcji dowiesz się na stronie banku z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Punkty otrzymasz do 14 dni roboczych na platformie Bezcennych Chwil i na wymianę punktów na nagrodę będziesz miał 3 miesiące. Pamiętaj, aby to zrobić, bo po tym czasie punkty przepadają.

Dokumenty dotyczące promocji: