W tej promocji do zgarnięcia masz bonus o wartości 440zł: łącznie 200zł do wydania na Allegro oraz 240zł przelewem. Wystarczy założyć konto na tej specjalnej stronie i wykonać kilka naprawdę prostych aktywności.

Promocję wyróżniają jasne i proste warunki promocji, które spełnisz w 5 minut!

Wszystkie szczegóły opowiem Ci w dzisiejszym artykule. Rozkładam w nim regulamin na czynniki pierwsze i podpowiadam jak skorzystać z tej niezwykłej okazji!

Promocja obowiązuje do 9.07.2023r. (włącznie) lub dla pierwszych 3000 osób, które wypełnią formularz rejestracyjny! Później strona promocyjna przestanie działać.

Kto może odebrać te 440 zł?

Kasa, którą otrzymasz za spełnienie warunków jest gwarantowana i nie ma co do tego wątpliwości. Sprawdź jedynie, czy w ogóle możesz wziąć udział w promocji, bo bank stawia tutaj konkretne kryteria.

Jak czytamy w regulaminie, aby się skutecznie zarejestrować, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

W promocji nie ma żadnych zobowiązań, a cały proces zakładania konta jest banalnie prosty. Później zwyczajnie wykonasz kilka aktywności wymaganych regulaminem i tyle.

Oto moja instrukcja, jak z tego skorzystać:

💰 Do 9 lipca 2023 (a najlepiej jak najszybciej):

✅ otwórz konto osobiste wraz z karta debetową.

Na rejestrację w promocji masz czas teoretycznie do 9 lipca 2023, ale nie radzę czekać do ostatniego dnia promocji, bo może już być nieaktywna.

Lepiej sprawdź od razu, czy ta strona promocyjna działa i zarezerwuj swoje miejsce w promocji. Potem będziesz miał sporo czau na spełnienie warunków.

Wypełnij krótki formularz i otwórz konto wraz z kartą płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

Tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 2 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 7 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby zapłacić niższą opłątę za kartę.

Czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty masz czas do 23.07.2023 r.

Następnie w lipcu 2023r:

✅ wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300złnajlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach, bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów

🔥Do końca sierpnia otrzymasz kod na Allegro wartości 150zł

💰 W sierpniu:

✅ wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300zł– jak wyżej, najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach, bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów

zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

🔥 Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 50zł na Allegro oraz 120zł przelewem do końca września 2023r.

💰 We wrześniu:

✅ wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300zł– na tych samych warunkach, co w lipcu i sierpniu

zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 700 zł może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

🔥 Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 120zł przelewem do końca października 2023r.

Do 22 września otrzymasz mail potwierdzający zdobycie drugiej nagrody, w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 26 września. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

To WSZYSTKO!

Promocja jest mega prosta, zasady jasne. Premie są jednak już od siebie zależne. Oznacza to, że aby otrzymać premię za następny miesiąc trzeba spełnić warunki poprzedniej premii.

Czy wszystko jest dla Ciebie jasne? W razie czego zadawaj pytania w komentarzach na dole.

Podsumowując: Zakładasz konto z kartą, spełniasz warunki, dostajesz bonus. Prościzna!

Dokumenty dotyczące promocji: