W tej promocji organizowanego przez BNP Paribas dostaniesz 400 złotych w postaci vouchera do szkoły języka angielskiego online oraz 150zł przelewem za otwarcie konta osobistego i wykonanie dwóch bardzo prostych warunków tj. transakcje kartą oraz logowanie się do aplikacji. Jeśli więc jednym z Twoich noworocznych celów było nauczenie się języka angielskiego, to BNP Paribas przychodzi z pomocą, dodatkowo na bardzo przyjaznych warunkach.

Ta promocja jest zupełnie inna od wszystkich poprzednich organizowanych przez BNP Paribas z dwóch powodów:

 • nie było jeszcze możliwości zdobycia vouchera za 400zł do szkoły języka angielskiego online Tutlo
 • nigdy wcześniej nie było tak wysokiej nagrody za samo założenie konta

Teraz pomogę Ci wziąć udział w tej promocji i przeprowadzę Cię od A do Z po wszystkich warunkach.

Szkoła języka angielskiego w Warszawie | Tutlo

Kto dokładnie może wziąć udział w promocji?

Ta promocja skierowana jest do nowych klientów banku BNP Paribas. Mogą w niej wziąć udział zarówno całkowicie nowi klienci, jak i powracający którzy przez minimum 12 miesięcy od daty złożenia wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego.

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Na dokonanie rejestracji masz czas do 19 lutego 2023r. Jednak nie czekaj do ostatniej chwili, bo obowiązuje limit 1200 kont promocyjnych. Później promocja wygaśnie i założenie konta nie będzie możliwe.

Ale nie martw się – jeśli limit się wyczerpie, to dowiesz się o tym zanim założysz konto. Jeśli link promocyjny jeszcze działa, to znaczy, że zdążyłeś i na pewno bierzesz udział w promocji.

Krok #1: Odbierz voucher na 400zł do Tutlo za założenie konta

Pierwszy krok jest niezwykle prosty… Po prostu przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji. Masz czas do 19 lutego 2023r.

Sprawa jest o tyle istotna, że konta założone w inny sposób oraz te, które zostaną założone przed zarejestrowaniem się w promocji, nie biorą w niej udziału. Należy podać swoje prawdziwe dane, które później podasz w banku. Tylko tak będzie on wiedział, że należy Ci się premia.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zobaczysz przycisk [otwórz konto], który przeniesie Cię na szyfrowaną stronę BNP Paribas, na której otworzysz konto z kartą płatniczą (wybierz tę o nazwie „Otwarta na dzisiaj” – jest najtańsza).

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 19 lutego 2023r. do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 05.03.2023 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

Właśnie zapewniłeś sobie pierwszą premię, którą jest voucher do Tutlo na wartość 400zł

W ramach vouchera otrzymasz 10 interaktywnych lekcji z lektorem angielskiego, po 20 minut każda.

Wiadomość o przyznaniu tej nagrody wraz z numerem vouchera otrzymasz najpóźniej do 17 marca 2023 r. Aby odebrać lekcje, musisz najpóźniej do 31 marca 2023r. wejść na tę stronę Tutlo dedykowaną dla uczestników promocji BNP Paribas i wypełnić formularz rejestracyjny.

Należy wyrazić zgodę na utworzenie konta w serwisie tutlo.com w celu doładowania lekcji i ich przeprowadzenia oraz zaakceptować treść regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną w serwisie Tutlo. Lekcje zostaną doładowane, gdy utworzysz konto i będziesz mógł je wykorzystać najpóźniej do 31 maja 2023. Więcej o aplikacji Tutlo napiszę w ostatnim akapicie.

Krok #2: Odbierz 150 zł za aktywności w marcu i kwietniu

W marcu i kwietniu:

 • zaloguj się do aplikacji bankowej min. 2 razy w różnych dniach miesiąca – w ciągu jednego dnia będzie uwzględnione jedno logowanie
 • wykonaj min. 5 płatności kartą na jakąkolwiek kwotę – najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach (może być nawet za 3 bułki osobno), bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.

Po wykonaniu tych aktywności w marcu i kwietniu, otrzymasz mail potwierdzający zdobycie pierwszej premii (najpóźniej do 19 maja 2023r.), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 25 maja 2023 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Czym jest Tutlo?

To szkoła języka angielskiego online wyróżniona w rankingu “FT – 1000” dziennika Financial Times oraz rankingu “Gazele Biznesu” Pulsu Biznesu.

 • Znajdziesz tam kursy dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży oraz dorosłych, bez względu na poziom zaawansowania;
 • Szkoła oferuje wachlarz kursów klasycznych (od A0 do C2), a także bogaty zestaw kursów tematycznych (np. Business i Medical English);
 • W ramach promocji otrzymasz dziesięć 20-minutowych interaktywnych sesji z lektorami angielskiego (także z Native Speakerami z USA, Kanady i Wielkiej Brytanii) w Tutlo o łącznej wartości 400 zł, co znacznie Ci pomoże w opanowaniu angielskiego i przełamaniu bariery językowej
 • Voucher Tutlo nie jest imienny i może być wykorzystany przez dowolną osobę

Dokumenty dotyczące promocji: