BNP Paribas ma obecnie dla Ciebie taką propozycję: za 3 aktywności na koncie osobistym powtarzane w dwóch miesiącach otrzymasz w gotówce 250 złotych.

Możesz to potraktować jako szybki zarobek: otwierasz konto, spełniasz warunki, zgarniasz kasę i zamykasz konto. Możesz też zobaczyć jak działa bank, aplikacja i być może się okaże, że przekonają Cię do siebie na tyle, że zmienisz swój główny rachunek.

Na szczęście nie musisz decydować już teraz. Te przemyślenia możesz zostawić na czas, w którym w Twojej kieszeni będą już wygodnie leżeć pieniądze z bonusu.

Żebyś nie musiał wybierać w ciemno, w tym artykule przedstawię Ci wszystkie warunki – od A do Z, bez ściemy i upiększania. Warto się jednak pospieszyć, bo organizator przewidział jedynie 3000 promocyjnych kont.

Ale nie martw się – jeśli limit się wyczerpie, to dowiesz się o tym zanim założysz konto. Jeśli link promocyjny jeszcze działa, to znaczy, że zdążyłeś i na pewno bierzesz udział w promocji.

Co ważne: Nie jest to żaden konkurs, ani losowanie. KAŻDY kto uważnie wykona kroki opisane w tym artykule otrzyma 250zł premii. Gwarantuje to regulamin promocji, do którego link zamieszczam na końcu tego artykułu.

Więcej w tym sensu, niż Ci się może wydawać

Wiem, że niektórym może się to wydawać dziwne, że bank rozdaje pieniądze za założenie konta… Szczególnie jeśli spotykasz się z czymś takim po raz pierwszy… Jednak musisz wiedzieć, że w dzisiejszych czasach to bardzo popularna forma reklamowania się banków (bo nie tylko BNP Paribas takie organizuje).

Aby pomóc Ci lepiej zrozumieć cały ten fenomen promocji bankowych przygotowałem kilka argumentów dowodzących, że to opłaca się również samym bankom (mimo, że nie ma ukrytych opłat):

Dlaczego BNP Paribas rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko BNP Paribas je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

To naprawdę takie proste! Wszystko opiera się na obopólnych korzyściach – bank zyskuje zaangażowanego klienta, a Ty zapoznajesz się z jego produktem i zgarniasz za to gotówkę.

Kto może zgarnąć 250zł?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać. W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 proste warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Na dokonanie rejestracji masz czas do 6 czerwca 2021 r. ale pamiętaj, że ta promocja jest mocno limitowana – bank dopuszcza 3 000 kont założonych w ramach promocji. Myślę, że warto się pospieszyć, szkoda byłoby, gdyby taka okazja przeszła Ci pod nosem.

Konto Otwarte na Ciebie – zobacz czy zapłacisz za konto i kartę

Po przejrzeniu tabeli opłat i prowizji okazuje się, że to rzeczywiście świetna okazja, bez żadnych haczyków. Proponuję wybrać kartę Otwartą na Dzisiaj, ponieważ ma najlepsze warunki utrzymania jej darmowej.

Tak, jak wspominałam na początku tekstu, jeśli masz 26 lat lub więcej to wystarczy 1 płatność kartą na dowolną kwotę, aby dla Ciebie też wszystko było bezpłatne. Możesz nawet zapłacić raz w miesiącu, za jedną bułkę w piekarni i wtedy odbierzesz premię w promocji nie ponosząc żadnych kosztów.

Jeśli jednak masz poniżej 26 lat, to jesteś zwolniony z opłaty za konto oraz za kartę. Wszystko jest dla Ciebie bezwarunkowo darmowe.

Poniżej przedstawiam jak się wszystko prezentuje dla tego konta:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 1 płatność na dowolną kwotę (inaczej 3 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Co zatem trzeba zrobić, aby wziąć udział w tej promocji i odebrać nagrodę? Przeczytać dokładnie poniższe kroki i wcielić je w życie.

Pamiętaj, że jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości czy pytania – śmiało pisz do nas na Messengerze, w komentarzach lub bezpośrednio na maila.

KROK #1 – Zarejestruj się w promocji i otwórz konto wraz z kartą

Przejdź na tę stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji. Tylko tym sposobem otrzymasz link, dzięki któremu założysz promocyjne konto w BNP Paribas.

Całą resztę Twoich danych wypisujesz już we wniosku o konto bezpośrednio na stronie banku BNP Paribas – do tych danych nie ma nikt dostępu prócz banku!

Link do otwarcia konta pojawi Ci się po wypełnieniu tych 4 pól, zaznaczeniu zgód i kliknięciu „ZAREJESTRUJ SIĘ”:

Na podpisanie umowy oraz nadanie PIN do karty (czyli aktywowanie karty) masz czas do 20 czerwca 2021 r. Pamiętaj o tym kroku – zdarza się, że niektórzy czytelnicy o nim zapominają. Naprawdę szkoda, żeby z powodu takiego niedopatrzenia utracić możliwość zgarnięcia bonusu.

Jeśli chodzi o zawwarcie umowy, Wszystko zrobisz przez internet, bez wychodzenia z domu na jeden z dwóch sposobów:

 • Kurierem – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a kilka dni później przyjeżdża kurier z dokumentami do podpisania. Uważam, że to najwygodniejsza forma.
 • Przez Selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto, wybierasz weryfikację tożsamości przez selfie, w których pokazujesz swoją twarz z różnych stron. Później wszystkie dokumenty przyjdą na e-mail.

KROK #2 – Wykonaj te 3 aktywności w 2 miesiącach i zgarnij 250 zł

Warunki są tutaj naprawdę przyjemne – wszystko to czynności, które wykonujesz na co dzień, z tą różnicą, że tym razem dostaniesz za nie pewne pieniądze

W czerwcu oraz lipcu (w każdym z tych 2 miesięcy):

 • wykonaj min. 1 przelew na dowolne konto używając aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej (mają to być standardowe przelewy, nie BLIK)
 • wykonaj min. 3 płatności kartą, na dowolną kwotę (najlepiej płatności fizycznie w sklepie, bo bank wykluczył płatności internetowe robione poprzez pośredników płatności takich jak np. BLIK oraz kilka płatności szczególnych takich jak opłata za zakłady bukmacherskie)
 • zapewnij łączny wpływ na konto min. 1000 zł (może być przelew z Twojego konta w innym banku albo od rodziny, może być to zasilenie w kilku częściach, nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze możesz następnego dnia zwrócić na swoje główne konto w innym banku, nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas)

To tyle! Nie przesadzałam mówiąc, że te warunki są wyjątkowo łatwe jak na taki fajny bonus pieniężny, prawda?

Fakt, bywają wyższe bonusy w promocjach BNP Paribas, jednak zazwyczaj są one wydawane w bonach lub też warunki promocji są trudniejsze lub dłużej je trzeba spełniać.

Jeśli więc lubisz szybkie akcje – w tej promocji spełniasz warunki jedynie 2 miesiące, dzięki czemu bonus również otrzymasz zdecydowanie szybciej.

No właśnie, a dokładnie to kiedy otrzymasz premię?

Informację o przyznaniu bonusu otrzymasz na maila do 20 sierpnia 2021 r. Nagroda zostanie wypłacona na konto do 31 sierpnia 2021 r.

W mailu z informacją o przyznaniu nagrody dostaniesz również link. Maksymalnie do 26 sierpnia 2021 r, zaloguj się na wskazanej tam stronie i przekaż numer konta promocyjnego, na który zostanie wypłacona nagroda. Pamiętaj więc, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Konto i karta muszą być aktywne na dzień wydania bonusu. Jeśli przez ten czas nie przekonasz się do konta, to bez problemu będziesz mógł je zamknąć. Możesz to nawet zrobić ze swojego domu dzwoniąc na infolinię banku.

Dodatkowa pomoc od Banklovers

Wiemy od czytelników, jak bardzo pomocny jest PDF wraz ze wskazówkami, co dokładnie zrobić i kiedy. Cieszymy się z tego ogromnie i z równie wielką radością dzielę się z Tobą PDF-em dotyczącym warunków tej promocji:

Oby Ci wiernie służył! 🙂

Dodatkowo udostępniam Ci informacje w formie infografiki, dzięki której szybko przypomnisz sobie o najważniejszych warunkach, a dokładnie na co regulamin pozwala, a na co nie:

Jaki rodzaj przelewu spełnia warunki promocji?

tradycyjny przy użyciu aplikacji mobilnej
tradycyjny z użyciem bankowości internetowej
natychmiastowy
BLIK

Dopuszczalne rodzaje transakcji BLIK:

płatności w internecie
fizyczne płatności (np. w sklepie)
przelewy BLIK
wypłaty gotówki w bankomacie BLIK
płatności szczególne np. opłata za zakłady bukmacherskie, ubezpieczenia, transfery pieniężne oraz doładowania aplikacji jak Revolut

Jaki rodzaj wpływu na konto spełnia warunki promocji?

z własnego konta w innym banku
przelew od przyjaciół lub rodziny
może być sumą mniejszych wpływów
musi być cała kwota jednym przelewem
wpłata we wpłatomacie
wpłata gotówki w oddziale

Dokumenty dotyczące promocji: