Wraca promocja BNP Paribas z bardzo wysoką premią! Tym razem dostaniesz voucher o wartości 350zł do wybranego sklepu:

 • H&M
 • Rossmann
 • Leroy Merlin
 • Stacje paliw Orlen

To obecnie najwyższa premia, jaką można zdobyć w promocjach konta osobistego… Przeczytałam regulamin i poza limitem 3000 kont promocyjnych, nie ma żadnych haczyków. Wystarczy się pospieszyć z wysłaniem wniosku o konto.

Zdobycie tej premii jest całkiem łatwe. Zajmie Ci może w sumie 15 minut i nie ma tutaj żadnej wiedzy tajemnej – po prostu robisz przelewy oraz płatności na nowym koncie i dostajesz bonus od banku.

Co ważne: Nie jest to żaden konkurs, ani losowanie. KAŻDY kto uważnie wykona kroki opisane w tym artykule otrzyma nagrodę. Gwarantuje to regulamin promocji, do którego link zamieszczam na końcu mojej analizy.

Oczywiście nie musisz rezygnować ze swojego obecnego konta. Możesz potraktować je jako konto dodatkowe. Wszystkie szczegóły rozkładam na czynniki pierwsze w dzisiejszym artykule.

Jakiś czas temu Robert wziął udział w promocji BNP i wybrał je jako konto dodatkowe – teraz możemy się pochwalić, że na jego konto wpłynęła już zdobyta nagroda:

Nasi czytelnicy też sobie chwalą poprzednie promocje banku BNP Paribas (mimo, że były w nich niższe nagrody):

Ale jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy to możesz być trochę sceptyczny, dlaczego niby banki miałyby rozdawać pieniądze za założenie konta? Doskonale to rozumiem, dlatego przygotowałam poniższe punkty z wyjaśnieniem:

Dlaczego BNP Paribas rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko BNP Paribas je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Promocja jest limitowana, bank przygotował jedynie 3000 kont, dlatego czym prędzej przeczytaj ten artykuł i skorzystaj z okazji póki jeszcze jest dostępna.

Krok #1 – Załóż konto z kartą w BNP Paribas

Aby otrzymać nagrodę, należy założyć i przetestować w określony sposób (piszę o tym w kolejnym kroku) konto w BNP Paribas. Oznacza to, że z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku. Osoby, które zamknęły konto w BNP Paribas dalej jak 15 miesięcy temu, również są traktowane jako nowi klienci.

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie (tak się nazywa 🙂 ) na tej specjalnej stronie promocyjnej. Najpierw formularz rejestracyjny i wybór nagrody, a później pojawi się przycisk pozwalający na otwarcie konta z bonusem.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli wykonasz min. 1 płatność na dowolną kwotę (inaczej 3 zł) lub bezwarunkowo darmowa, jeśli masz mniej niż 26 lat,
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że dla osób poniżej 26lat wszystko jest całkowicie bezpłatne. Natomiast, jeśli masz 26 lat lub więcej, to wystarczy 1 płatność kartą na dowolną kwotę, aby wszystko dla Ciebie było bezpłatne.

Możesz nawet zapłacić raz w miesiącu, za jedną bułkę w piekarni i wtedy odbierzesz premię w promocji nie ponosząc żadnych kosztów.

Pamiętaj, aby zarejestrować się w promocji najpóźniej do 4 października oraz założyć konto i nadać PIN do karty nie później niż do 16 października 2020.

Ważne: W formularzu rejestracyjnym i w formularzu zakładania konta podaj identyczne dane (e-mail i telefon), aby bank mógł połączyć Twoje dane podczas wypłacania nagrody.

Załóż konto z nagrodą od BNP Paribas >>
jeśli link działa to znaczy, że zmieściłeś się w limicie 3000 kont promocyjnych

Krok #2 – Wykonaj te aktywności na koncie

Ta promocja to trochę taka „jazda próbna” dla konta osobistego. Z tą różnicą, że tutaj możesz dodatkowo zdobyć 350 zł jako voucher na zakupy za wykonywanie płatności i przelewów. Wszystko jest dziecinnie proste.

Jednak zanim bank wypłaci nagrodę wymaga (co zapisał w regulaminie), abyś przetestował to konto w określony sposób. I tak:

W październiku 2020:

 • wykonaj min. 3 płatności kartą na dowolną kwotę
 • wykonaj min. 1 przelew na dowolną kwotę za pośrednictwem bankowości internetowej lub wygodnej aplikacji mobilnej (zwykły przelew, nie BLIK)

W listopadzie 2020:

 • zaloguj się do bankowości internetowej
 • wykonaj min. 6 płatności kartą na dowolną kwotę
 • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł

W grudniu 2020:

 • zaloguj się do bankowości internetowej
 • wykonaj min. 12 płatności kartą na dowolną kwotę
 • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł

Wpływ na konto może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku albo od znajomych czy rodziny. Możesz nawet przelewać w tę i z powrotem te same 100 zł, aż uzbiera się wymagany łączny wpływ. Nie może być on jednak wpłatą gotówkową „w okienku” ani wpłatomacie.

Warunek płatności kartą możesz spełnić łatwo płacąc na przykład za zakupy w sklepie, za paliwo czy w restauracji. Pamiętaj, że do promocji NIE wliczają się płatności BLIKiem.

No a przelew… Nie ma o czym mówić. Możesz przelaną wcześniej sumę zwrócić na swoje główne konto i mieć spełnione warunki promocji.

Prościej chyba się już nie da – tak naprawdę zrealizujesz wszystko bez wychodzenia z domu, w mniej niż 15 minut… a na Twoje konto wpadnie atrakcyjna nagroda. Pamiętaj tylko, aby min. raz w miesiącu wykonać dodatkowo 1 płatność kartą – aby konto i karta były w pełni darmowe.

Załóż konto z nagrodą od BNP Paribas >>
jeśli link działa to znaczy, że zmieściłeś się w limicie 3000 kont promocyjnych

I to tyle! Serio!

Jeśli spełniłeś wszystkie warunki, pozostaje Ci tylko czekać na bonus. Cały proces przyznania nagrody podzielony został na 3 części:

 • do 30 listopada dostaniesz email z wiadomością o przyznaniu pierwszej części nagrody (50 zł). Znajdziesz tam link, dzięki niemu podasz adres do wysyłki karty podarunkowej (nie dotyczy nagrody do H&M, która jest wysyłana smsem). Zrób to najpóźniej do 15 grudnia 2020 roku. Pierwszy bon otrzymasz do końca grudnia 2020.
 • do 31 grudnia otrzymasz potwierdzenie przyznania drugiej części bonusu (100 zł), a przesyłka z kartą podarunkową (lub e-kod do H&M) zostanie przekazana do 31 stycznia 2021 roku.
 • do 31 stycznia 2021 otrzymasz potwierdzenie przyznania ostatniej części bonusu, a kartę podarunkową o wartości 200 zł otrzymasz do końca lutego 2021 roku.

Załóż konto z nagrodą od BNP Paribas >>
jeśli link działa to znaczy, że zmieściłeś się w limicie 3000 kont promocyjnych

A po odebraniu nagrody… Możesz zdecydować czy chcesz zamknąć to konto, czy zachować je sobie na dłużej. Nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie.

Moja opinia o tej promocji

Zazwyczaj premia w promocjach bankowych to ok. 200 zł. Tym razem BNP Paribas podbił stawkę prawie dwukrotnie. Taki bonus zdarza się naprawdę rzadko. A jeśli się zdarza – to pula kont promocyjnych kończy się bardzo szybko. Jeśli nie masz jeszcze konta w BNP Paribas – z pewnością warto teraz skorzystać z tej promocji.

Podsumowując… Wszystko jest tutaj dziecinnie proste – POLECAM!

Załóż konto z nagrodą od BNP Paribas >>
jeśli link działa to znaczy, że zmieściłeś się w limicie 3000 kont promocyjnych

Dokumenty dotyczące tej promocji: