Warunki tej promocji są super proste, bo tak naprawdę nawet 10 minut wystarczy, żeby je spełnić. A do tego spełniasz je jedynie w dwóch podanych miesiącach, co oznacza, że błyskawicznie otrzymasz cały bonus 🔥

Bonus 620zł to prawie o 200zł więcej niż w promocji tego banku, która zakończyła się w maju, więc czytaj dalej i zapoznaj się z moją instrukcją jak zdobyć ten nietuzinkowy bonus:

Promocja trawa do 30.06.2024r. (włącznie) lub do wyczerpania limitu 3000 osób, które wypełnią formularz rejestracyjny! Później strona promocyjna przestanie działać.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Kasa, którą otrzymasz za spełnienie warunków jest gwarantowana, regulamin jest w tej kwestii jednoznaczny i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Sprawdź jedynie, czy w ogóle możesz wziąć udział w promocji, bo bank stawia tutaj konkretne kryteria.

Aby się skutecznie zarejestrować, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

W promocji nie ma żadnych zobowiązań, a cały proces zakładania konta jest bardzo intuicyjny. Później zwyczajnie wykonasz kilka aktywności wymaganych regulaminem i tyle.

Oto moja instrukcja, jak z tego skorzystać:

Krok #1 – Załóż konto i aktywuj kartę

Najpierw przejdź tutaj – aby strona poprawnie działała musisz „zaakceptować cookies” – i wypełnij krótki formularz (wymagane są wszystkie zgody i nie da się bez nich przejść dalej). Po rejestracji, zobaczysz link do otwarcia konta promocyjnego (dostaniesz go również na maila) – kliknij go, postępuj zgodnie ze wskazówkami banku.

Jeśli wybierzesz zakładanie konta „online na selfie” to kolejny etap może być trochę mylący, bo na ekranie widocznym poniżej należy wybrać „Konto osobiste” zamiast „Konto w promocji” – w tej drugiej opcji bank proponuje inne promocje niż „Aktywni latem”, o której tutaj piszę:

Wybierając „Konto osobiste” otworzysz konto w promocji „Aktywni latem” i rozpoczniesz drogę po premię 620zł. Pamiętaj tylko, aby koniecznie otworzyć konto z kartą płatniczą (wymaga tego regulamin).

Sugeruję kartę Mastercard o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza. Możesz wybrać wersję mobilną karty lub tę klasyczną plastikową.

Dane, podawane podczas zakładania konta, muszą być takie same, jak te w formularzu rejestracyjnym. Jeśli na którymś etapie wystąpi błąd to należy odinstalować aplikację GoMobile i rozpocząć wniosek od początku (od kliknięcia w link do otwarcia konta promocyjnego, który otrzymasz w mailu).

Ostateczny termin na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty masz czas do 12.07.2024 r. Kartę aktywuj od razu po jej otrzymaniu poprzez bankowość elektroniczną, telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, w bankomacie, płacąc kartą z użyciem PIN-u lub po prostu w oddziale banku.

🔥Właśnie zapewniłeś sobie pierwszą część nagrody w wysokości 70zł do Biedronki! Voucher otrzymasz SMSem najpóźniej do końca lipca.

Krok #2 – Wykonaj te aktywności we wskazanych miesiącach

W lipcu i sierpniu (w każdym z tych dwóch miesięcy):

🔥 To wszystko! Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz 275zł przelewem na konto.

Do 20 sierpnia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem otrzymania nagrody. Będzie tam link, w który należy kliknąć i podać numer konta do wypłaty nagrody – zrób to najpóźniej do 26 sierpnia. Sprawdzaj SPAM – tam czasem wpadają maile z promocji.

Pierwsza transza wpłynie do Ciebie najpóźniej do końca sierpnia, a druga do końca września.

Premie są od siebie zależne. Oznacza to, że aby otrzymać całą premię za sierpień trzeba mieć wykonane aktywności z lipca. Konto i karta muszą być aktywne na dzień odbioru nagrody.

Ile kosztują konto i karta w BNP Paribas?

Konto i karta od BNP Paribas są bardzo atrakcyjne na tle konkurencji, a tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta jeśli min. 1 raz w miesiącu zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz będziesz mieć wyrażone zgody marketingowe (inaczej 2,50zł)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności kartą na dowolną kwotę (inaczej 7 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash

Dokumenty dotyczące promocji: