W tej promocji od banku BNP Paribas otrzymasz aż 450zł przelewem na swoje nowe, promocyjne konto. Już za samo otwarcie konta bank da Ci 50zł, ale szkoda byłoby zatrzymać się dopiero co po przekroczeniu linii startu, kiedy to zdobycie pozostałych 400zł jest naprawdę niewiele trudniejsze. Wszystko opisuję dokładnie w tym artykule.

Nie ma w tym żadnej tajemnej wiedzy – po prostu będziesz robić to samo co teraz (płatności kartą i przelewy), tylko tym razem skorzystasz z bezpłatnego konta od BNP Paribas, a przy okazji zgarniesz bonus.

Premia podzielona jest na 4 części:

 • 50zł za otwarcie konta i nadanie PINu do karty
 • 150zł za wpływ i płatności w pierwszym miesiącu po nadaniu PINu
 • 150zł za wpływ i płatności w drugim miesiącu po nadaniu PINu
 • 100zł za płatności w trzecim miesiącu po nadaniu PINu

Promocja trwa do 25 września, jednak radzę się pospieszyć, bo jest limitowana – obowiązuje limit 6000 wniosków. Co prawda promocja trwa długo, ale nie ma na co czekać, bo im szybciej weźmiesz w niej udział, tym szybciej dostaniesz swoją nagrodę.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać. W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Krok #1 – Otwórz konto w BNP Paribas wraz z kartą i weź 50zł przelewem

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą na tej specjalnej stronie internetowej.

Najpierw zobaczysz formularz rejestracyjny, później jest kliknięcie w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, a w końcu otwarcie konta.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 25 września 2022r do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 9.10.2022 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

Za ten krok otrzymasz od banku 50zł najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym nadałeś PIN do karty.

W miesiącu wypłaty pierwszej części premii otrzymasz mail potwierdzający jej zdobycie (najpóźniej do 22 dnia miesiąca), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 26 dnia miesiąca. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Przykład: Aktywując kartę do konta (nadając jej PIN) we wrześniu, pierwszą nagrodę, czyli 50zł od banku otrzymasz najpóźniej do końca października. Aby ją odebrać będziesz musiał uzupełnić numer konta, na który organizator przeleje premię. Mail otrzymasz najpóźniej do 22 października, a czas na odpowiedź masz do 26 października.

KROK #2 – Wykonaj aktywności w następnych miesiącach, a otrzymasz 300 zł przelewem

W pierwszym i drugim miesiącu następującym po miesiącu, w którym nadałeś PIN do karty:

 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł – może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas
 • wykonaj płatności kartą do konta na łączną kwotę min. 300 zł – część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media), więc proponuję użycie karty podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie. Nie liczą się jednak płatności wykonane za pośrednictwem BLIKa, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Płatności przez GooglePay i ApplePay zostaną zaliczone.

Nagrody 150zł za każdy miesiąc aktywności, otrzymasz najpóźniej do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

KROK #3 – Wykonaj aktywności w jeszcze jednym miesiącu, aby dostać 100 zł przelewem

W trzecim miesiącu (licząc miesiące po miesiącu nadaniu PINu do karty) wystarczy, że spełnisz tylko jeden warunek, czyli ten:

 • wykonaj płatności kartą do konta na łączną kwotę min. 300 zł – dokładnie na tych samych zasadach, co w poprzednich dwóch miesiącach.

Nagrodę 100zł otrzymasz najpóźniej do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Przykład: Nadałeś PIN do karty we wrześniu.

W październiku zapewnij wpływ 1000zł oraz wykonaj płatności na 300zł. Za aktywności z tego miesiąca otrzymasz premię w wysokości 150zł do końca listopada.

W listopadzie zapewnij wpływ 1000zł oraz wykonaj płatności na 300zł. Za aktywności z tego miesiąca otrzymasz premię w wysokości 150zł do końca grudnia.

W grudniu wykonaj płatności na 300zł. Za aktywności z tego miesiąca otrzymasz premię w wysokości 100zł do końca stycznia.

Ważne: Zwróć uwagę, że w tej promocji bank liczy jako „start” dzień, w którym nadałeś PIN do karty, a nie dzień otwarcia rachunku (jak to bywa w promocjach innych banków). Pamiętaj, że wypłata kolejnej premii jest zależna od spełnienia warunków poprzedniego etapu, więc aby zdobyć ostatnią premię musisz wykonać również wszystkie wcześniejsze kroki.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: