Pojawiła się rewelacyjna okazja, aby na tej specjalnej stronie zgarnąć aż 450zł, które wydasz w Biedronce na swoje dowolne zakupy. Otrzymasz je za kilka prostych aktywności, które opiszę w dzisiejszym artykule poniżej.

Nie ma tutaj żadnych konkursów, ani losowań! KAŻDY, kto wykona zadania opisane w tym artykule otrzyma premię – gwarantuje to regulamin promocji, który dokładnie prześledziłam (i który załączam na końcu tekstu).

Vouchery do Biedronki na kwotę 450zł są wielorazowego użytku (do wyczerpania pełnej kwoty), a ich ważność jest bezterminowa, więc będziesz mógł robić zakupy kiedy chcesz i jak chcesz, bez obaw że zdobyta premia Ci przepadnie.

Ale nie zwlekaj z decyzją. Promocja obowiązuje tylko do 11.04.2023r. (włącznie) lub dla pierwszych 3000 osób, które wypełnią formularz rejestracyjny! Później strona promocyjna przestanie działać.

Kto może odebrać te 450 zł?

Vouchery, które otrzymasz za spełnienie warunków są gwarantowane i nie ma co do tego wątpliwości. Sprawdź jedynie, czy w ogóle możesz wziąć udział w promocji, bo bank stawia tutaj konkretne kryteria.

Jak czytamy w regulaminie, aby się skutecznie zarejestrować, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Oto moja instrukcja, jak z tego skorzystać:

💰 Do 11 kwietnia 2023 (a najlepiej jak najszybciej):

✅ otwórz konto osobiste wraz z karta debetową.

Proces zakładania konta jest prosty i intuicyjny – możesz wykonać wszystko zdalnie, bez wstawania z wygodnego fotela. Dostępne są dwie opcje założenia konta:

  1. Na selfie – po podaniu swoich danych osobowych, otrzymasz link do aplikacji mobilnej banku, w której w szyfrowany sposób dodasz zdjęcia dowodu osobistego i swojej twarzy dla weryfikacji tożsamości.
  2. Kurierem – wypełnisz wszystko online, a później kurier przyjedzie potwierdzić, że podane dane zgadzają się z tymi na dowodzie osobistym.

Całość zajmie ci nie więcej niż 10 minut, wiec najlepiej zrób to od razu, zanim jakieś obowiązki pochłoną Twoją uwagę:

Na powyższej stronie wypełnij krótki formularz i otwórz konto wraz z kartą płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

Tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 2 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 7 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostali muszą wykonać 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby zapłacić niższą kwotę za użytkowanie karty.

Czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty masz czas do 24.04.2023 r.

💰 W kwietniu:

✅ Zasil swoje nowe konto minimum jednym wpływem w dowolnej kwocie. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas, więcej możesz przelać pieniądze w tę i od razu z powrotem 😉

🔥 Za wykonanie tej aktywności voucher na 100 zł do Biedronki otrzymasz SMSem najpóźniej do 31 maja 2023.

💰 W maju oraz czerwcu:

✅ Zasil swoje konto minimum trzema wpływami, każdy w kwocie min. 100zł. Tak jak w kwietniu może to być przelew z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze możesz puścić trzema przelewami od razu tego samego dnia i nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

✅ wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 400 zł – najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach, bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.

🔥 Za warunki spełnione w maju otrzymasz voucher na 175zł do Biedronki SMSem najpóźniej do końca czerwca, natomiast za warunki spełnione w czerwcu otrzymasz kolejne 175zł do Biedronki najpóźniej do końca lipca.

To WSZYSTKO! 450zł jest Twoje!

Wykonaj te kroki i premia 450zł do wydania w Biedronce jest Twoja! A po odebraniu premii sam zdecydujesz czy Ci się podoba to konto i chcesz zachować je sobie na dłużej, czy chcesz z niego zrezygnować. Nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Pamiętaj tylko, że premie są od siebie zależne. Oznacza to, że aby otrzymać premię za warunki w maju musisz spełnić warunki premii za kwiecień. I tak samo, aby otrzymać premię za czerwiec, musisz spełnić warunki z dwóch poprzednich miesięcy.

Podsumowując: Zakładasz konto z kartą, spełniasz warunki, dostajesz bonus. Prościzna!

Dokumenty dotyczące promocji: