W najnowszej promocji BNP Paribas możesz zgarnąć aż 400zł przelewem oraz 50 zł do Biedronki. Warunki są naprawdę proste i obiecuję Ci, że jesteś w stanie spełnić je przy okazji codziennych czynności. Do tego pierwsze 50zł otrzymasz już za samo założenie konta i nadanie PINu karcie!

Nie ma w tym żadnej tajemnej wiedzy – po prostu będziesz robić to samo co teraz (płatności kartą i BLIKiem), tylko tym razem skorzystasz z bezpłatnego konta od BNP Paribas, a przy okazji zgarniesz bonus.

Promocja trwa do 27 września, jednak radzę się pospieszyć, bo jest limitowana – obowiązuje limit 3000 wniosków.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać. W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Krok #1 – Otwórz konto w BNP Paribas wraz z kartą i odbierz pierwsze 50zł

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą na tej specjalnej stronie internetowej.

Najpierw zobaczysz formularz rejestracyjny, później jest kliknięcie w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, a w końcu otwarcie konta.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 27 września 2022r do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 11.10.2022 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

Za otwarcie konta i nadalnie PINu otrzymasz pierwsze 50zł do końca listopada.

KROK #2 – Spełnij warunki w październiku i weź 150zł przelewem

W październiku wystarczy, że:

 • wykonaj płatności BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł – część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media w urzędach pocztowych), więc proponuję użycie BLIKa podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji. Dodatkowo bardzo ważne jest, aby płacić tak, by wygenerować kod BLIK, nie możesz więc płacić BLIKiem zbliżeniowo.
 • Wykonaj min. 2 przelewy na dowolną kwotę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Ma to być zwykły, standardowy przelew na numer konta, nie przelew BLIK, ani natychmiastowy.

Po spełnieniu październikowych warunków promocji otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii (najpóźniej do 21 listopada), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 26 listopada 2022 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Bonus 150zł otrzymasz najpóźniej do 30 listopada 2022r (wraz z nagrodą 50zł za otwarcie konta).

KROK #3 – Spełnij warunki w listopadzie i weź 200zł przelewem

W listopadzie:

 • wykonaj płatności BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł – jak w poprzednim miesiącu: część transakcji jest wyłączona z promocji, więc najlepiej użyj BLIKa (generując kod BLIK) podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie
 • Wykonaj min. 2 przelewy na dowolną kwotę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Ma to być zwykły, standardowy przelew na numer konta, nie przelew BLIK, ani natychmiastowy.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 31 grudnia 2022r.

KROK #4 – Spełnij warunki w grudniu i weź 50zł do Biedronki

W grudniu możesz wybrać jeden z tych dwóch warunków do spełnienia:

 • Wykonaj min. 1 przelew na dowolną kwotę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej

  LUB
 • wykonaj min. 1 płatność BLIKiem generując kod BLIK

Możesz więc albo wykonać przelew albo płatność BLIKiem – w zależności od Twoich preferencji.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 21 stycznia 2023r.

Dokumenty dotyczące promocji: