No i doczekaliśmy się kolejnej promocji banku BNP Paribas (choć wcale nie trzeba było na nią długo czekać :P). Tym razem bonus jest jeszcze wyższy niż poprzednio!

Zakładając konto na tej stronie promocyjnej otrzymasz aż 485zł premii na banalnie prostych zasadach! Poniżej rozpisuję je w postaci przejrzystej instrukcji krok po kroku:

Oferta trwa do 5 lipca ale obowiązuje limit 3000 rejestracji. Po wyczerpaniu limitu linki w tym artykule przestaną działać.

Nie ma też żadnych haczyków, długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Jeśli Ci się nie spodoba, będziesz mógł z niego zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu premii.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać.

W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 proste warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Krok #1: Wypełnij formularz internetowy i załóż konto z kartą

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie na tej dedykowanej stronie promocyjnej.

Konto możesz założyć w 100% przez internet „na selfie” lub wybrać standardowe podpisanie umowy przy kurierze, który przywiezie dokumenty.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 5.07.2022r do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 19.07.2022 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

Krok #2: Odbierz 150zł przelewem oraz 35zł do Legimi za 1 aktywność w lipcu

Po otwarciu konta, w lipcu 2022r:

 • wykonaj przelewy/przelew na łączną sumę 300 zł używając aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej (mają to być standardowe przelewy, nie BLIK, nie natychmiastowe).

Po spełnieniu lipcowych warunków promocji otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii, w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru nowo-otwartego konta do przelewu nagrody. Maila otrzymasz najpóźniej do 22 sierpnia.

Numer konta do przelewu podaj najpóźniej do 28 sierpnia 2022 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką Oferty i SPAM.

Kod promocyjny Legimi otrzymasz na wskazany przez Ciebie numer telefonu i jest ważny jest do 31.12.2022 r. W regulaminie znajdziesz załącznik numer 3 – będzie to lista ebooków/audiobooków spośród których możesz wybrać jeden w ramach nagrody.

Krok #3: 150zł przelewem za 2 aktywności w sierpniu

Następnie w sierpniu:

 • wykonaj min. 3 płatności kartą na dowolną kwotę najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.
 • wykonaj przelewy/przelew na łączną sumę 300 zł używając aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej (mają to być standardowe przelewy, nie BLIK).

Po wykonaniu tych aktywności przelew 150zł otrzymasz na swoje nowe konto w BNP Paribas do końca września. Nie musisz już po raz kolejny podawać numeru konta. Wszystko stanie się automatycznie.

Krok #4: 150zł przelewem za 2 aktywności we wrześniu

W kolejnym miesiącu (we wrześniu) znów wykonaj te same aktywności, aby zdobyć kolejne 150zł przelewem:

 • wykonaj min. 3 płatności kartą na dowolną kwotę najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.
 • wykonaj przelewy/przelew na łączną sumę 300 zł używając aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej (mają to być standardowe przelewy, nie BLIK).

Po wykonaniu tych aktywności przelew 150zł otrzymasz do końca października i tak samo jak w poprzednim miesiącu, wszystko stanie się automatycznie – nie są wymagane żadne aktywności z Twojej strony.

Ważne: W tej promocji wypłata kolejnych premii jest zależna od spełnienia warunków premii poprzedniej. Oznacza to, że aby otrzymać premię za sierpniowe aktywności, trzeba spełnić warunki otrzymania premii za lipiec. Analogicznie jest z premią za wrzesień.

Czy na pewno konto w BNP Paribas jest bezpłatne?

Tak – dobrze widzisz – konto w BNP Paribas jest całkowicie bezpłatne. Bezwarunkowo. A dla osób do 25 lat (włącznie) całkowicie i bezwarunkowo bezpłatna jest również karta płatnicza.

A tak przedstawia się kompletne zestawienie parametrów tego konta:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

To jedno z najlepszych kont dostępnych na rynku, a teraz możesz przetestować je zgarniając dodatkową premię 485zł. Zdecydowanie warto się nim zainteresować 🙂

Dokumenty dotyczące promocji: