Wystartowała kolejna promocja karty kredytowej BNP Paribas. Tym razem do zdobycia jest jeszcze większa kwota i oczywiście rok bez opłat!

Łącznie za założenie i używanie przez 4 miesiące karty kredytowej od BNP Paribas otrzymasz okrągłe 400 zł do wydania na Allegro. To tak jakby ktoś płacił Ci stówkę za każdy miesiąc korzystania z tej karty… A skoro w promocji jest bezpłatna, to niczym nie ryzykujesz 🙂

W promocji możesz wziąć udział do 31 lipca 2022 roku, klikając w ten link:

Co prawda czas na dołączenie do promocji jest do końca lipca, jednak im wcześniej założysz kartę czym wcześniej otrzymasz bonusy.

Dla kogo jest nowa promocja?

W promocji karty kredytowej może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która od 1 lutego 2021r. nie posiadała karty kredytowej w banku BNP Paribas. Oznacza to, że promocja skierowana jest zarówno do całkowicie nowych klientów, ale również do tych, którzy postanowili powrócić i raz jeszcze skorzystać z usług tego banku.

Jeśli masz konto osobiste, oszczędnościowe lub lokatę w BNP Paribas, to również możesz wziąć udział w tej promocji.

Wykluczone są wszystkie osoby, które mają negatywną historię kredytową w BIK, jak również osoby z komornikiem i utrzymujące się z zasiłków.

Po #1 – Złóż wniosek o kartę kredytową i zaznacz zgody marketingowe

Najpóźniej do 31 lipca 2022 roku wejdź na tę dedykowaną stronę promocji i zarejestruj się wypełniając formularz. Oddzwoni do Ciebie przedstawiciel banku i przedstawi Ci indywidulaną ofertę oraz wypełni z Tobą wniosek o kartę kredytową.

Ważne jest, abyś podczas wypełniania formularza wyraził zgodę na kontakt w celach marketingowych i nie odwoływał go do momentu otrzymania wszystkich bonusów.

Po #2 – Płać kartą przez kolejne 4 miesiące

Zaczynając od pełnego miesiąca po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, w każdym z 4 następnych miesięcy wykonuj płatności kartą na łączną sumę 1000 złotych.

Niektóre płatności specjalne, jak np. opłata za zakłady bukmacherskie nie są uwzględniane w promocji, więc sugerujemy spełnić ten warunek używając karty po prostu do codziennych zakupów. Być może masz w planach jakiś większy wydatek, to będzie to też idealna pora na jego realizację.

Oczywiście nie musi to być jedna płatność, możesz więc spokojnie „zbierać” cały miesiąc. Pamiętaj tylko, by nie zostawiać tego na koniec miesiąca, ponieważ transakcje potrzebują trochę czasu, by zostały zaksięgowane (najczęściej ok 1 dnia).

Bank nie zaliczy Ci do promocji transakcji zwróconych, anulowanych oraz doładowań portfeli elektronicznych jak Revolut. Odpadają też płatności w kasynach i zakładach bukmacherskich.

Co ważne, jeśli nie spełnisz warunku w jednym z miesięcy, to nie przepada Ci cały bonus. Po prostu otrzymasz odpowiednio mniejszy bonus w myśl: każdy miesiąc, w którym spełniłeś warunki = 100 zł do Allegro.

Odbierz swoje bony do Allegro

Twoje bony do Allegro czekają na Ciebie w MamBonus.

Odbierzesz je po zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl. Bank zobowiązał się do wydania bonów maksymalnie do 60 dni roboczych licząc od dnia, w którym spełniłeś warunki. Na dzień wydania bonu karta kredytowa musi być aktywna. Każdy bon będzie czekał na Ciebie przez 60 dni.

Aby zarejestrować się na stronie mamBonus będziesz potrzebował identyfikator klienta (nadawany przez bank podczas podpisywania umowy o kartę kredytową, znajdziesz go na wyciągu) oraz pierwsze 8 cyfr swojego numeru PESEL.

Dodatkowe 5200 punktów w programie mamBonus

To fajny dodatek i płacąc kartą w celu spełnieniu warunków promocji, dodatkowo będziesz zbierał punkty w programie mamBonus, które to potem będziesz mógł wymienić na ciekawe nagrody.

Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz 2 punkty.

Dodatkowo możesz skorzystać z obecnej promocji „5000 punktów na start„. Wystarczy, że w ciągu 60 dni od zawarcia umowy wykonasz minimum 4 transakcje kartą, każda na minimum 50 zł. Punkty te zostaną Ci naliczone najpóźniej w ciągu kolejnego miesiąca rozpoczynającego się po miesiącu wykonania czwartej transakcji. 200 punktów otrzymasz za sam fakt rejestracji w programie. 

Katalog nagród, na które można wykorzystać zebrane punkty jest obszerny, co pomoże Ci w szybszym zdobyciu wybranego bonusu. Przykładowo: 6000 punktów to równowartość vouchera na 20zł do Allegro, a bilet do Multikina możesz mieć za 6495 punktów. Albo inne, podobne bonusy:

Z doświadczenia wiem, że przy codziennym korzystaniu z karty szybko nabija się te punkty i co miesiąc-dwa możesz aktywować sobie jakiś bonus.

Wszyscy mówią, że karta kredytowa jest droga? Oto fakty:

Otóż okazuje się, że karta kredytowa wcale nie musi być droga.

Biorąc udział w tej promocji sugeruję wybrać kartę Mastercard Standard (regulamin dopuszcza jeszcze kartę Mastercard Gold i Mastercard Kobieta). Karta Standard jest najłatwiejsza w utrzymaniu jej darmowej (na wypadek gdybyś chciał posiadać ją dłużej niż pierwszy darmowy rok).

A na co dzień, aby bezpiecznie (i darmowo!) korzystać z karty kredytowej wystarczy, że zastosujesz się do poniższych wskazówek:

  • nie daj się ponieść fantazji i korzystaj z limitu tak, abyś mógł go łatwo spłacić;
  • pamiętaj o spłacie w czasie okresu bezodsetkowego (masz na to 26 dni od momentu otrzymania wyciągu) – dzięki temu unikniesz odsetek, które wynoszą 25,75% rocznie;
  • kiedy zadzwoni do Ciebie pracownik banku zaznacz, że chcesz otrzymać kartę pocztą (jest to bezpłatna opcja);
  • unikaj transakcji szczególnych (np. doładowanie karty Revolut czy płatność za zakłady bukmacherskie);
  • nie wypłacaj gotówki za pomocą karty kredytowej;
  • za transakcje szczególne, przelewy oraz wypłaty gotówki bank pobiera prowizję w wysokości 4,9% lecz nie mniej niż 10 złotych, a do tego nie dotyczy ich okres bezodsetkowy. Karty kredytowe stworzone są do płatności bezgotówkowych i nie warto wykorzystywać ich w inny sposób.
  • Dodatkowo nie rezygnuj z karty kredytowej w pierwszych 6 miesiącach jej posiadania, bo bank naliczy za to opłatę 25 złotych.

W pierwszym roku karta i tak jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna, więc po spełnieniu warunków promocji możesz po prostu nawet ją schować do szuflady i nastawić sobie przypomnienie, aby w odpowiednim czasie z niej zrezygnować.

W następnych latach karta będzie dla Ciebie bezpłatna po wykonaniu płatności na łączną kwotę 1000 zł miesięcznie (w innym wypadku będzie to 9 zł/m-c).

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: