Premia 400 zł – bez podatku, zusów i innych danin nie wymaga jakiegoś zbytniego przekonywania. To po prostu fajna opcja. Dlatego zamiast rozpisywać się o zaletach promocji w BNP Paribas, po prostu pokażę Ci, jak łatwo możesz dostać aż 400 zł premii.

Premia podzielona jest na dwie części. Co dokładnie dostajesz?

👉 150 zł na zakupy w Douglasie;

👉 250 zł premii w gotówce.

Jeśli chcesz – po prostu weź udział i zarejestruj się klikając w ten link:-> TU jest Twoje 400 zł . Jeśli nie jesteś zainteresowany – nie musisz nawet czytać do końca. Niech skorzystają inni 🙂

Nie masz jeszcze konta w BNP Paribas? To super!

To nie takie oczywiste. Jak czytamy w regulaminie promocji, aby się skutecznie zarejestrować, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Do sedna, czyli 400 zł w trzech prostych krokach 

🔴 Najpierw się zarejestruj (najlepiej od razu) 

Masz na to czas teoretycznie do 1 kwietnia 2022, ale nie czekałabym do ostatniej chwili. Limity przy promocjach z tak wysoką premią wyczerpują się baardzo szybko.

Tym razem bank przygotował TYLKO 3000 kont promocyjnych.

Lepiej sprawdź od razu, czy ta strona promocyjna działa i zarezerwuj swoje miejsce w promocji. Potem będziesz miał sporo czau na spełnienie warunków promocji.

Wypełnij krótki formularz i otwórz konto wraz z kartą płatniczą. Zajmie Ci to nie więcej niż 5 minut.

Zdążyłeś? UFF! Dobra nasza. Teraz możemy się skupić na spełnieniu warunków promocji. 

Skoro już się zarejestrowałeś, to nie zapomnij o ważnych datach. Do 18 kwietnia 2022 roku podpisz umowę o konto i kartę i w ciągu 7 dni od otrzymania karty – nadaj jej PIN.

Potem spełnij proste warunki promocji:

🔴 W kwietniu 2022:

✅ wykonaj min. 2 płatności kartą na dowolną kwotę. Najlepiej wykonaj normalne płatności w sklepach. Bank wykluczył operacje PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłaty z bankomatów.

✅ wykonaj min. 1 przelew w bankowości elektronicznej Do tej promocji nie wliczają się przelewy BLIKiem i zasilenia telefonów. Najlepiej będzie, jak po prostu wykonasz przelew na swoje konto w innym banku.

🔥 Za te aktywności dostaniesz 50 zł do Douglasa najpóźniej do 31 maja 2022. 

🔴 W maju 2022:

✅ zasil swoje konto kwotą min. 500 zł. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

✅ wykonaj min. 4 płatności kartą na dowolną kwotę. Najlepiej wykonaj normalne płatności w sklepach. Bank wykluczył operacje PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłaty z bankomatów.

✅ wykonaj min. 2 przelewy w bankowości elektronicznej Do tej promocji nie wliczają się przelewy BLIKiem i zasilenia telefonów. Najlepiej będzie, jak po prostu wykonasz przelew na swoje konto w innym banku.

🔥 Wykonanie tych kroków zapewni Ci kolejny bon do Douglasa na 100 zł. Otrzymasz go najpóźniej do 30 czerwca 2022.

🔴 W czerwcu 2022:

✅ zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

✅ wykonaj min. 6 płatności kartą na dowolną kwotę. Najlepiej wykonaj normalne płatności w sklepach. Bank wykluczył operacje PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłaty z bankomatów.

✅ wykonaj min. 2 przelewy w bankowości elektronicznej Do tej promocji nie wliczają się przelewy BLIKiem i zasilenia telefonów. Najlepiej będzie, jak po prostu wykonasz przelew na swoje konto w innym banku.

🔴 W lipcu 2022:

🔥 Po spełnieniu czerwcowych warunków promocji otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii (najpóźniej do 18 lipca 2022), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 25 lipca 2022 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Przelew na 250 zł otrzymasz najpóźniej do 31 lipca 2022.

Czy WSZYSTKO jest darmowe? – prześwietlam opłaty

Po przejrzeniu tabeli opłat i prowizji okazuje się, że to rzeczywiście świetna okazja, bez żadnych haczyków.

Jeśli masz poniżej 26 lat, to jesteś zwolniony z opłaty za konto oraz za kartę. Wszystko jest dla Ciebie darmowe.

Z kolei jeśli masz 26 lat lub więcej to wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby dla Ciebie też wszystko było bezpłatne. Możesz nawet zapłacić trzy razy w miesiącu, za jedną bułkę w piekarni i wtedy odbierzesz premię w promocji nie ponosząc żadnych kosztów.

Poniżej przedstawiam jak się wszystko prezentuje dla tego konta:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – za płatności BLIK (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Wygląda nieźle, prawda? To czas na małe ułatwienie 😛

Dokumenty dotyczące promocji: