Kwiecień plecień, co przeplata. W tym roku wyjątkowo trafne powiedzenie. Czasem za oknem widzimy prawdziwą wiosnę z 20 stopniami, a czasem porannie wita nas padający śnieg.

Aby podtrzymać w nas słoneczny nastrój BNP Parbias przygotował wyjątkową promocję, gdzie zgarniesz całe 400 złotych przelewem za otwarcie konta osobistego i wykonanie różnych (ale prostych) aktywności na koncie.

A ja pomogę Ci wziąć udział w tej promocji i przeprowadzę Cię od A do Z po wszystkich warunkach.

Kto dokładnie może wziąć udział w promocji?

Ta promocja skierowana jest do nowych klientów banku BNP Paribas. Mogą w niej wziąć udział zarówno całkowicie nowi klienci, jak i powracający którzy przez minimum 12 miesięcy od daty złożenia wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego.

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Na dokonanie rejestracji masz czas do 30 kwietnia 2022 r. Jednak nie czekaj do ostatniej chwili, bo obowiązuje limit 3000 kont promocyjnych. Później promocja wygaśnie i założenie konta nie będzie możliwe.

Ale nie martw się – jeśli limit się wyczerpie, to dowiesz się o tym zanim założysz konto. Jeśli link promocyjny jeszcze działa, to znaczy, że zdążyłeś i na pewno bierzesz udział w promocji.

Krok #1: Odbierz 50 zł za założenie konta i 100 zł za aktywności w maju

Pierwszy krok jest niezwykle prosty… Po prostu przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji. Masz czas do 30.04.2022 r.

Sprawa jest o tyle istotna, że konta założone w inny sposób oraz te, które zostaną założone przed zarejestrowaniem się w promocji, nie biorą w niej udziału. Należy podać swoje prawdziwe dane, które później podasz w banku. Tylko tak będzie on wiedział, że należy Ci się premia.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zobaczysz przycisk [otwórz konto], który przeniesie Cię na szyfrowaną stronę BNP Paribas, na której otworzysz konto z kartą płatniczą (wybierz tę o nazwie „Otwarta na dzisiaj” – jest najtańsza).

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 30.04.2022r do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 15.05.2022 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

Właśnie zapewniłeś sobie pierwszą premię w wysokości 50zł.

Aby otrzymać drugą premię 100zł, należy po założeniu konta, w maju:

  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 500 zł może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas
  • wykonaj min. 1 przelew ze swojego nowego konta (za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) – ma to być zwykły przelew, nie liczą się przelewy BLIK na telefon.

Po spełnieniu majowych warunków promocji otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii (najpóźniej do 20 czerwca 2022), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 26 czerwca 2022 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Obydwie nagrody (50zł oraz 100zł) otrzymasz najpóźniej do 30 czerwca 2022 r.

Krok #2: Odbierz 250 zł za aktywności w czerwcu i lipcu

W czerwcu oraz lipcu (w każdym z tych dwóch miesięcy):

  • wykonaj min. 1 przelew ze swojego nowego konta (za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) – ma to być zwykły przelew, nie liczą się przelewy BLIK na telefon.
  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł – może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.
  • wykonaj płatności kartą na min. 300 zł – najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.

Nagrodę za te warunki otrzymasz najpóźniej do 31 sierpnia 2022r.

Dokumenty dotyczące promocji: