Oto co przygotowało BNP Paribas w obecnej promocji: dostaniesz 400 złotych przelewem za otwarcie konta osobistego i wykonanie kilku płatności kartą i zapewnienie dwóch wpływów. Do tego pierwsze 70zł dostaniesz już za samo założenie konta!

A ja pomogę Ci wziąć udział w tej promocji i przeprowadzę Cię od A do Z po wszystkich warunkach.

Kto dokładnie może wziąć udział w promocji?

Ta promocja skierowana jest do nowych klientów banku BNP Paribas. Mogą w niej wziąć udział zarówno całkowicie nowi klienci, jak i powracający którzy przez minimum 12 miesięcy od daty złożenia wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego.

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Na dokonanie rejestracji masz czas do 17 października 2022 r. Jednak nie czekaj do ostatniej chwili, bo obowiązuje limit 3000 kont promocyjnych. Później promocja wygaśnie i założenie konta nie będzie możliwe.

Ale nie martw się – jeśli limit się wyczerpie, to dowiesz się o tym zanim założysz konto. Jeśli link promocyjny jeszcze działa, to znaczy, że zdążyłeś i na pewno bierzesz udział w promocji.

Krok #1: Odbierz 70 zł za założenie konta

Pierwszy krok jest niezwykle prosty… Po prostu przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji. Masz czas do 17.10.2022 r.

Sprawa jest o tyle istotna, że konta założone w inny sposób oraz te, które zostaną założone przed zarejestrowaniem się w promocji, nie biorą w niej udziału. Należy podać swoje prawdziwe dane, które później podasz w banku. Tylko tak będzie on wiedział, że należy Ci się premia.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zobaczysz przycisk [otwórz konto], który przeniesie Cię na szyfrowaną stronę BNP Paribas, na której otworzysz konto z kartą płatniczą (wybierz tę o nazwie „Otwarta na dzisiaj” – jest najtańsza).

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 17.10.2022r do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 30.10.2022 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

Właśnie zapewniłeś sobie pierwszą premię w wysokości 70zł.

Po otwarciu konta we wrześniu lub październiku, otrzymasz mail potwierdzający zdobycie pierwszej premii (najpóźniej do 21 listopada 2022), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 25 listopada 2022 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 30 listopada 2022 r.

Krok #2: Odbierz 150 zł za aktywności w listopadzie

W listopadzie:

  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 500 zł – może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.
  • wykonaj min. 3 płatności kartą na jakąkolwiek kwotę – najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach (może być nawet za 3 bułki osobno), bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.

Nagrodę za te warunki otrzymasz najpóźniej do 31 grudnia 2022r.

Krok #3: Odbierz 180 zł za aktywności w grudniu

W grudniu:

  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 500 zł może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe.
  • wykonaj min. 5 płatności kartą na jakąkolwiek kwotę najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach (może być nawet za 3 bułki osobno). Nie liczą się płatności BLIK oraz wypłaty z bankomatów.

Nagrodę za te warunki otrzymasz najpóźniej do 31 stycznia 2022r.

Dokumenty dotyczące promocji: