Czas na zakupy! Lato w pełni, więc aż się prosi, żeby kupić jakiś nowy ciuch 🙂 W takich zakupach pomoże BNP Paribas, który za otwarcie konta osobistego i kilka prostych czynności da Ci 100zł do wydania w sklepie H&M oraz 300zł przelewem na konto.

Możesz więc zrobić większe zakupy w sklepie odzieżowym, a możesz też wydać tylko voucher – wszystko zależy od Ciebie. Warunki są naprawdę proste i obiecuję Ci, że jesteś w stanie spełnić je przy okazji codziennych czynności.

Nie ma w tym żadnej tajemnej wiedzy – po prostu będziesz robić to samo co teraz (płatności BLIKiem, przelewy, wpływy), tylko tym razem skorzystasz z bezpłatnego konta od BNP Paribas, a przy okazji zgarniesz bonus.

Promocja trwa do 31 lipca, ale jest limitowana – obowiązuje limit 5000 wniosków.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać. W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Krok #1 – Otwórz konto w BNP Paribas wraz z kartą Mastercard

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą Mastercard na tej specjalnej stronie internetowej.

Najpierw zobaczysz formularz rejestracyjny, później jest kliknięcie w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, a w końcu otwarcie konta.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 31 lipca 2022r do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 15.08.2022 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

KROK #2 – Spełnij warunki w sierpniu i weź 100zł do H&M i 50zł przelewem

W sierpniu wystarczy, że:

 • zapewnisz wpływ na konto na łączną kwotę min. 500 zł – może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas
 • wykonasz min. 1 płatność BLIKiem – część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media w urzędach pocztowych), więc proponuję użycie BLIKa podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji

Po spełnieniu sierpniowych warunków promocji otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii (najpóźniej do 21 września), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 26 września 2022 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Bonus 50zł przelewem oraz 100zł do H&M-u za otwarcie konta, wpływ oraz płatność BLIKiem otrzymasz najpóźniej do 30 września 2022r.

Voucher do H&M otrzymasz SMS-em na podany w rejestracji numer telefonu. Bedzie on ważny do 31.08.2024 r.

KROK #3 – Spełnij warunki we wrześniu, październiku i listopadzie – weź 250zł przelewem

We wrześniu, październiku i listopadzie (w każdym z tych 3 miesięcy):

 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł – może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.
 • wykonaj przelewy na łączną kwotę min. 300 zł – za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej – ma to być zwykły przelew, nie liczą się przelewy BLIK na telefon.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 31 grudnia 2022r.

Dokumenty dotyczące promocji: