W tej promocji do zgarnięcia masz bonus o wartości 450zł: 200zł przelewem na konto, a 250zł do wydania w sklepach Żabka. Wystarczy założyć konto na tej specjalnej stronie i wykonać kilka naprawdę prostych aktywności.

Promocję wyróżniają jasne i proste warunki promocji, które spełnisz w 5 minut!

Wszystkie szczegóły opowiem Ci w dzisiejszym artykule. Rozkładam w nim regulamin na czynniki pierwsze i podpowiadam jak skorzystać z tej niezwykłej okazji!

Promocja obowiązuje do 15.06.2023r. (włącznie) lub dla pierwszych 6000 osób, które wypełnią formularz rejestracyjny! Później strona promocyjna przestanie działać.

Kto może odebrać te 450 zł?

Kasa, którą otrzymasz za spełnienie warunków jest gwarantowana i nie ma co do tego wątpliwości. Sprawdź jedynie, czy w ogóle możesz wziąć udział w promocji, bo bank stawia tutaj konkretne kryteria.

Jak czytamy w regulaminie, aby się skutecznie zarejestrować, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

W promocji nie ma żadnych zobowiązań, a cały proces zakładania konta jest banalnie prosty. Później zwyczajnie wykonasz kilka aktywności wymaganych regulaminem i tyle.

Oto moja instrukcja, jak z tego skorzystać:

💰 Do 15 czerwca 2023 (a najlepiej jak najszybciej):

✅ otwórz konto osobiste wraz z karta debetową.

Na rejestrację w promocji masz czas teoretycznie do 15 czerwca 2023, ale nie radzę czekać do ostatniego dnia promocji, bo może już być nieaktywna.

Lepiej sprawdź od razu, czy ta strona promocyjna działa i zarezerwuj swoje miejsce w promocji. Potem będziesz miał sporo czau na spełnienie warunków.

Wypełnij krótki formularz i otwórz konto wraz z kartą płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

Tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 2 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 7 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty masz czas do 30.06.2023 r.

Następnie w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty:

  • wykonaj min. 5 Transakcji BLIK o wartości min. 20 zł każda – część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media w urzędach pocztowych), więc proponuję użycie BLIKa podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji. Do transakcji nie zaliczają się przelewy BLIK

🔥W miesiącu następującym po spełnieniu warunków otrzymasz na swój numer telefonu 10 bonów do Żabki po 10zł każdy (łącznie 100zł)

💰 W drugim miesiącu po aktywacji karty:

✅ wykonaj przelewy na łączną kwotę 350zł za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Ma to być zwykły, standardowy przelew na numer konta, nie przelew BLIK, ani natychmiastowy.

✅ wykonaj min. 6 transakcji BLIK na łączną jakąkolwiek– część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media w urzędach pocztowych), więc proponuję użycie BLIKa podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji. Do transakcji nie zaliczają się przelewy BLIK

🔥 Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 15 bonów po 10zł każdy na wskazany przez Ciebie numer telefonu najpóźniej do końca 3 miesiąca od aktywacji karty. (łącznie 150zł)

💰 W trzecim miesiącu po aktywacji karty:

✅ zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 500 zł – może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

✅ wykonaj przelewy na łączną kwotę 350zł za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Ma to być zwykły, standardowy przelew na numer konta, nie przelew BLIK, ani natychmiastowy.

✅ wykonaj min. 6 transakcji BLIK na łączną jakąkolwiek– część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media w urzędach pocztowych), więc proponuję użycie BLIKa podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji. Do transakcji nie zaliczają się przelewy BLIK

W 4 miesiącu po aktywacji karty otrzymasz mail potwierdzający zdobycie nagrody 200zł (najpóźniej do 22 dnia miesiąca), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 26 dnia miesiąca. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

🔥 Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 200zł przelewem najpóźniej do końca 4 miesiąca od aktywacji karty.

To WSZYSTKO!

Promocja jest mega prosta, zasady jasne. Premie są jednak już od siebie zależne. Oznacza to, że aby otrzymać premię za następny miesiąc trzeba spełnić warunki poprzedniej premii.

Czy wszystko jest dla Ciebie jasne? W razie czego zadawaj pytania w komentarzach na dole…

Podsumowując: Zakładasz konto z kartą, spełniasz warunki, dostajesz bonus. Prościzna!

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: