Oto najlepsza promocja BNP Paribas w tym roku! Z powodu Black Week, dostaniesz w niej aż 500zł przelewem oraz 60zł w postaci dwóch biletów do wybranego kina. Wystarczy założyć konto na tej specjalnej stronie i wykonać kilka naprawdę prostych aktywności.

Wszystkie szczegóły opowiem Ci w dzisiejszym artykule. Rozkładam w nim regulamin na czynniki pierwsze i podpowiadam jak skorzystać z tej niezwykłej okazji!

Co jeszcze lepsze: bilety do kina otrzymasz już za samo otwarcie konta w BNP Paribas i aktywowanie karty płatniczej nadając jej PIN!

Ale nie zwlekaj z decyzją. Promocja obowiązuje tylko dla pierwszych 2000 osób, które wypełnią formularz rejestracyjny! Później strona promocyjna przestanie działać.

Moje doświadczenie pokazuje, że tak świetne okazje rozchodzą się w 1 czy 2 dni, więc musisz działać szybko!

Kto może odebrać te 560 zł?

Kasa, którą otrzymasz za spełnienie warunków jest gwarantowana i nie ma co do tego wątpliwości. Sprawdź jedynie, czy w ogóle możesz wziąć udział w promocji, bo bank stawia tutaj konkretne kryteria.

Jak czytamy w regulaminie, aby się skutecznie zarejestrować, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

W promocji nie ma żadnych zobowiązań, a cały proces zakładania konta jest banalnie prosty. Później zwyczajnie wykonasz kilka aktywności wymaganych regulaminem i tyle.

Oto moja instrukcja, jak z tego skorzystać:

💰 Do 1 grudnia 2022 (a najlepiej jak najszybciej):

✅ otwórz konto osobiste wraz z karta debetową. Bez tego ani rusz! Aby wziąć udział w promocji musisz zrobić to na tej specjalnej stronie:

Na rejestrację w promocji masz czas teoretycznie do 1 grudnia 2022, ale jak już pisałam powyżej – nie radzę czekać do ostatniego dnia promocji, bo może już być nieaktywna.

Lepiej sprawdź od razu, czy ta strona promocyjna działa i zarezerwuj swoje miejsce w promocji. Potem będziesz miał sporo czau na spełnienie warunków.

Wypełnij krótki formularz i otwórz konto wraz z kartą płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz czas do 15.12.2022 r.

🔥 Bilety do kina za otwarcie konta otrzymasz w postaci kodu SMSem najpóźniej do 31 stycznia 2023r. Bilety wykorzystasz w sieciach kin Helios, Cinema City, Multikino i w wybranych kinach studyjnych. Pełną listę kin znjadziesz tutaj.

💰 W grudniu i styczniu (w każdym z tych miesięcy):

✅ wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300zł – najlepiej wykonaj normalne płatności w sklepach. Bank wykluczył operacje PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłaty z bankomatów. W internecie (np. na Allegro) wybieraj opcję płacenia Google Pay/Apple Pay albo opcję, w której podajesz bezpośrednio dane karty – wtedy płatność zostanie zaliczona do wymaganego obrotu.

✅ zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

🔥 Za warunki spełnione w grudniu otrzymasz 200zł najpóźniej do końca stycznia, natomiast za warunki spełnione w styczniu otrzymasz drugie 200zł najpóźniej do końca lutego.

💰 W lutym:

✅ wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 250zł – jak w poprzednich miesiącach – najlepiej zrobić zwykłe płatności w sklepach bo bank wykluczył operacje PayU czy Dotpay oraz, jak powyżej, niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłaty z bankomatów.

✅ zasil swoje konto kwotą min. 700 zł. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

🔥 Za warunki spełnione w lutym otrzymasz 100zł najpóźniej do końca marca.

To WSZYSTKO!

Pewnie spodziewałeś się nie wiadomo jak trudnych warunków przy takiej premii! Ale nie. Promocja jest mega prosta, zasady jasne. Pamiętaj tylko, że premie są od siebie zależne i wymagane do kolejnego etapu np. jeśli zawalisz w styczniu to premia za luty też przepadnie.

W styczniu otrzymasz mail potwierdzający zdobycie pierwszej premii (najpóźniej do 20 stycznia 2023), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 26 stycznia 2023 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Czy wszystko jest dla Ciebie jasne? W razie czego zadawaj pytania w komentarzach na dole…

Podsumowując: Zakładasz konto z kartą, spełniasz warunki, dostajesz bonus. Prościzna!

Dokumenty dotyczące promocji: