Święta, święta i po świętach!

Brzuchy pełne, portfele puste, a codzienność puka do naszych drzwi. Na ewentualne nadmierne kilogramy nie dam Ci żadnej rady, ale za to na odchudzone portfele już tak. Z pomocą przychodzi BNP Paribas, który oferuje 350 złotych w gotówce za otwarcie konta osobistego i wykonanie różnych (ale prostych) aktywności na koncie.

Może myślisz już o jakichś celach na rok 2022? Jeśli tak, to taka gotówka może Ci w tym pomóc. Ja za to pomogę Ci wziąć udział w tej promocji i przeprowadzę Cię od A do Z po wszystkich warunkach.

Kto dokładnie może wziąć udział w promocji?

Ta promocja skierowana jest do nowych klientów banku BNP Paribas. Mogą w niej wziąć udział zarówno całkowicie nowi klienci, jak i powracający którzy przez minimum 12 miesięcy od daty złożenia wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego.

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Na dokonanie rejestracji masz czas do 23 stycznia 2022 r. Jednak nie czekaj do ostatniej chwili, bo obowiązuje limit 3000 kont promocyjnych. Później promocja wygaśnie i założenie konta nie będzie możliwe. Ale nie martw się – jeśli limit się wyczerpie, to dowiesz się o tym zanim założysz konto. Jeśli link promocyjny jeszcze działa, to znaczy, że zdążyłeś i na pewno bierzesz udział w promocji.

Krok #1: Odbierz 100 zł za założenie konta i aktywności w lutym

Pierwszy krok jest niezwykle prosty… Po prostu przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji. Masz czas do 23.01.2022 r.

Sprawa jest o tyle istotna, że konta założone w inny sposób oraz te, które zostaną założone przed zarejestrowaniem się w promocji, nie biorą w niej udziału. Należy podać swoje prawdziwe dane, które później podasz w banku. Tylko tak będzie on wiedział, że należy Ci się premia.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zobaczysz przycisk [otwórz konto], który przeniesie Cię na szyfrowaną stronę BNP Paribas, na której otworzysz konto z kartą płatniczą (wybierz tę o nazwie „Otwarta na dzisiaj” – jest najtańsza).

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 23.01.2022r do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 6.02.2022 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

Aby otrzymać pierwszą premię 100zł, należy po założeniu konta, w lutym:

  • wykonać min. 3 płatności BLIK – najłatwiej wybrać jakąś akcję na zrzutka.pl i użyć opcji BLIK, ale mogą to być też zwykłe zakupy w sklepie lub internecie
  • wykonać min. 1 przelew ze swojego nowego konta (za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) – ma to być zwykły przelew, nie liczą się przelewy BLIK na telefon.

Po spełnieniu lutowych warunków promocji otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii (najpóźniej do 22 marca 2022), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 27 marca 2022 r.. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 31 marca 2022 r.

Krok #2: Odbierz 250 zł za aktywności w marcu oraz kwietniu (po 125 zł za każdy miesiąc)

W marcu oraz kwietniu (w każdym z tych miesięcy):

  • wykonaj min. 1 przelew ze swojego nowego konta (za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) – ma to być zwykły przelew, nie liczą się przelewy BLIK na telefon.
  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł – może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.
  • wykonaj min. 10 płatności kartą na dowolną kwotę – najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.

Nagrodę za marcowe warunki otrzymasz najpóźniej do 30 kwietnia 2022r, natomiast za kwietniowe warunki premia Ci wpłynie do 31 maja 2022r.

Dokumenty dotyczące promocji: