Wjechała właśnie ósma edycja znanej nam promocji od Alior Banku. Tym razem jednak Alior dorzuca dodatkowe 50zł, które możesz zdobyć jeśli wybierze opcję założenia konta przez videoselfie lub aplikację bankową. Bonus składa się z kilku części:

 • 50zł za założenie konta przez aplikację lub videoselfie
 • 400zł za aktywności na koncie przez następne 8 miesięcy
 • 200zł 100 zł w postaci punktów w Bezcennych Chwilach
 • dodatkowe 100zł za otwarcie konta dla dziecka

O warunki promocji nie musisz się martwić, ponieważ prześwietliłam cały regulamin i dokładnie krok po kroku opisałam co trzeba zrobić, żeby otrzymać maksymalną możliwą kwotę bonusu.

Uwaga! W dniu 13.04.2023 bank ogłosił wyczerpanie limitu bonusów dla promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja”. W związku z tym pozostało do wzięcia 100zł w promocji „Punkty na start” Bezcennych Chwil.

Zanim przejdę do wszystkich detali to chcę, żebyś pamiętał o tym, że to nie jest żaden konkurs, ani losowanie. Nagroda jest GWARANTOWANA regulaminem promocji (załączam go na końcu tekstu) i otrzyma ją KAŻDY kto wykona kroki opisane w tym artykule.

Nie ma też żadnych terminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta – dokładnie to sprawdziłam.

Do kogo skierowana jest ta promocja?

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, które w okresie ostatnich 2 lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadały konta osobistego w Alior Banku lub w T-Mobile Usługi Bankowe, rachunku walutowego lub Karty Kibica Banku.

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Cię z udziału w promocji.

Jeśli chodzi o skorzystanie z promocji Bezcennych Chwil, to może każdy, kto nigdy wcześniej nie zarejestrował w programie Bezcenne Chwile żadnej karty wydanej przez Alior Bank.

Krok #1 – Otwórz konto osobiste z kartą płatniczą

Nie później niż 31 maja 2023 r przejdź na tę stronę promocyjną i wypełnij wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą. Masz 30 dni na podpisanie umowy od momentu złożenia wniosku.

Podczas wypełniania wniosku o konto wyraź zgody na kontakt w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie od Alior Banku informacji marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych oraz połączeń głosowych (wymaga tego regulamin promocji).

Krok #2 – Aktywuj dwie darmowe korzyści

Po otwarciu konta, zaloguj się do bankowości internetowej i aktywuj przynajmniej dwie korzyści (są to takie dodatkowe bonusy, które pomogą Ci dopasować konto do własnych potrzeb np. pakiet 5 darmowych przelewów natychmiastowych).

Zgodnie z regulaminem masz na to 30 dni licząc od zawarcia umowy o konto, ale sugerujemy to zrobić od razu po otrzymaniu danych do logowania. Potem Może Ci to umknąć, a szkoda by było przez takie niedopatrzenie stracić bonus.

Zresztą, póki nie wykonasz tego kroku nie będziesz mógł zgarniać nagród, więc najlepiej by zrobić to jak najszybciej.

Pierwsze dwie wybrane przez Ciebie korzyści są dla Ciebie całkowicie darmowe. Jeśli będziesz chciał aktywować ich więcej to niestety będziesz musiał dopłacić 3,50zł/m-c za każdą kolejną.

Poniżej załączam grafikę która przedstawia korzyści do wyboru:

Krok #3 – Korzystaj z konta i karty w kolejnych miesiącach

W każdym z 8 miesięcy zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę i wykonałeś kroki z punktu #1 i #2:

 • wykonaj min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę – część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media), więc proponuję użycie karty podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji.
 • co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji Alior Mobile

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki otrzymasz 50 zł najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki (np. spełniłeś warunki w grudniu, to 50 zł otrzymasz do końca stycznia).

Krok #4 – Dodatkowe 200 zł w programie Bezcenne Chwile

Uwaga! Promocja „Punkty na start” dotyczy wielu banków (Velo Bank, Pekao, Alior Bank, Santander, Citi Handlowy), ale oficjalnie punkty promocyjne możesz zgarnąć tylko za jedną wybraną kartę, na której spełnisz warunki promocji.

Otrzymaliśmy jednak informację od jednego z naszych czytelników, że już dostał punkty za wszystkie banki. Musimy trzymać się oficjalnej wersji i nie możemy dać gwarancji, że uda się zgarnąć bonusy z wielu banków, ale praktyka mówi, że jest to możliwe 🙂

Po otrzymaniu karty płatniczej (najpóźniej do 17.05.2023r.) zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile logując się do bankowości internetowej Alior Banku i wchodząc w zakładkę „Szczegóły karty”. Po rozwinięciu szczegółów zakładki znajdziesz sekcję „Informacje o karcie”, w której dostępna jest opcja włączenia programu. 

Mastercard aktywuje Twoje konto w programie Mastercard Bezcenne Chwile maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych od daty zgłoszenia rejestracji do Mastercard.

Ważne, abyś nigdy wcześniej nie był uczestnikiem programu z udziałem karty Alior Banku (czyli nigdy wcześniej nie zarejestrowałeś w Bezcennych Chwilach karty wydanej przez Alior Bank).

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatność kartą na kwotę nie mniejszą niż 100zł. Muszą to być płatności kartą Alior – nie BLIK. Pamiętaj, że niektóre typy płatności są wykluczone z promocji (np. doładowanie Revoluta czy opłata za zakłady bukmacherskie), także zalecamy wykonanie zwyczajnych zakupów w sklepie. Pamiętaj, że nie jest to suma płatności, a wymaganie co do jednej płatności, która nie może być niższa niż 100zł

Swoją premię otrzymasz do 30 dni roboczych od wykonania płatności. Otrzymasz je w panelu Bezcenne Chwile w postaci 18000 punktów, które następnie wymienisz na voucher o wartości 200zł do ulubionego sklepu np. Carrefour, Intersport, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse ale również CircleK czy jako doładowanie w SkyCash.

Pamiętaj, że na wymianę punktów na voucher masz 3 miesiące. Po tym czasie punkty przepadają.

Pula nagród dla 8000 punktów wynosi 78 333, ale dotyczy wszystkich kart Mastercard, więc niech Cię nie zwiedzie ta wysoka ilość nagród. Jeśli chodzi o drugą część 12 000, to tam pula wynosi 11 550 pakietów (ta część promocji dostępna jest tylko dla kart Mastercard wydanych przez Aliorbank.

Wydaje się dużo, ale biorąc pod uwagę fakt, że z tej promocji mogą skorzystać i obecni klienci Alior Banku, może stać się tak, że pula wyczerpie się szybciej. Zanim więc skorzystasz z promocji, zajrzyj na stronę www.aliorbank.pl w zakładkę „Promocje” i sprawdź, czy jest informacja o wcześniejszym wyczerpaniu nagród.

Dodatkowe 100 zł za konto dla dziecka w wieku 13-17 lat

Kolejną dodatkową opcją dla rodziców jest możliwość założenia konta dla swojego nastoletniego dziecka i zgarnięcie za to 100 złotych w bonach do Allegro.

Wystarczy, że po otwarciu konta dla siebie, najpoźniej do 31.03.2023r zawrzesz umowę o Konto Jakże Osobiste dla Młodych (w wieku 13-17 lat) wraz z kartą dla swojego dziecka. Możesz to zrobić na stronie internetowej, w bankowości elektronicznej Alior Online lub aplikacji Alior Mobile.

Podczas wypełniania wniosku o konto wyraź zgody na kontakt w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie od Alior Banku informacji marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych oraz połączeń głosowych (wymaga tego regulamin promocji).

Następnie dopilnuj, aby w pierwszych 40 dniach po otwarciu konta, dokonano przynajmniej dwie płatności na jakąkolwiek kwotę. Część płatności specjalnych jest wyłączona z promocji (np. płatności za zakłady bukmacherskie), więc polecamy po prostu kupić coś w sklepie – może być nawet 1 bułka.

Z tej części promocji można skorzystać tylko jeden raz.

Premię w wysokości 100 złotych otrzymasz do 60 dni od dnia spełnienia warunku na konto dziecka.

Konto za zero? Da się, sprawdziłam!

Jeśli będziesz przestrzegać kilku prostych zasad, o których piszę poniżej, konto i karta będą dla Ciebie całkowicie darmowe. Zobacz:

 • 0 zł – za prowadzenie konta, jeśli masz mniej niż 26 lat.
 • 0 zł – za prowadzenie konta, jeśli masz 26 lat lub więcej, kiedy zapewnisz w miesiącu jednorazowy wpływ min. 1500 zł (może być z Twojego konta w innym banku), inaczej opłata wynosi 10zł/m-c.
 • 0 zł – za kartę płatniczą, jeśli wykonasz w miesiącu płatności o łącznej wartości min. 300 zł, inaczej opłata wynosi 5zł/m-c.
 • 0 zł – za dwie wybrane korzyści (wybranie każdej kolejnej to 3,5 zł/m-c),
 • 0 zł – za krajowe przelewy w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
 • 0 zł – za wpłaty i wypłaty gotówki BLIK oraz w oddziale banku,
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku (pozostałe 2,5 zł za każdą transakcję).

Oznacza to, że nie zapłacisz za konto, ani kartę ani złotówki, jeśli każdego miesiąca zasilisz konto kwotą min. 1500 zł (nawet na jeden dzień) oraz wykonasz płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

W miesiącu, w którym podpisujesz umowę nie musisz martwić się o spełnianie warunków bezpłatności karty i konta, ponieważ bank nie pobiera żadnej opłaty. To taki czas na rozkręcenie się.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: