Oto kolejna edycja promocji od Alior Banku: możesz zgarnąć sumarycznie do 400 zł premii za aktywności na koncie przez następne 8 miesięcy, co oznacza że co miesiąc za czynność zajmującą dosłownie minutę otrzymasz 50 zł.

Do tego promocja łączy się z promocją programu lojalnościowego Bezcenne Chwile, gdzie do zgarnięcia dodatkowo jest 8000 punktów, które będziesz mógł wymienić na bon do wybranego sklepu na 100zł. Tylko spiesz się – ta część promocji ważna jest tylko do końca czerwca!

O warunki promocji nie musisz się martwić, ponieważ prześwietliłam cały regulamin i dokładnie krok po kroku opisałam, kto dokładnie może wziąć udział w promocji i co trzeba zrobić, żeby otrzymać maksymalną możliwą kwotę bonusu.

Chcę też, żebyś pamiętał o tym, że to nie jest żaden konkurs, ani losowanie. Nagroda jest GWARANTOWANA regulaminem promocji (załączam go na końcu tekstu) i otrzyma ją KAŻDY kto wykona kroki opisane w tym artykule.

Nie ma na co czekać, przejdźmy do analizy regulaminu, żebyś mógł podjąć decyzję, czy jesteś chętny do wzięcia udziału w promocji.

Do kogo skierowana jest ta promocja?

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, które w okresie ostatnich 2 lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadały konta osobistego w Alior Banku lub w T-Mobile Usługi Bankowe, rachunku walutowego lub Karty Kibica Banku.

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Cię z udziału w promocji.

Do promocji możesz dołączyć do 31 lipca 2022 roku, im szybciej otworzysz konto i zaczniesz spełniać warunki, tym szybciej otrzymasz bonus.

Na samo podpisanie umowy o konto wraz z kartą masz 30 dni dni licząc od dnia złożenia wniosku.

Wystarczy, że przejdziesz na tę promocyjną stronę i wypełnisz wniosek o otwarcie konta wraz z kartą (wymaga tego regulamin), a następnie będziesz postępować z instrukcją poniżej.

Krok #1 – Otwórz konto osobiste z kartą

Nie później niż 31 lipca 2022 r przejdź na tę stronę promocyjną i wypełnij wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą. Masz 30 dni na podpisanie umowy od momentu złożenia wniosku.

Podczas wypełniania wniosku o konto wyraź zgody na kontakt w celach marketingowych oraz zgody na otrzymywanie od Alior Banku informacji marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych oraz połączeń głosowych.

Po otwarciu konta aktywuj przynajmniej dwie korzyści (tyle jest bezpłatnych, każda następna jest już płatna). Masz na ten warunek 30 dni licząc od dnia otwarcia konta osobistego.

Krok #2 – Do 400 zł za aktywne korzystanie z konta i karty

W każdym z 8 miesięcy zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę:

  • wykonaj min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę – część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media), więc proponuję użycie karty podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji.
  • co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji Alior Mobile

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki otrzymasz 50 zł najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki (np. spełniłeś warunki w czerwcu, to 50 zł otrzymasz do końca lipca).

Dodatkowe 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Po otrzymaniu karty płatniczej (najpóźniej do 30.06.2022r.) zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile. Ważne, abyś był nowym uczestnikiem programu Bezcenne Chwile i dołączył do niego w ramach tej promocji.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 50zł. Muszą to być płatności kartą Alior – nie BLIK. Pamiętaj, że niektóre typy płatności są wykluczone z promocji (np. doładowanie Revoluta czy opłata za zakłady bukmacherskie), także zalecamy wykonanie zwyczajnych zakupów w sklepie.

Swoją premię otrzymasz po 30 dniach od wykonania płatności z kroku trzeciego. Otrzymasz je w panelu Bezcenne Chwile w postaci 8000 punktów, które następnie wymienisz na voucher o wartości 100zł do ulubionego sklepu np. Carrefour, Intersport, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse ale również CircleK czy jako doładowanie w SkyCash.

Konto za zero? Da się, sprawdziłam!

Jeśli będziesz przestrzegać kilku prostych zasad, o których piszę poniżej, konto i karta będą dla Ciebie całkowicie darmowe:

  • 0 zł – za prowadzenie konta, jeśli masz mniej niż 26 lat.
  • 0 zł – za prowadzenie konta, jeśli masz 26 lat lub więcej, kiedy zapewnisz w miesiącu jednorazowy wpływ min. 1500 zł (może być z Twojego konta w innym banku), inaczej opłata wynosi 10zł/m-c.
  • 0 zł – za kartę płatniczą, jeśli wykonasz w miesiącu płatności o łącznej wartości min. 300 zł, inaczej opłata wynosi 5zł/m-c.
  • 0 zł – za dwie wybrane korzyści (wybranie każdej kolejnej to 3,5 zł/m-c),
  • 0 zł – za krajowe przelewy w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
  • 0 zł – za wpłaty i wypłaty gotówki BLIK oraz w oddziale banku,
  • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku (pozostałe 2,5 zł za każdą transakcję).

Oznacza to, że nie zapłacisz za konto, ani kartę ani złotówki, jeśli każdego miesiąca zasilisz konto kwotą min. 1500 zł (nawet na jeden dzień) oraz wykonasz płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Dodatkowo, całkiem za darmo, możesz wybrać sobie dwie dodatkowe korzyści do konta. Uruchomisz je po otwarciu konta w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej – pamiętaj by to zrobić do 30 dni od otwarcia konta.

Poniżej załączam grafikę która przedstawia korzyści do wyboru:

W miesiącu, w którym podpisujesz umowę nie musisz martwić się o spełnianie warunków bezpłatności karty i konta, ponieważ bank nie pobiera żadnej opłaty. To taki czas na rozkręcenie się.

Dodatkowe ułatwienie:

Pobierz również ściągawkę w PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niej nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją. Najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: