W tej promocji zgarnąć możesz do 600zł za dosłownie kilka aktywności na swoim nowym eKoncie możliwości.

Co najważniejsze – bank dostosował warunki promocji do osób młodych i teraz odebranie premii jest łatwiejsze niż kiedykolwiek! Bez żadnych skomplikowanych wymogów.

Do tego: konto i kartę masz bezwarunkowo za darmo!

Nie musisz też zamykać swojego obecnego konta, aby z tego skorzystać. Można mieć więcej niż jedno konto bankowe.

Pierwszy raz korzystasz z czegoś takiego? Dowiedz się jak to działa:

ROZWIŃ

Dlaczego mBank rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko mBank je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Promocja trwa do 25 lipca, do godziny 23:59 na tej specjalnej stronie promocyjnej, a o udziale decyduje data wysłania wniosku.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Zazwyczaj takie okazje bankowe skierowane są do nowych klientów i z tą jest podobnie. Skierowana jest do wszystkich osób w wieku 18-24 lat (włącznie), którzy w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Co ważne, konto promocyjne musi być indywidualne. Konta wspólne nie wchodzą do promocji i przekreślają Twoją szansę na bonus.

Krok #1 (warty 200zł): Zarejestruj się w promocji i otwórz konto z kartą Visa przez selfie lub e-dowód

Aby wziąć udział w promocji:

 • wejdź na promocyjną stronę i zapisz się do promocji najpóźniej do 25 lipca 2024r (musisz podać te same dane, co przy zakładaniu konta)
 • tego samego dnia złóż wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową Visa na tej samej stronie
 • wyraź zgodę na mOkazje
 • najlepiej jeszcze podczas wypełniania wniosku załóż rachunek oszczędnościowy „Moje cele” (a najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto)
 • podpisz umowę o konto i kartę Visa przez selfie lub e-dowód (najszybciej zrobisz to w aplikacji)

Za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód oraz wykonanie pozostałych warunków promocji otrzymasz 200zł, także koniecznie wybierz ten sposób otwarcia konta.

W tej promocji nie są wymagane zgody marketingowe, a wyłącznie oświadczenia, które pozwolą bankowi zapisać Cię do promocji.

Krok #2 (warty 200zł): Wykonaj te dodatkowe aktywności na koncie przez dwa miesiące

Aby zdobyć tę część nagrody musisz spełnić wszystkie poniższe warunki:

oraz w pierwszym i drugim miesiącu następującym po miesiącu, w którym założyłeś konto (w każdym z tych dwóch miesięcy):

Wysokość premii z obydwu kroków wynosi łącznie 400zł, ale jest podzielona na kilka części:

 • 200zł za otwarcie konta na selfie lub e-dowód
 • 20zł za płatności telefonem
 • 20zł za przelewy BLIK
 • 20zł za aktywny cel oszczędnościowy
 • 140zł za spełnienie wszystkich powyższych warunków

Premie są od siebie zależne, także musisz wykonać wszystkie warunki opisane w krokach 1 i 2, aby zdobyć pełną premię 400zł.

Bonus za warunki spełnione w pierwszym miesiącu otrzymasz najpóźniej do końca drugiego miesiąca, natomiast za warunki spełnione w drugim miesiącu oraz za otwarcie konta na selfie otrzymasz premię do końca trzeciego miesiąca.

Krok #3 (warty dodatkowe 200zł do Allegro): Wykonaj tę jedną aktywność przez 2 miesiące

Aby zdobyć 200zł do Allegro, w pierwszym i drugim miesiącu następującym po miesiącu, w którym założyłeś konto (w każdym z tych dwóch miesięcy):

Za te 2 miesiące aktywności otrzymasz 200 zł do wydania na Allegro najpóźniej do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto. E-kod będzie dostępny w mOkazjach przez 60 dni od momentu udostępnienia.

Młodzi mają konto za 0zł

…i kartę też w mBanku mają za 0zł. eKonto możliwości to idealny sposób, aby gładko wejść w świat bankowości, ponieważ nie musisz martwić się żadnymi dodatkowymi opłatami. Prowadzenie konta – 0zł, utrzymanie karty – 0zł (bezwarunkowo!), przelewy internetowe – 0zł i wypłaty z bankomatów Euronet/mBank dla kwot min. 300zł – też 0zł (inaczej 5zł).

Oznacza to, że biorąc udział w tej promocji niczym nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać.

Dokumenty dotyczące promocji: