To świetna promocja dla osób w wieku 18-24 lat. W tej promocji będziesz miał do zgarnięcia aż 500zł za naprawdę proste aktywności, które dokładnie opiszę w tym artykule. Co więcej, założenie i prowadzenie konta, używanie karty, przelewy i wypłaty dowolnej kwoty ze wszystkich bankomatów w Polsce nic Cię nie będzie kosztować. Nie musisz się więc obawiać o opłaty bankowe.

Promocja trwa do 27.09.2023, ale im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej dostaniesz swój bonus.

Kto może z tego skorzystać?

Zazwyczaj takie okazje bankowe skierowane są do nowych klientów i z tą jest podobnie. Skierowana jest do wszystkich osób w wieku 18-24 lat, którzy w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Ważne: Konto musi być indywidualne. Nie możesz otworzyć konta z drugą osobą, jeśli chcesz wziąć udział w promocji.

Krok #1 Zarejestruj się w promocji

Aby zdobyć tę dodatkową nagrodę, należy w pierwszej kolejności zapisać się do promocji poprzez tę stronę. W formularzu wpiszesz swoje podstawowe dane i wybierzesz sklep, do którego otrzymasz 150zł w bonie. Później zmiana będzie już niemożliwa. W tej części promocji dostępnych jest 2500 bonów do Media Expert oraz 2500 bonów do Allegro. Po wypełnieniu formularza ukaże Ci się kod QR, który należy zeskanować i otworzyć konto poprzez aplikację (jeśli otworzysz w inny sposób, to stracisz szansę na zyskanie kolejnego bonusu w wysokości 150zł).

Krok #2 – Otwórz konto przez aplikację i wykonaj płatności telefonem

Po zeskanowaniu kodu QR otwórz e-Konto Możliwości wraz z kartą Visa (koniecznie kartę Visa, jeśli chcesz zgarnąć bon do Media Expert/Allegro) oraz zaznacz zgodę na mOkazje.

W miesiącu, w którym założyłeś konto lub do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś konto wykonaj minimum 5 płatności telefonem. Bank uznaje każdą płatność w sklepach oraz internecie wykonane przy pomocy aplikacji Google Pay / Apple Pay, do której dodana została karta promocyjna Visa. BLIK nie jest brany pod uwagę.

Bon zostanie Ci udostępniony w formie e-kodu w mOkazjach do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto. Nagroda będzie dostępna w serwisie mOkazje przez 60 dni.

Krok #3 – Wykonaj te aktywności na koncie

Aby zdobyć tę część bonusu to w miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym należy:

  • wykonać minimum 4 płatności telefonem – poprzez płatności telefonem bank rozumie wszelkie płatności w sklepach i internecie za pośrednictwem Google Pay/Apple Pay, do których dodana jest karta wydana do konta promocyjnego. W tej części promocji bank zalicza również wszystkie płatności wykonane zbliżeniowo BLIKiem (tylko ten rodzaj BLIKa), ale jeśli chcesz jednocześnie spełnić warunki z kroku #2, to sugeruję nie korzystać z BLIKa)
  • wykonać minimum 4 przelewy BLIK na dowolny numer telefonu zarejestrowany w usłudze BLIK
  • posiadać min. 1 aktywny cel oszczędnościowy – ten cel będzie zaliczony, jeśli saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego wynosi przynajmniej 50 zł.

Wysokość premii wynosi łącznie 200zł, ale jest podzielona na 4 części:

  • 20zł za płatności telefonem
  • 20zł za przelewy BLIK
  • 20zł za aktywny cel oszczędnościowy
  • 140zł za spełnienie wszystkich powyższych warunków

Premię otrzymasz na konto najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Premia za otwarcie konta przez aplikację

Aby otrzymać premię w wysokości 150zł za otwarcie konta przez aplikację należy spełnić wszystkie pozostałe warunki (czyli krok#1, krok#2 oraz krok#3).

Tę część premii otrzymasz na konto również najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Dokumenty dotyczące promocji: