To kolejne przedłużenie promocji od Banku ING, w której otrzymać możesz 500zł. Przejrzałam dokładnie regulamin promocji i zapewniam Cię, że nie ma tutaj żadnych haczyków, ani dodatkowych opłaty ukrytych małym druczkiem.

Wszystkie szczegóły, wraz z instrukcją jak odebrać tę rekordową premię, zamieszczam w artykule poniżej:

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Warunki promocji są identyczne i tak samo dobre, niezależnie czy otworzysz konto Mobi (dla osób 18-25lat) czy konto Direct (dla osób starszych).

W aktualnej promocji, która trwa do 29 sierpnia 2024r., mogą wziąć udział wszystkie osoby, które po 1 kwietnia 2023r. nie posiadały ani nie współposiadały konta w ING oraz po 28 czerwca 2024r. nie posiadały, nie współposiadały, ani nie były pełnomocnikami żadnego produktu w Banku ING.

A oto moja instrukcja, jak zdobyć wspomniane na początku artykułu 500zł:

Krok #1 – Otwórz konto z kartą i wyraź odpowiednie zgody

Aby zdobyć pełną premię 500zł, należy założyć konto na tej specjalnej stronie promocyjnej uwzględniając podczas jego zakładania następujące kwestie:

 • Konto musi być otwarte metodą „na selfie”. Na podanej stronie klikasz przycisk „załóż konto” i instalujesz aplikację mobilną poprzez odpowiedni link/przycisk lub kod QR. Tam, podasz wszystkie swoje dane i zweryfikujesz tożsamość.
 • Otwierając konto wyraź zgodę na marketing drogą elektroniczną oraz na profilowane informacje handlowe (zgodę można później odwołać)
 • Należy otworzyć konto z kartą (wymaga tego regulamin promocji)
 • Oprócz zwykłego konta osobistego musisz otworzyć również Otwarte Konto Oszczędnościowe (w skrócie OKO). Na szczęście jest całkowicie darmowe.

Krok #2 – Wykonaj wskazane aktywności na koncie

W pierwszych 3 miesiącach od otwarcia konta:

Przykładowo podpisując umowę w lipcu, możesz wybrać dwa miesiąca z tych trzech: sierpień, wrzesień, październik. Wpływ ten może być w formie jednego lub kilku przelewów, aż uzbiera się 1000zł danego miesiąca. Może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku lub od znajomych czy rodziny. Liczy się sam fakt wpływu. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

W ciągu 3 miesięcy od otwarcia konta:

Zwróć szczególną uwagę na to, że płatność BLIK ma być w internecie, natomiast pozostałe 15 płatności mają być dokonane w sklepach stacjonarnych.

I to tyle!

Po wykonaniu tych prostych aktywności, bank wypłaci Ci premię 500zł do dnia 16 grudnia 2024r. Nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań, losowań ani ukrytych kruczków.

Po prostu otwierasz konto, wykonujesz opisane tutaj kroki i dostajesz premię na swoje konto.

Ile kosztuje konto w ING?

Opłaty dla konta Direct (dla osób od 26 lat) prezentują się następująco:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta;
 • 0 zł – internetowe przelewy krajowe;
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę. Warunkiem bezpłatności jest wykonanie płatności na kwotę 300 zł w poprzednim miesiącu. W przeciwnym wypadku bank naliczy 7 zł miesięcznie;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash.

A dla konta Mobi (dla osób 18 – 25 lat) wygląda to jeszcze lepiej:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta;
 • 0 zł – internetowe przelewy krajowe;
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę (bezwarunkowo)
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash.

Oznacza to, że w stosunkowo łatwy sposób przejdziesz przez całą promocję bez ponoszenia żadnych kosztów.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: