W tej promocji do zgarnięcia masz bonus o łącznej wartości 460zł, w tym 420zł przelewem i 40zł w postaci bonu do Allegro. Wystarczy założyć konto na tej stronie promocyjnej i wykonać kilka naprawdę prostych aktywności.

Promocję wyróżniają jasne i proste warunki promocji, a wszystkie je przejrzyście opiszę w dzisiejszym artykule!

Promocja obowiązuje do 1.10.2023r. (włącznie) lub dla pierwszych 3000 osób, które wypełnią formularz rejestracyjny! Później strona promocyjna przestanie działać.

Kto może odebrać te 460 zł?

Kasa, którą otrzymasz za spełnienie warunków jest gwarantowana i nie ma co do tego wątpliwości. Sprawdź jedynie, czy w ogóle możesz wziąć udział w promocji, bo bank stawia tutaj konkretne kryteria.

Jak czytamy w regulaminie, aby się skutecznie zarejestrować, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

W promocji nie ma żadnych zobowiązań, a cały proces zakładania konta jest banalnie prosty. Później zwyczajnie wykonasz kilka aktywności wymaganych regulaminem i tyle.

Oto moja instrukcja, jak z tego skorzystać:

💰 Do 1 października 2023 (a najlepiej jak najszybciej):

✅ otwórz konto osobiste wraz z karta debetową.

Na rejestrację w promocji masz czas teoretycznie do 1 października 2023, ale nie radzę czekać do ostatniego dnia promocji, bo może już być nieaktywna.

Tutaj, wypełnij krótki formularz i otwórz konto wraz z kartą płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

Tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 2 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 7 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby zapłacić niższą opłatę za kartę (2zł na miesiąc).

Czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty masz czas do 8.10.2023 r.

🔥Właśnie zapewniłeś sobie pierwszą część nagrody! Do końca listopada otrzymasz 2x20zł w bonie do Allegro – SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.

💰 W październiku i listopadzie (w każdym z tych miesięcy):

✅ wykonaj transakcje BLIK na min. 200zł – część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media w urzędach pocztowych), więc proponuję użycie BLIKa podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji. UWAGA! Według regulaminu, do transakcji zaliczają się również przelewy BLIK na numer telefonu!

✅ zaloguj się przynajmniej 3 razy do aplikacji mobilnej w 3 różnych dniach – w ciągu jednego dnia tylko jedno logowanie będzie brane pod uwagę jako spełnienie tego warunku promocji

wykonaj 1 przelew na min. 400zł za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Może to być zwykły przelew na Twoje konto w innym banku, do znajomych albo rodziny ale w tym kroku nie liczą się przelewy BLIK na telefon

Do 20 listopada otrzymasz mail potwierdzający zdobycie drugiej nagrody, w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 26 listopada. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

🔥 Za spełnienie warunków październikowych otrzymasz 210zł najpóźniej do końca listopada, natomiast za warunki z listopada otrzymasz przelewem kolejne 210zł do końca grudnia 2023r.

To WSZYSTKO!

Promocja jest mega prosta, zasady jasne. Premie są jednak już od siebie zależne. Oznacza to, że aby otrzymać premię za następny miesiąc trzeba spełnić warunki poprzedniej premii.

Czy wszystko jest dla Ciebie jasne? W razie czego zadawaj pytania w komentarzach na dole, a ja życzę Ci soczystych zysków z tej promocji!

Dokumenty dotyczące promocji: