To w tym roku najwyższy bonus w promocji od BNP Paribas. Dostaniesz w niej aż 430zł przelewem – żadnych voucherów, tylko sama gotówka. Wystarczy założyć konto na tej specjalnej stronie i wykonać kilka naprawdę prostych aktywności.

Promocję wyróżniają naprawdę banalne warunki promocji, które spełnisz w 5 minut!

Wszystkie szczegóły opowiem Ci w dzisiejszym artykule. Rozkładam w nim regulamin na czynniki pierwsze i podpowiadam jak skorzystać z tej niezwykłej okazji!

Co jeszcze lepsze: pierwsze 40zł otrzymasz za otwarcie konta poprzez plikację mobilną i aktywowanie karty płatniczej!

Ale nie zwlekaj z decyzją. Promocja obowiązuje tylko do 19.03.2023r. (włącznie) lub dla pierwszych 3000 osób, które wypełnią formularz rejestracyjny! Później strona promocyjna przestanie działać.

Kto może odebrać te 430 zł?

Kasa, którą otrzymasz za spełnienie warunków jest gwarantowana i nie ma co do tego wątpliwości. Sprawdź jedynie, czy w ogóle możesz wziąć udział w promocji, bo bank stawia tutaj konkretne kryteria.

Jak czytamy w regulaminie, aby się skutecznie zarejestrować, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

W promocji nie ma żadnych zobowiązań, a cały proces zakładania konta jest banalnie prosty. Później zwyczajnie wykonasz kilka aktywności wymaganych regulaminem i tyle.

Oto moja instrukcja, jak z tego skorzystać:

💰 Do 19 marca 2023 (a najlepiej jak najszybciej):

✅ otwórz konto osobiste wraz z karta debetową. Aby zdobyć nagrodę bonusową za otwarcie konta, musisz wybrać wideoweryfikację, czyli otwarcie konta przez aplikację mobilną. Jest również dostępna opcja z kurierem, ale wtedy otrzymasz tylko pozostałe bonusy, czyli 390zł.

Na rejestrację w promocji masz czas teoretycznie do 19 marca 2023, ale nie radzę czekać do ostatniego dnia promocji, bo może już być nieaktywna.

Lepiej sprawdź od razu, czy ta strona promocyjna działa i zarezerwuj swoje miejsce w promocji. Potem będziesz miał sporo czau na spełnienie warunków.

Wypełnij krótki formularz i otwórz konto wraz z kartą płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza. Następnie wybierz wideoweryfikację jako sposób otwarcia konta, a aplikacja poprowadzi Cię już przez cały proces.

Tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty masz czas do 2.04.2023 r.

Jeśli wybrałeś wideoweryfikację, to w kwietniu otrzymasz mail potwierdzający zdobycie nagrody bonusowej (najpóźniej do 20 kwietnia 2023), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 26 kwietnia2023 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

🔥 Pierwsze 40zł za otwarcie konta otrzymasz najpóźniej do 30 kwietnia 2023r.

💰 W kwietniu:

✅ wykonaj min. 1 przelew na dowolną kwotę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Ma to być zwykły, standardowy przelew na numer konta, nie przelew BLIK, ani natychmiastowy.

✅ wykonaj transakcje BLIKiem na łączną kwotę min. 200 zł – część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media w urzędach pocztowych), więc proponuję użycie BLIKa podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji. Do transakcji zalicza się przelew BLIK

✅wykonaj min. 4 płatności kartą na jakąkolwiek kwotę – najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach (może być nawet za 4 bułki osobno), bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.

Jeśli nie spełniłeś warunku dotyczącego nagrody bonusowej za otwarcie konta przez wideoweryfikację, to w maju otrzymasz mail potwierdzający zdobycie nagród za kwiecień (najpóźniej do 22 maja 2023), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 28 maja 2023 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Jeśli wypełniłeś te dane w kwietniowym mailu, to pomiń ten punkt.

🔥 Za warunki spełnione w kwietniu otrzymasz 230zł (50zł+180zł) najpóźniej do końca maja.

💰 W maju:

✅ wykonaj transakcje BLIKiem na łączną kwotę min. 150 zł – część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media w urzędach pocztowych), więc proponuję użycie BLIKa podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji. Do transakcji zalicza się przelew BLIK

✅wykonaj min. 4 płatności kartą na jakąkolwiek kwotę – najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach (może być nawet za 4 bułki osobno), bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.

🔥 Za warunki spełnione w maju otrzymasz 160zł najpóźniej do końca czerwca.

To WSZYSTKO!

Promocja jest mega prosta, zasady jasne. Nagroda bonusowa jest niezależna od pozostałych nagród. Oznacza to, że możesz ale nie musisz założyć konto przez Aplikację GoMobile. Pozostałe premie są jednak już od siebie zależne. Oznacza to, że aby otrzymać premię za warunki w maju musisz spełnić warunki premii za kwiecień.

Czy wszystko jest dla Ciebie jasne? W razie czego zadawaj pytania w komentarzach na dole…

Podsumowując: Zakładasz konto z kartą, spełniasz warunki, dostajesz bonus. Prościzna!

Dokumenty dotyczące promocji: