W obecnej promocji Banku Millennium zgarniesz nawet 400zł za kilka prostych aktywności na swoim nowym koncie. A jeśli masz dziecko i jemu również otworzysz konto w Millennium to zdobędziesz dodatkowe 150zł do wydania na e-karcie podarunkowej.

Wszystko dokładnie wyjaśnię w dzisiejszym artykule… Ale musisz się spieszyć:

W promocji nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Jeśli konto Ci się nie spodoba, będziesz mógł zamknąć je w najłatwiejszy możliwy sposób – przez bankowość elektroniczną. Szybko i bezproblemowo.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Promocja trwa do 31.05.2023r. W zasadzie, aby móc wziąć udział w promocji wystarczy, że masz ukończone 18 lat oraz po 01.01.2020 r. nie posiadałeś konta osobistego w banku Millennium.

Limit kont promocyjnych to 15 000 zgłoszeń. To dużo, z naszego doświadczenia wynika, że nie powinno zabraknąć ich przed czasem (ale pewni nie możemy być nigdy), jednak im szybciej założysz konto, tym szybciej odbierzesz swój bonus.

Konto Junior w promocji możesz otworzyć każdemu swojemu niepełnoletniemu dziecku, które wcześniej nie posiadało takiego konta.

Konto biorące udział w promocji wraz z kartą (regulamin promocji wymaga konta z kartą) założysz wypełniając formularz na tej specjalnej stronie:

Dostępne są 3 metody otwierania konta:

 • W oddziale – wypełniasz wniosek przez internet, a następnie idziesz do dowolnie wybranego oddziału, gdzie podpisujesz umowę.
 • Online (dostępne jeśli masz konto w ING, Alior, Santander, mBank, Pekao lub BNP Parbias) – wypełniasz tylko podstawowe dane, a później zalogujesz się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić zgodę na weryfikację tożsamości.
 • Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości.

W przypadku dwóch ostatnich metod (poprzez inny bank oraz na selfie) konto będzie aktywne szybciej, ale w ciągu 4 miesięcy musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (to niezbędny punkt, jeśli chcesz odebrać całą premię). Więc jeśli otworzyłeś konto w kwietniu, to masz czas na ten punkt do końca sierpnia, a jeśli otworzyłeś konto w maju, to czas masz analogicznie do końca września.

Składając internetowy wniosek o konto KONIECZNIE zaznacz poniższe rodzaje zgód:

 • na otrzymywanie od banku informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon oraz informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem.
 • na świadczenie przez Goodie usługi „Zwroty za zakupy”. Usługa ta, nazywana również cashbackiem, jest całkowicie bezpłatna i w sumie to możesz na niej tylko zyskać. Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej, to zachęcam się do zapoznania się z tą stroną.

Nie odwołuj zgód do odebrania premii (wymaga tego regulamin promocji)

A oto co należy zrobić, aby po otwarciu konta zgarnąć pełne 400 zł:

Bonus #1 – 100 zł za otwarcie konta z kartą i pierwsze aktywności

W ciągu pierwszych 7 dni po otwarciu konta z kartą:

 • zasil swoje konto jednorazowym wpływem na min. 1000zł -może być to przelew z Twojego konta w innym banku lub od rodziny czy znajomych.

A następnie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto z kartą:

 • zainstaluj na telefonie aplikację mobilną Banku Millennium i aktywuj ją logując się na swoje nowe konto.
 • wykonaj min. 5 płatności kartą lub BLIK – chodzi o zwykłą płatność za zakupy w sklepie lub internecie. Nie będą brane pod uwagę płatności związane z grami hazardowymi ani przelewy BLIK na numer telefonu czy wypłaty BLIK z bankomatu

Przykład: Jeśli otworzysz konto w kwietniu, to masz 7 dni na wykonanie pierwszego przelewu zasilającego, a logowanie do aplikacji mobilnej i 5 płatności możesz zrobić do końca maja.

Wypłatę premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Bonus #2 – 300 zł za aktywności w 3 kolejnych miesiącach

W każdym z 3 kolejnych miesięcy, zaczynając do drugiego pełnego miesiąca po otwarciu konta:

 • co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej
 • zasil swoje konto jednorazowym wpływem na min. 1000zł – może to być przelew z Twojego własnego konta w innym banku
 • wykonaj min. 5 płatności kartą lub BLIK – obowiązują te same zasady, co przy pierwszym miesiącu. Nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji. Ja zawsze ustawiam sobie przypomnienie w połowie miesiąca.

Przykład: Jeśli konto otworzysz w kwietniu, to powyższe aktywności wykonaj w czerwcu, lipcu i sierpniu (w każdym z tych miesięcy).

Wypłatę premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Dodatkowy Bonus – 150 zł za otwarcie Konta Junior swojemu dziecku

To punkt nieobowiązkowy, ale jeśli masz niepełnoletnie dziecko to warto się nim zainteresować.

Konto z premią 150zł możesz założyć na każde dziecko, które nie brało wcześniej udziału w promocji konta Junior. Dodatkowo pamiętaj, żeby mieć na swoim profilu wyrażone zgody marketingowe oraz zdefiniowany w banku Twój polski numer telefonu.

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć w tym punkcie pierwsze 100 zł na eKarcie podarunkowej Goodie? Wystarczy, że:

 • do 31 maja 2023r otworzysz konto swojemu dziecku poprzez aplikację lub bankowość elektroniczną
 • do 30 czerwca 2023r. na konto dziecka przelejesz kwotę co najmniej 150zł

To tylko tyle, jeśli Twoje dziecko ma mniej, niż 7 lat.

Jeśli natomiast dziecko ukończyło już 7 lat, to należy dodatkowo do 30 czerwca 2023r. wykonać poniższe aktywności:

 • w imieniu dziecka wyraź zgody na otrzymywanie informacji marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon
 • aktywuj dziecku aplikację mobilną
 • wykonaj min. 3 płatności kartą dziecka lub BLIK na dowolną kwotę

Jeśli chcesz dostać dodatkowe 50zł, to musisz dodatkowo najpóźniej do 31 czerwca 2023 roku wysłać za pomocą bankowości internetowej albo aplikacji mobilnej wniosek o świadczenie 500+ na okres od 1 czerwca 2023 roku do 31 maja 2024 roku.

Dla każdego swojego dziecka możesz otworzyć jedno promocyjne konto, więc jeśli masz więcej niż jedno dziecko w wieku poniżej 18-lat to możesz zdobyć wielokrotność 150zł.

Kod elektroniczny wartości 100zł lub 150zł otrzymasz SMSem najpóźniej do 31.07.2023r. Będzie on miał ważność 60 dni. Następnie trzeba zainstalować aplikację Goodie i tam wymienić kod na eKartę, która będzie ważna kolejne 12 miesięcy.

eKartę możesz wykorzystać w dowolnych sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Ile kosztuje konto osobiste w Banku Millennium?

Aby konto i karta były całkowicie bezpłatne, to w każdym miesiącu należy:

 • wykonać 5 płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę (inaczej karta kosztuje 11 zł)

Jeśli wybierzesz Konto Millennium 360 Student (dla osób 18-25lat), to prowadzenie konta będziesz miał bezwarunkowo bezpłatne. Pozostaje Ci tylko wykonanie raz w miesiącu minimum jednej płatności na jakąkolwiek kwotę kartą lub BLIKiem, aby mieć bezpłatną również kartę (inaczej 5 zł).

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: