Mam świetną wiadomość! Santander wystartował z kolejną świetną promocją! Warunki są jak zwykle przejrzyste – bez żadnych haczyków. Po prostu zakładasz tutaj zwykłe konto osobiste i możesz otrzymać:

 • 50 zł przelewem na konto już za samo założenie konta
 • 50 zł przelewem na konto za wpisanie kodu polecającego
 • 250 zł przelewem na konto za proste aktywności na koncie
 • 4000 punktów Bezcenne Chwile, które możesz wymienić na voucher do wybranego sklepu o wartości 50 zł

A po odebraniu premii możesz zdecydować czy chcesz zostać z Santanderem na dłużej, czy może wolisz zamknąć konto. Nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań ani opłat za zamknięcie konta.

Czy ktoś już z tego korzystał?

ROZWIŃ

Sama wzięłam udział w promocji Santandera w zeszłym roku i premia wpłynęła mi na konto tak jak obiecali:

Nasi czytelnicy również są zadowoleni z poprzednich promocji organizowanych przez Santandera:

Kto może skorzystać z tej okazji i odebrać 400zł premii?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 października 2020 roku nie posiadałeś konta osobistego w Santanderze oraz po 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w promocji konta w banku Santander.

Pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo. Trwa do 31 października 2021r. do godziny 23:59 i ani minuty dłużej. Tak mówi regulamin promocji.

O udziale decyduje data wysłania wniosku na tej specjalnej stronie:

Aby zgarnąć pełną premię 400 zł należy założyć konto z kartą Mastercard (tego wymaga regulamin) i wykonać kilkanaście prostych aktywności. Dla ułatwienia rozpisałam je z podziałem na poszczególne miesiące:

W październiku:

 • Wejdź na tę stronę promocyjną i otwórz w Santanderze konto z kartą Mastercard. Wniosek wyślesz przez internet, a umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera. Umowę możesz podpisać do 15 listopada 2021r.
 • Zakładając konto wyraź zgody kontakt drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zaznacz, że chcesz otrzymywać wyciągi i korespondencję od banku w postaci elektronicznej (wymaga tego regulamin promocji).
 • Podczas zakładania konta, w formularzu podaj poprawny kod polecający (np. ten: 1012811863) i do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
 • Po otwarciu konta zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile, dodaj swoją kartę z Santandera i w 30 dni od rejestracji wykonaj płatności na łączną kwotę min. 50zł (dostępne tylko dla osób, które nie miały jeszcze konta w Bezcennych Chwilach).

W listopadzie:

 • Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu
 • Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.
 • Wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 10zł.

W grudniu:

 • Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu
 • Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.
 • Wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 10zł.

W styczniu:

 • Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu
 • Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.
 • Wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 10zł.

Przygotowałam również kilka wskazówek, jak możesz ułatwić sobie spełnianie tych warunków promocji:

ROZWIŃ

Wpływ zasilający konto – oczywiście może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku lub od kogoś z rodziny. Może być sumą mniejszych przelewów, więc możesz nawet w tę i z powrotem przelewać te same 100zł. Po zaksięgowaniu wpływu możesz od razu zwrócić środki na swoje główne konto, nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas. Nie liczy się jednak wpłata gotówki „w okienku” lub wpłatomacie.

Płatność kartą – możesz płacić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie, ważne by przynajmniej jedna płatność była na kwotę wyższą, niż 10 zł. Nie zostawiaj płatności na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności.

Logowanie do aplikacji mobilnej – niewiele myślę trzeba tutaj wyjaśniać 🙂 Bank wymaga, aby na telefonie lub tablecie zainstalować aplikację mobilną banku i każdego miesiąca przynajmniej 1 raz się do niej zalogować.

I to tyle! Nie musisz robić nic więcej!

Wcale nie było trudno, prawda?

Pierwsze 50 zł za założenie i aktywację konta otrzymasz przelewem do 31 grudnia 2021 roku. Premię 50zł z za podanie kodu poleceń i płatności kartą otrzymasz do końca następnego miesiąca po ich wykonaniu. Kolejna premia w wysokości 250zł wyląduje na Twoim koncie najpóźniej do 28 lutego 2022 roku.

Z kolei 4000 punktów z programu Bezcenne Chwile (wymienne na voucher o wartości 50zł) dostaniesz w ciągu 60 dni od rejestracji i wykonania płatności z tego kroku.

Dwa słowa podsumowania

W tej promocji, warunki jakie należy spełnić pokrywają się z warunkami bezpłatności konta. Oznacza to, że przez całą promocję przejdziesz bez ani złotówki kosztów. Możesz tylko zyskać – i to aż 400zł!

A jeśli zechcesz zachować sobie konto na dłużej to konto i karta będą darmowe jeśli w danym miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą (lub BLIK) oraz zasilisz konto przelewem na min. 500zł. W przeciwnym wypadku musisz liczyć się z opłatami 6zł za konto i 8zł za kartę.

Dokumenty dotyczące promocji: