Październikowa premia od BNP Paribas jest niesamowicie kusząca – zakładając konto na tej stronie promocyjnej, otrzymujesz pełne 400 zł w gotówce. Możesz je wydać na cokolwiek zechcesz. Bez żadnych ograniczeń.

Do tego warunki promocji są tak proste, że ja sama byłam zszokowana – choć w życiu opisałam już kilkaset różnych promocji… Jestem pewna, że ta okazja to będzie dla wszystkich uczestników jak bułka z masłem!

Promocja trwa do 7 listopada, jednak radzę się pospieszyć, bo jest mocno limitowana – obowiązuje limit 3000 wniosków.

O tym, czy udało Ci się wziąć udział w promocji będziesz wiedział od razu – jeśli poniższy link działa, to znaczy że jesteś w garstce szczęśliwców:

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać. W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 proste warunki:

  • Być osobą pełnoletnią
  • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Krok #1: Załóż konto z kartą

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie na tej specjalnej stronie promocyjnej.

Najpierw formularz rejestracyjny, później kliknięcie w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, a w końcu otwarcie konta.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz czas do 21.11.2021 r.

Krok #2: Odbierz pierwsze 150 zł za aktywności w listopadzie

W listopadzie:

  • wykonaj min. 3 przelewy na dowolne konto i dowolną kwotę używając aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej (mają to być standardowe przelewy, nie BLIK)

Krok #3: 250 zł w gotówce za aktywności w grudniu, styczniu oraz lutym

W grudniu, styczniu oraz lutym (w każdym z tych miesięcy):

  • wykonaj min. 5 płatności BLIK (najbezpieczniej, jeśli zapłacisz BLIKiem za zakupy albo wyślesz coś na zrzutka.pl. Bank nie wlicza transakcji takich jak wypłaty z bankomatów czy przelewy BLIK)
  • przelej na swoje nowe konto łącznie 1000 zł lub więcej (może być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas)

I to tyle!

Po spełnieniu listopadowych warunków promocji otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii (najpóźniej do 20 grudnia), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 26 grudnia 2021 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Nagrodę 150zł za aktywności z listopada otrzymasz do 31.12.2021r., a przelew na 250zł za aktywności w pozostałych miesiącach wpłynie do Ciebie do 31.03.2022r.

Po odebraniu premii możesz zdecydować czy zachowasz sobie to konto na dłużej czy je zamkniesz – nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Dokumenty dotyczące promocji: