Zdobycie tej kwoty jest proste jak bułka z masłem. Nie ma tutaj żadnych haczyków, po prostu zakładasz konto w BNP Paribas, robisz przelewy oraz płatności na nowym koncie i dostajesz pieniądze.

Oczywiście nie musisz rezygnować ze swojego obecnego konta. Możesz potraktować je jako konto dodatkowe. Wszystkie szczegóły rozkładam na czynniki pierwsze w dzisiejszym artykule.

Robert odwiedza banki i jest w stałym kontakcie z organizatorami promocji

Musisz się jednak spieszyć, bo promocja jest wyjątkowo atrakcyjna – aż 350 złotych w gotówce za kilka prostych czynności, to naprawdę dobra okazja. Nic więc dziwnego, że bank ograniczył ilość rejestracji w promocji jedynie do 1500 pierwszych zgłoszeń. Teoretycznie na wysłanie wniosku o konto masz czas do 27 września 2020 r., ale daję sobie głowę uciąć, że skończy się przed czasem.

Co ważne: Nie jest to żaden konkurs, ani losowanie. KAŻDY kto uważnie wykona kroki opisane w tym artykule otrzyma nagrodę. Gwarantuje to regulamin promocji, do którego link zamieszczam na końcu mojej analizy.

W lutym Robert z redakcji skorzystał z poprzedniej edycji tej promocji od BNP Paribas i odebrał swój bonus:

A to jej druga część:

Nasi czytelnicy również są zadowoleni z poprzednich edycji promocji od BNP Paribas (choć premie w nich były niższe niż 350 zł):

To świetne uczucie, gdy na Twoim koncie pojawiają się pieniądze ot tak…

Po wyczerpaniu limitu lub upływie czasu promocji, linki w tym artykule przestaną działać i rejestracja nie będzie możliwa. Dlatego czym prędzej przeczytaj ten artykuł i skorzystaj z okazji póki jeszcze jest dostępna.

Dlaczego BNP Paribas rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko BNP Paribas je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Banki bankami, no ale wróćmy do szczegółów opisywanej przeze mnie promocji, bo gotówka czeka ????

Co zatem trzeba zrobić, aby wziąć udział w tej promocji i odebrać nagrodę?

Krok #1 – załóż konto z kartą w BNP Paribas

Aby otrzymać nagrodę, należy założyć i przetestować w określony sposób (piszę o tym w kolejnym kroku) konto w BNP Paribas. Oznacza to, że z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku. Osoby, które zamknęły konto w BNP Paribas nie później niż 15 miesięcy temu, również są traktowane jako nowi klienci.

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie (tak się nazywa 🙂 ) na tej specjalnej stronie promocyjnej. Najpierw formularz rejestracyjny, później kliknięcie w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, a w końcu otwarcie konta.

Czas na rejestrację masz do 27 września 2020 r, jednak bank ograniczył ilość rejestracji promocyjnych do 1500. Na podpisanie umowy oraz nadanie PINu do karty masz czas maksymalnie do 18 października 2020 r.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 1 płatność na dowolną kwotę (inaczej 3 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczy 1 płatność kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne. Możesz nawet zapłacić raz w miesiącu, za jedną bułkę w piekarni i wtedy odbierzesz premię w promocji nie ponosząc żadnych kosztów.

Ważne: W formularzu rejestracyjnym i w formularzu zakładania konta podaj identyczne dane (e-mail i telefon), aby bank mógł połączyć Twoje dane podczas wypłacania nagrody.

Krok #2 – przetestuj konto w ten określony sposób

Ta promocja to trochę taka „jazda próbna” dla konta osobistego. Z tą różnicą, że tutaj możesz dodatkowo zdobyć 350 zł w gotówce za wykonywanie płatności i przelewów. Wszystko jest dziecinnie proste.

Aby odebrać premię, wystarczy, że:

w październiku:

 • wykonasz 2 zwykłe przelewy z nowego konta (na dowolną kwotę)
 • zalogujesz się przynajmniej 1 raz do aplikacji mobilnej

w listopadzie:

 • wykonasz płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł
 • zapewnisz wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł
 • zalogujesz się przynajmniej 1 raz do aplikacji mobilnej

Wpływ na konto może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku albo od znajomych czy rodziny. Możesz nawet przelewać w tę i z powrotem te same 100 zł, aż uzbiera się wymagany łączny wpływ. Nie może być on jednak wpłatą gotówkową „w okienku” ani wpłatomacie.

Płatności kartą wykonasz łatwo w internecie lub przy okazji zakupów w sklepach stacjonarnych. Do warunków promocji nie zaliczają się płatności BLIK.

Z kolei aktywność w postaci 2 przelewów najłatwiej wykonasz przelewając środki na swoje konto w innym banku w 2 częściach. Użyj do tego bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Bank nie zaliczy przelewów BLIK czy przelewów natychmiastowych, mają więc to być najzwyklejsze, standardowe przelewy.

Prościej chyba się już nie da – tak naprawdę płatności zrealizujesz „przy okazji”, a pozostałe warunki wszystko w mniej niż 5 minut… i na Twoje konto wpadnie 350 zł.

Pamiętaj tylko, że jeśli masz powyżej 26 lat to warto mininum raz w miesiącu wykonać dodatkowo 1 płatność kartą – aby konto i karta były dla Ciebie w pełni darmowe.

I to tyle! Serio!

Informację o przyznaniu pierwszej części nagrody – 150 zł w gotówce – otrzymasz mailem do 20 listopada 2020 roku, natomiast przelew otrzymasz do 30 listopada 2020 roku.

W mailu wysłanym z adresu premiuj@bnpparibasplus.pl otrzymasz prośbę o podanie numeru konta do wypłaty premii. Zrób to do 26 listopada 2020. Wpisz numer konta otwartego w promocji (same cyfry, bez spacji) bo zgodnie z regulaminem właśnie tam otrzymasz przelew.

Informację o przyznaniu drugiej części nagrody – 200 zł w gotówce – otrzymasz również mailem do 23 grudnia 2020 roku, natomiast przelew otrzymasz do 31 stycznia 2021 roku.

Drugi raz numeru konta już nie będziesz musiał podawać, po prostu otrzymasz przelew 🙂

A po odebraniu nagrody… Możesz zdecydować czy chcesz zamknąć to konto, czy zachować je sobie na dłużej. Nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie.

Moja opinia o tej promocji

W życiu widziałam już mnóstwo promocji bankowych, z wielu z nich skorzystałem osobiście i mogę śmiało powiedzieć, że nagroda 350 zł przy zachowaniu prostoty warunków do spełnienia to istna gratka dla łowców promocji.

Podsumowując… Wszystko jest tutaj dziecinnie proste – POLECAM!

Dokumenty dotyczące tej promocji: