Kiedy usłyszałam, że na rynek wchodzi nowa promocja BNP, to przyznam szczerze, że miałam ogromną nadzieję na wysoki bonus. No i, na szczęście, nie zawiodłam się 🙂

Ostatnio nagrody bywały różne, od rzeczowych po pieniężne w maksymalnej wysokości 250 zł. Tym razem jednak bank BAAAARDZO się postarał i możesz odebrać aż 350zł na przejrzystych zasadach.

Powiem wprost: W niejednej promocji brałam w życiu udział i najbardziej lubiłam zawsze promocje właśnie organizowane przez BNP Paribas. Przede wszystkim z uwagi na wysokie bonusy oraz na łatwość wykonania wszystkich kroków.

Co ważne:

Nie jest to żaden konkurs, ani losowanie. KAŻDY, kto uważnie wykona kroki opisane w tym artykule otrzyma 350zł premii. Gwarantuje to regulamin promocji, do którego link zamieszczam na końcu mojej analizy.

To najwyższa (i moim zdaniem najłatwiejsza) premia jaką można obecnie zdobyć w promocjach konta osobistego… Przeczytałam regulamin i poza limitem 3000 kont promocyjnych, nie ma żadnych haczyków.

Tak dobre warunki dla klientów, że aż pewnie zastanawiasz się, co w takim razie z tego ma bank?

Ano ma i już śpieszę z odpowiedzią, co dokładnie. Jeśli jesteś na naszej stronie pierwszy raz, to naprawdę warto zapoznać się z poniższymi argumentami. Przytaczamy je w każdym artykule, bo wierzymy, że zrozumienie sposobu działania promocji pozwala na świadomy wybór bez wątpliwości i niepewności.

Stawiamy bardzo mocno na przejrzystość i wiarygodność naszych wszystkich działań.

Dlaczego BNP Paribas rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko BNP Paribas je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Jak widzisz, to wszystko ma sens. Cieszymy się, gdy odbieramy coraz to więcej wiadomości, w których to czytelnicy potwierdzają pierwsze zdobyte nagrody i potwierdzają, że pomimo wątpliwości postanowili nam zaufać. Widać to na naszym fanpage, gdzie liczba obserwujących nas osób rośnie z dnia na dzień:

Być może i Ty będziesz miał ochotę do nich dołączyć.

No dobrze, a teraz już same konkrety – Sprawdź warunki udziału w promocji, otrzymania oraz wydania bonusu:

Kto może wziąć udział w promocji?

Regulamin zawsze konkretnie określa grupę docelową osób, które mogą wziąć udział w promocji. W tym przypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 proste warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Na dokonanie rejestracji masz czas do 28 lutego 2021 r. ale pamiętaj, że ta promocja jest mocno limitowana – bank dopuszcza 3 000 kont założonych w ramach promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – zobacz czy zapłacisz za konto i kartę

Wiesz, co jest najlepsze w tej promocji? Tak, masz rację, wysoki bonus.

Ale równie fajne jest to, że Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą Otwartą na Dzisiaj mają banalnie proste warunki utrzymania ich za darmo.

W konsekwencji nie musisz nawet rezygnować ze swojego obecnego konta. Możesz po prostu otworzyć konto w BNP wyłącznie dla zgarnięcia bonusu, a następnie (po otrzymaniu premii) zamknąć je bez konsekwencji.

Jeśli masz poniżej 26 lat, to jesteś zwolniony z opłaty za konto oraz za kartę. Wszystko jest dla Ciebie darmowe.

Z kolei jeśli masz 26 lat lub więcej to wystarczy 1 płatność kartą na dowolną kwotę, aby dla Ciebie też wszystko było bezpłatne. Możesz nawet zapłacić raz w miesiącu, za jedną bułkę w piekarni i wtedy odbierzesz premię w promocji nie ponosząc żadnych kosztów.

Poniżej przedstawiam jak się wszystko prezentuje dla tego konta:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 1 płatność na dowolną kwotę (inaczej 3 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Uwaga: Regulamin pozwala wybrać jedną z kart: „Karta Otwarta na Dzisiaj” albo „Karta Otwarta na Świat” albo „Karta Otwarta na eŚwiat” jednak ja w artykule opisałam jedynie tę, którą najłatwiej utrzymać bezpłatnie (czyli tę pierwszą).

Wiesz już, że to działa, wiesz też kto może skorzystać z promocji. Czas więc na szczegółową instrukcję, krok po kroku, co trzeba zrobić, aby odebrać bonus:

KROK #1 – Zarejestruj się w promocji i otwórz konto wraz z kartą

Pierwszy krok jest niezwykle prosty… Po prostu przejdź na tę stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji. Masz na to czas do 28.02.2021 r.

Wypełniając ten formularz masz gwarancję, że bierzesz udział w promocji. Całą resztę Twoich danych wypisujesz już we wniosku o konto bezpośrednio na stronie banku BNP Paribas – do tych danych nie ma nikt dostępu prócz banku!

Link do otwarcia konta pojawi Ci się po wypełnieniu tych 4 pól, zaznaczeniu zgód i kliknięciu „ZAREJESTRUJ SIĘ”:

Na zawarcie umowy i nadanie karcie PIN-u masz czas do 14.03.2021 r.

WAŻNE: W formularzu rejestracyjnym i w formularzu zakładania konta podaj identyczne dane (e-mail i telefon), aby bank mógł połączyć Twoje dane podczas wypłacania nagrody.

KROK #2 – Wykonaj te aktywności w podanych 3 miesiącach i zgarnij 350 zł

Premia podzielona jest na 3 części: 100 zł za aktywności w marcu, 100 zł za aktywności w kwietniu oraz 100 zł za aktywności w maju. Poniżej przedstawiam szczegóły warunków, choć… są one tak proste, że nie będzie za dużo pisania.

W MARCU 2021:

 • wykonaj min. 2 przelewy na dowolne konto używając aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej (mają to być standardowe przelewy, nie BLIK)
 • zapewnij na nowe konto łączny wpływ min. 500 zł (może być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach. Nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze możesz następnego dnia zwrócić na swoje główne konto w innym banku.)

W KWIETNIU 2021:

 • wykonaj min. 6 płatności kartą, na dowolną kwotę (najlepiej płatności fizycznie w sklepie, bo bank wykluczył płatności internetowe robione poprzez pośredników płatności takich jak np. BLIK oraz kilka płatności szczególnych takich jak opłata za zakłady bukmacherskie)
 • zapewnij na nowe konto łączny wpływ min. 1000 zł

W MAJU 2021:

 • wykonaj min. 2 przelewy na dowolne konto
 • zapewnij na nowe konto łączny wpływ min. 1000 zł
 • wykonaj min. 6 płatności kartą, na dowolną kwotę

Wygląda na to, że maj jest po prostu powtórzeniem aktywności z wcześniejszych dwóch miesięcy. Wystarczy, że kilka razy użyjesz tej karty zamiast swojej głównej. Przelewy i wpływy to kwestia kilku minut. Myślę, że naprawdę warto tutaj poświęcić tych kilka minut dla zdobycia 350zł.

KROK #3 – Uzupełnij numer konta i sprawdź daty wydania premii

Fajne jest to, że nie musisz czekać na całą premię aż do spełnienia warunków w maju, tylko bank wypłaci Ci ją w 3 transzach:

 • informację o pierwszej nagrodzie w postaci 100 zł otrzymasz mailem wraz z prośbą o uzupełnienie numeru konta na specjalnej stronie. Maila spodziewaj się najpóźniej 19.04.2021, a numer konta uzupełnij do 26.04.2021 r. Jest to niezbędny krok, aby organizator mógł Ci wypłacić nagrodę. Przelew z bonusem 100 zł dostaniesz na swoje promocyjne konto najpóźniej do końca kwietnia
 • drugą część nagrody w wysokości 100 zł otrzymasz najpóźniej do 31 maja 2021
 • trzeciej części (150 zł) spodziewaj się na koncie do 30 czerwca 2021

Moje małe podpowiedzi

Jeśli nas regularnie śledzisz, to pewnie zauważyłeś, że lubimy wprowadzać dodatki, zmiany, które pomagają Ci w wykonaniu kroków i minimalizują ryzyko zapomnienia jakiegoś warunku lub wykonania go błędnie.

Poniżej znajdziesz link do naszego PDF-a, w którym wypisane są wszystkie kroki w skróconej wersji oraz dodatkową informację w formie infografiki, na temat samych warunków – co można, a czego nie.

Jaki przelew spełnia warunki promocji?

tradycyjny przy użyciu aplikacji mobilnej
tradycyjny w bankowości internetowej
przelew natychmiastowy
przelew BLIK na numer telefonu

Jakie płatności kartą spełniają warunki promocji?

w sklepie (na pin lub zbliżeniowo)
w internecie (podając numer karty i kod cvv)
płatność BLIK za zakupy
poprzez Google Pay lub Apple Pay
transakcje zwrócone
szczególne np. zakłady bukmacherskie
wypłata w bankomacie

Jaki rodzaj wpływu na konto spełnia warunki promocji?

z własnego konta w innym banku
przelew od przyjaciół lub rodziny
może być sumą mniejszych wpływów
musi być cała kwota jednym przelewem
wpłata we wpłatomacie
wpłata gotówki w oddziale

Czy polecam?

Wiadomo – jestem miłośnikiem promocji bankowych, więc do wielu propozycji podchodzę bardzo optymistycznie.

Podczas polecania danej promocji biorę jednak zawsze kilka czynników pod uwagę jak np. łatwość warunków, wysokość premii, czas czekania na nagrodę.

Ta promocja pod tymi wszystkimi względami jest naprawdę atrakcyjna. Warto więc nie czekać i zarejestrować się na tej wskazanej stronie, bo kto wie, czy nie zakończy się przed czasem.

Dwa słowa o mnie:

Basia Kuklicz – dusza podróżniczki, która nie lubi latać samolotem. Zakochana we włoskich klimatach. Nasza firmowa mistrzyni excela i wszelkiej maści tabelek. Talent do logicznego myślenia i przedstawiania trudnych zagadnień w prosty sposób sprawiają, ze jej teksty są przejrzyste i łatwe w odbiorze.

Dokumenty dotyczące promocji: