BNP szaleje z promocjami, a ja ze szczęścia, że mogę Ci takie perełki przedstawić.

Tym razem w bonusie możesz otrzymać aż 350 złotych do Decathlonu oraz… piłkę tenisową o wartości 6 złotych 🙂

Czasami w promocjach podkreślam, że są łatwe i szybkie warunki. Tutaj jednak chciałabym to jeszcze mocniej uwydatnić, ponieważ WSZYSTKIE warunki promocji jesteś w stanie wykonać w 5 minut. Serio, nie żartuję. Nie dziwię się, że BNP nazwało promocję „Szybka piłka” i ustaliło limit kont promocyjnych na jedyne 750 (jest to naprawdę mało, bo zazwyczaj ustawia na 2000 do 3000 i zdarzało się, że znikały przed formalnym zakończeniem promocji).

Ma być szybka piłka, to będzie szybko, jednak przed przejściem do samych konkretów chciałabym napisać kilka słów wstępu o samych promocjach. Jeśli jesteś naszym stałym czytelnikiem, to po prostu przejdź do kolejnego akapitu, bo przecież to wszystko już dobrze wiesz… 🙂

Przede wszystkim, chciałabym Ci wytłumaczyć, jak działają promocje bankowe i dlaczego w ogóle bankom opłaca się takie rozdawanie bonusów za kilka ruchów ręką w telefonie czy na komputerze. Oto kilka najważniejszych powodów:

Dlaczego BNP Paribas rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko BNP Paribas je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Warto więc pamiętać, że nie jest to żaden konkurs, ani losowanie. KAŻDY kto uważnie wykona kroki opisane w tym artykule otrzyma nagrodę. Gwarantuje to regulamin promocji, do którego link zamieszczam na końcu mojej analizy.

W lutym Robert z redakcji skorzystał z poprzedniej edycji tej promocji od BNP Paribas i odebrał swój bonus:

A to jej druga część:

Nasi czytelnicy również są zadowoleni z poprzednich edycji promocji od BNP Paribas (choć premie w nich były niższe niż 350 zł):

To świetne uczucie, gdy na Twoim koncie pojawiają się pieniądze ot tak…

Po wyczerpaniu limitu lub upływie czasu promocji, linki w tym artykule przestaną działać i rejestracja nie będzie możliwa. Dlatego czym prędzej przeczytaj ten artykuł i skorzystaj z okazji póki jeszcze jest dostępna.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę docelową. W tym przypadku promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, które przez minimum 15 miesięcy od daty złożenia wniosku nie były posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego. Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Na dokonanie rejestracji masz czas do  28 października 2020 r. Dotychczas wszystkie promocje z BNP Paribas, które opisywałam były limitowane i tak też jest z tą – bank dopuszcza jedyne 750 kont założonych w ramach promocji. Myślę, że warto się pospieszyć, bo wartość bonusu jest naprawdę spora. Szkoda byłoby, gdyby taka okazja przeszła Ci pod nosem.

Konto Otwarte na Ciebie – zobacz, czy zapłacisz za konto i kartę

Utrzymanie bezpłatnego konta i karty są banalnie proste. Dzięki temu skorzystanie z tej promocji wcale nie musi wiązać się z rozwiązywaniem umowy z bankiem, w którym jesteś obecnie. To idealne konto dodatkowe.

Regulamin promocji pozwala na wybranie karty do konta, dlatego też proponuję Ci najtańszą z możliwych, czyli Kartę Otwartą na Dzisiaj. Będzie ona darmowa, jeśli masz poniżej 26 lat albo wykonasz nią jedną płatność w miesiącu.

Szczegóły podaję poniżej:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 1 płatność na dowolną kwotę (inaczej 3 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Jeśli jesteś w gronie osób, które jeszcze nie ukończyły 26 roku życia, to jesteś szczęściarzem i nie musisz wykonywać nawet tej jednej płatności, aby mieć całkowicie darmowe konto i kartę.

Pozostałym wystarczy 1 płatność kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne. Możesz nawet zapłacić raz w miesiącu, za jedną bułkę w piekarni i wtedy odbierzesz premię w promocji nie ponosząc żadnych kosztów.

KROK #1 – Zarejestruj się w promocji i otwórz konto wraz z kartą

Pierwszy krok jest niezwykle prosty… Po prostu przejdź na tę stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji. Masz na to czas do 28.10.2020 r.

Sprawa jest o tyle istotna, że konta założone w inny sposób oraz te które zostaną założone przed zarejestrowaniem się w promocji, nie biorą w niej udziału. Należy podać swoje prawdziwe dane, które później podasz w banku. Tylko tak będzie on wiedział, że należy Ci się premia.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zobaczysz przycisk [otwórz konto], który przeniesie Cię na szyfrowaną stronę BNP Paribas, na której otworzysz konto. Wszystko zrobisz przez internet, bez wychodzenia z domu.

Natomiast, jeśli tak będzie dla Ciebie wygodniej to po rejestracji możesz też zainstalować na telefonie aplikację mobilną banku o nazwie „GOmobile” i tam założyć konto poprzez weryfikację selfie.

Warto tutaj podkreślić, że na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz czas do 13.11.2020 r. Dlatego też pamiętaj, że podczas otwierania konta zaznaczyć również kartę debetową – wymaga tego regulamin.

KROK #2 Wykonaj te proste aktywności na koncie

Sam teraz zobacz, jak banalne warunki promocji przygotował bank.

W listopadzie, grudniu i styczniu:

 • wykonaj min. 1 przelew na dowolne konto używając aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej (ma to być standardowy przelew, nie BLIK)
 • wykonaj min. 5 transakcji BLIK (bank rozumie przez to wszystkie możliwe operacje wykonane za pomocą BLIKa, czyli: przelewy, wypłata gotówki z bankomatu, płatności w internecie oraz w sklepach. Dzięki temu ten warunek staje się jednym z łatwiejszych.)

To Tyle! Zachęcam Cię szczerze do pobrania naszego PDF-a z listą do odhaczenia – otrzymujemy mnóstwo informacji zwrotnych od naszych czytelników, że są naprawdę pomocne:

Kiedy dostaniesz bonus?

Nagroda będzie podzielona na 3 części i a wydanie ich wygląda następująco:

 • Pierwszą i drugą e-kartę podarunkową (150 zł +100 zł) do Decathlonu otrzymasz najpóźniej do 31 stycznia 2021 r. poprzez sms-a na podany wcześniej numer telefonu
 • Trzecią część bonusu otrzymasz do 28 lutego 2021 r.

W mailu o przyznaniu nagrody (otrzymasz je na kilka dni przed wydaniem nagrody) znajdziesz również link. Zaloguj się na wskazanej stronie i uzupełnił dane adresowe, żeby bank wiedział, na jaki adres wysłać do Ciebie piłkę tenisową. Zrób to nie później niż 24 stycznia 2021 r.

A po odebraniu nagród… Możesz sam zdecydować czy chcesz zachować sobie to konto na dłużej, czy je zamknąć. Nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie.

Podsumowanie

W życiu widziałam już mnóstwo promocji bankowych, z wielu z nich skorzystałam osobiście i mogę śmiało powiedzieć, że nagroda 350 zł w postaci vouchera do Decathlonu przy zachowaniu prostoty warunków do spełnienia to istna gratka dla łowców promocji.

Podsumowując… Wszystko jest tutaj dziecinnie proste – POLECAM!

Dokumenty dotyczące promocji