W tej nowej promocji banku Santander do zdobycia jest w sumie 350 złotych. Wystarczy, że założysz konto i wykonasz dokładnie kroki z tego artykułu. Ale nie martw się – są naprawdę proste.

Aktualizacja 10.02.2022: Od dziś do zgarnięcia jest dodatkowe 100 zł do sklepu Biedronka, więc do zgarnięcia jest łącznie 450zł zamiast pierwotnych 350zł z którymi promocja wystartowała na początku lutego. Ale uwaga! Limit tego dodatkowego bonusu jest ograniczony i wynosi 2000 sztuk, także należy się pospieszyć! O kolejności przyznawania bonusu będzie decydować kolejność rejestracji w promocji na stronie, którą podaję w akapicie „Premia #4”

A po odebraniu wszystkich premii możesz zdecydować czy chcesz zostać z Santanderem na dłużej, czy może wolisz zamknąć konto. Nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań ani opłat za zamknięcie konta.

Czy ktoś już z tego skorzystał?

ROZWIŃ

W zeszłym roku, z promocji Santandera na naszej stronie skorzystało 2210 osób! Ci, którzy skorzystali z promocji przed końcem listopada, już otrzymali swoje premie. Oto dowód:

Kto może skorzystać z tej okazji i odebrać 450zł premii?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 lutym 2021 roku nie posiadałeś konta osobistego w Santanderze oraz po 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w promocji konta w banku Santander.

Pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo. Trwa do 28 lutego 2022r. do godziny 23:59 i ani minuty dłużej.

Premia #1 – Zgarnij 50 zł bonusu za założenie konta i zalogowanie się do aplikacji

 • Wejdź na tę stronę promocyjną banku i otwórz w Santanderze konto z kartą (wymaga tego regulamin). Wniosek wyślesz przez internet, a umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera. Umowę możesz podpisać do 15 marca 2022 r.
 • Zakładając konto wyraź zgody kontakt drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zaznacz, że chcesz otrzymywać wyciągi i korespondencję od banku w postaci elektronicznej (EKK).
 • W miesiącu, w którym podpisałeś umowę zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej

Nagrodę otrzymasz do 31 marca 2022 r.

Premia #2 – Zgarnij 50 zł za użycie kodu polecającego i płatności kartą

 • Podczas zakładania konta, w formularzu podaj poprawny kod polecający (np. ten: 1012811863) i do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
 • Tutaj regulamin również wymaga zalogowania się do aplikacji, ale spełnisz ten warunek przy okazji spełniania warunków z premii #1

50zł z za podanie kodu poleceń i płatności kartą otrzymasz do końca następnego miesiąca po ich wykonaniu

Premia #3 – Zgarnij 250 zł za dodatkowe aktywności na koncie

W każdym z tych trzech miesięcy marzec, kwiecień, maj:

 • Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu – może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od rodziny/znajomego. Może być sumą mniejszych przelewów, więc możesz nawet w tę i z powrotem przelewać te same 100zł. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas. Nie liczy się jednak wpłata gotówki „w okienku” lub wpłatomacie
 • Wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 10zł – Nie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności.
 • Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Nagrodę w wysokości 250zł otrzymasz przelewem do 30 czerwca 2022 r.

Premia #4 Dodatkowe 100 zł do Biedronki

Aby zgarnąć tę część dodatkowego bonusu, należy:

 • najpóźniej do 31 marca 2022r. zarejestrować się na tej stronie promocji (dane jakimi posłużysz się podczas rejestracji muszą być takie same jak te, których użyjesz podczas wnioskowania o konto).

Aby pojawił się formularz rejestracji należy na stronie promocyjnej kliknąć ten link:

 • najpóźniej do 31 marca 2022r aktywować w panelu bankowości internetowej cel oszczędnościowy, który nazywa się „Końcówki transakcji”.
 • najpóźniej do 31 lipca 2022r odłożyć w ramach tego celu minimum 50 zł oraz zachować tę kwotę zostawioną na celu aż do momentu wydania nagrody

UWAGA! Zarejestruj się jak najszybciej po założeniu konta, bo to właśnie kolejność rejestracji decyduje, czy zmieścisz się w pierwszych 2000 rejestracji z prawem do bonusu w postaci 100zł do Biedronki.

Nagrodę w postaci vouchera wielorazowego użytku na 100zł do sklepów Biedronka, otrzymasz SMSem lub w poczcie w bankowości internetowej najpóźniej do 31 sierpnia 2022r.

Co zrobić, aby konto i karta były w tej promocji darmowe?

W promocji możesz otworzyć Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (do 26 roku życia). Jeśli otworzysz Konto Jakie Chcę (to dla wszystkich), to wystarczy, że w każdym miesiącu:

 • wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK
 • oraz zapewnisz przelew zasilający na min. 500 zł (może być z Twojego konta w innym banku)

W przypadku niespełnienia tego warunku opłata za konto wynosi 6 zł, a za kartę 8 zł.

Jeśli chodzi o Konto Jakie Chcę dla Młodych, to wystarczy jedynie wykonać jedną płatność kartą lub BLIK miesięcznie, aby uniknąć opłat (nie trzeba zapewniać wpływu).

Warunki te pokrywają się z warunkami jakie należy spełnić w promocji, także łatwiej być nie mogło. A jeśli konto będziesz chciał sobie zostawić na dłużej, to warunki utrzymania go bezpłatnego uważam za naprawdę proste i szybkie do spełnienia.

Dokumenty dotyczące promocji: