„Gotuj się na nagrody” – to slogan, którym BNP Paribas przyciąga nowych klientów, aby Ci założyli u nich konto, spełnili kilka warunków promocji i otrzymali 300 zł w gotówce i szansę na zgarnięcie w konkursie jednego z 3 nowych Thermomixów TM6 o wartości 5495 zł każdy.

Wiem, co możesz sobie pomyśleć o konkursie – nigdy nic nie wygrałeś, to czemu tym razem miałoby Ci się udać. Ano, chociażby dlatego, że ten konkurs ma bardzo ograniczoną ilość osób, które mogą w nim wziąc udział – to wyłącznie te osoby, które otworzą pomocyjne konto. BNP Paribas udostępniło tylko 3000 takich kont. Z tej grupy osób prawdopodobnie nie wszyscy wezmą udział w konkursie, a Twoje szanse wciąż rosną.

Ostatecznie, jeśli nie uda Ci się wygrać nagrody w konkursie, pozostanie Ci bonus gwarantowany, czyli 300 zł w gotówce za otwarcie konta i spełnienie kilku mega prostych warunków. Czas masz tylko do końca roku!

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać. W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 proste warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Na dokonanie rejestracji masz czas do 31 grudnia 2021 r. Jednak nie czekaj do ostatniej chwili, bo obowiązuje limit 3000 kont promocyjnych. Później promocja wygaśnie i założenie konta nie będzie możliwe. Ale nie martw się – jeśli limit się wyczerpie, to dowiesz się o tym zanim założysz konto. Jeśli link promocyjny jeszcze działa, to znaczy, że zdążyłeś i na pewno bierzesz udział w promocji.

Krok #1: Odbierz 100 zł za założenie konta i aktywności w styczniu i weź udział w konkursie

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie na tej specjalnej stronie internetowej.

Najpierw zobaczysz formularz rejestracyjny, później będzie kliknięcie w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, a w końcu otwarcie konta.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą Mastercard (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 31.12.2021r do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 16.01.2022 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

Aby otrzymać pierwszą premię 100zł, należy po założeniu konta, w styczniu:

 • wykonać płatności BLIK na łączną kwotę min. 100 zł – najłatwiej wybrać jakąś akcję na zrzutka.pl i użyć opcji BLIK, ale mogą to być też zwykłe zakupy w sklepie lub internecie
 • wykonać min. 1 przelew ze swojego nowego konta (za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) – ma to być zwykły przelew, nie liczą się przelewy BLIK na telefon.

Po spełnieniu styczniowych warunków promocji otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii (najpóźniej do 18 lutego 2022), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 23 lutego 2022 r.. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 28 lutego 2022 r.

To są również warunki, które należy spełnić, by wziąć udział w konkursie. Szerzej o nim napiszę w dalszym akapicie.

Krok #2: Odbierz 200 zł za aktywności w lutym oraz marcu

W lutym oraz marcu (w każdym z tych miesięcy):

 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 500 zł – może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.
 • wykonaj płatności BLIK na łączną kwotę min. 100 zł – najłatwiej wybrać jakąś akcję na zrzutka.pl i użyć opcji BLIK, ale mogą to być też zwykłe zakupy w sklepie lub internecie.
 • wykonaj min. 3 płatności kartą na dowolną kwotę– najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.

Tę część nagrody otrzymasz najpóźniej do końca kwietnia 2022 r.

Krok #3 (opcjonalny) – Weź udział w konkursie i zawalcz o Thermomix TM6

Po założeniu konta i wykonaniu warunków z kroku #1 możesz pokusić się o powiększenie swojej nagrody. Już na samym początku formularza decydujesz czy chcesz dodatkowo wziąć udział w konkursie. Wygląda to tak:

Następnie wystarczy, że wykonasz takie oto zadanie konkursowe:

Opisz krótko zabawną historię wigilijną w max. 1000 znaków

Opis ten umieść w formularzu rejestracyjnym w polu do udzielenia odpowiedzi.

Wiadomość o ewentualnej wygranej otrzymasz nie później niż 18 lutego 2022 r. W tym mailu otrzymasz również prośbę o wypełnienie na specjalnej stronie adresu, pod który dostarczony Ci zostanie Thermomix. Wykonaj ten krok najpóźniej do 28 lutego 2022 r.

To świetne uczucie, gdy na Twoim koncie pojawiają się pieniądze ot tak…

A po odebraniu tych wszystkich nagród możesz sam zdecydować czy chcesz zachować sobie to konto na dłużej, czy je zamknąć. Nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie.

Kilka słów na koniec

To nie jest ani najwyższy bonus od BNP Paribas ani najniższy. Nie ma jednak żadnej reguły, która mogłaby pozwolić nam przewidzieć, jaki będzie bonus w następnej promocji.

Bywały wyższe, ale często w postaci bonów, np. na stacje paliw Orlen czy bony na Allegro. Wyższe bonusy gotówkowe są tak często mocno limitowane, więc nie każdy zdąży z nich skorzystać.

W tej promocji masz gotówkę i to wcale niemałą, możesz z nią zrobić co zechcesz, bo nie ogranicza Cię konkretny sklep. Polecam, bo lubię mieć tę możliwość wyboru, a w dodatku możesz wygrać sprzęt kuchenny przekraczający wszelkie kwoty gwarantowanych bonusów. Co masz do stracenia? 🙂

Dokumenty dotyczące promocji: