To ciekawa promocja od Citi Handlowy, bo ma zdecydowanie niższy bonus niż poprzednie edycje, natomiast w zamian za to nie musisz robić NIC DODATKOWEGO, jak tylko przenieść wynagrodzenie i zaznaczyć zgody, aby otrzymać 300zł przelewem.

A jeśli wykonasz obrót na karcie debetowej w wysokości 300zł przez 4 miesiące i zapewnisz wpływ 2000zł na konto, to dostaniesz dodatkowo promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego w wysokości 7,2%.

Wszystkie szczegóły znajdziesz w tym artykule:

Kto może skorzystać z tej promocji?

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią i jesteś nowym klientem Citi Handlowy albo powracającym klientem, który od 31 grudnia 2021 roku nie posiadał ani współposiadał konta osobistego, Konta Oszczędnościowego lub Superoszczędnościowego w Citi Handlowym, to możesz wziąć udział w tej promocji. 

Promocja trwa do 13 sierpnia 2024 roku, do godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu 3000 kont.

Jeśli strona rejestracji wciąż działa – to znaczy, że promocja jest aktywna:

Pamiętaj, aby w ramach promocji otworzyć konto z kartą, a jeśli chcesz zgarnąć promocyjne oprocentowanie, to musisz również wraz z kontem osobistym otworzyć konto oszczędnościowe.

Podpowiedź: Nasze doświadczenie oraz relacja czytelników pokazują, że zakładanie konta „na selfie” w banku Citi Handlowy jest czasami problematyczne. Aby uniknąć frustracji związanej z ciągłym odrzucaniem zdjęć dowodu i/lub twarzy, sugerujemy założenie konta z udziałem kuriera. Ten sposób jest naprawdę szybki i niezawodny.

A oto instrukcja, co należy zrobić, aby zgarnąć wszystkie bonusy:

Nagroda „Bądźmy w kontakcie” – 20 zł

Aby otrzymać tę część nagrody, należy podczas wnioskowania o konto należy:

  • poprzez system bankowości elektronicznej,
  • sms,
  • e-mail,
  • powiadomienia w aplikacjach
  • oraz telefonicznie.

Jeśli zależy Ci na spokoju, to po prostu możesz pominąć zgody rezygnując z tego pierwszego bonusu, choć moje doświadczenie pokazuje, że banki wcale nie są jakoś szczególnie uciążliwe, jeśli chodzi o ilość telefonów z ofertami. Częściej to jest jakiś sms, który łatwo zignorować.

Dodatkowo warto wspomnieć, że ww. zgody musisz utrzymać jedynie do końca kolejnego miesiąca, po tym w którym otwarłeś konto. Pierwszego dnia następnego miesiąca możesz je od razu wycofać.

Po wykonaniu tych kroków, premia 20zł zostanie do Ciebie przesłana na konto najpóźniej do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym otworzyłeś konto wraz ze zgodą na kontakt.

Nagroda za wpływ wynagrodzenia – 280 zł

W każdym z trzech kolejnych miesięcy zaczynając od 2 miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

CitiHandlowy przeleje Ci nagrodę 280zł najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Nagroda za aktywności – 7,2% na Koncie Oszczędnościowym

W czterech kolejnych miesiącach (w każdym z nich) następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

Jeśli mogę Ci coś zasugerować, przelej kwotę 2100 lub 2050 zł. Dla bezpieczeństwa. Zaraz po zaksięgowaniu możesz te pieniądze przelać z powrotem na swoje własne konto. Nie muszą leżeć w Citibanku żaden określony czas.

Uwaga! nie będą brane pod uwagę wpływy z kont osobistych prowadzonych przez Citi Handlowy

Za każdy miesiąc w którym spełnisz ten warunek dostaniesz 7,2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym do kwoty 100 000zł.

Odsetki będą wypłacane w dwóch transzach. Pierwsza to standardowa część odsetek i ta będzie wypłacona ostatniego dnia roboczego danego miesiąca. Pozostała część odsetek (różnica pomiędzy oprocentowaniem standardowym a promocyjnym) zostanie wypłacona najpóźniej do 20 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki otrzymania ww. nagrody.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: