Właśnie wjechała nowa – rewelacyjna(!) – promocja od Banku Millennium. Za założenie konta i 8 prostych aktywności zgarniesz 250zł! Łącznie zajmie Ci to pewnie nie więcej niż pół godziny czasu.

Dla osób 18-25 lat (włącznie) konto jest bezwarunkowo bezpłatne, więc nie musisz obawiać się żadnych ukrytych haczyków. W dodatku pierwsze 100zł otrzymasz już za samo założenie konta, aktywowanie aplikacji mobilnej i 1 płatność kartą lub BLIK!

Kto może wziąć udział w tej promocji?

W zasadzie, aby móc wziąć udział w promocji wystarczy, że masz ukończone 18 lat, nie masz obecnie ŻADNEGO produktu w Banku Millennium oraz po 01.01.2018 r. nie brałeś udziału w promocji z premią za konto od Banku Millennium

Mając od 18 do 25 lat w promocji otwierasz konto 360° Student – z kartą płatniczą – i możesz zrobić to na jeden z 4 sposobów:

 • Online (dostępne jeśli masz konto w ING, Alior, Santander, mBank, Pekao lub BNP Parbias) – wypełniasz tylko podstawowe dane, a później zalogujesz się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić zgodę na weryfikację tożsamości.
 • W oddziale – wypełniasz wniosek przez internet, a następnie podchodzisz do dowolnie wybranego oddziału, gdzie podpisujesz umowę.
 • Kurierem – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a później kurier przywozi wszystkie dokumenty pod wybrany przez Ciebie adres (do domu lub pracy).
 • Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale do 28.02.2022r. musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (inaczej nie otrzymasz pełnej premii).

Ważne: Koniecznie załóż konto z kartą płatniczą oraz zaznacz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon oraz nie odwołuj tej zgody do odebrania premii (wymaga tego regulamin promocji).

A oto co należy zrobić, aby po otwarciu konta zgarnąć pełne 250zł:

Krok #1 – Wykonaj 2 aktywności w listopadzie

 • do końca listopada zainstaluj na telefonie aplikację mobilną Banku Millennium i aktywuj ją logując się na swoje nowe konto
 • do końca listopada wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIK

Krok #2 – Wykonaj 2 aktywności w grudniu

 • zasil konto łącznie na sumę 500 zł
 • wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIK

Krok #3 – Wykonaj 2 aktywności w styczniu

 • zasil konto łącznie na sumę 500 zł
 • wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIK

Krok #4 – Wykonaj 2 aktywności w lutym

 • zasil konto łącznie na sumę 500 zł
 • wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIK

Pierwsze 100zł premii za założenie konta i dwie pierwsze aktywności z kroku #1 otrzymasz do 23 grudnia 2021r. Kolejne 150zł za pozostałe kroki otrzymasz najpóźniej do 31 marca 2021r.

Kilka podpowiedzi:

– Jeśli chodzi o wpływ to nie musi to być jednorazowy, może być ich kilka. Możesz nawet 5 razy przelewać w tę i z powrotem te same 100 zł. Nie ma problemu, aby to był przelew z Twojego własnego konta w innym banku lub od znajomych.

– Nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji.

– Wykluczone z promocji są wypłaty gotówki, płatności związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz płatności zwrócone.

Ile kosztuje konto dla młodych w Banku Millennium?

Konto 360° Student jest bezwarunkowo bezpłatne. Z kolei karta płatnicza do konta będzie dla Ciebie bezpłatna po wykonaniu w danym miesiącu 1 dowolnej płatności. Akurat pokrywa się to z warunkami promocji, co oznacza że wypełniając je będziesz mieć wszystko ZA DARMO.

Dwa słowa podsumowania …

Kilkanaście minut zaangażowania może być dla Ciebie warte 250 złotych – jeśli tylko tego będziesz chciał.

Warunki promocji są naprawdę łatwe, a w porównaniu do innych promocji dla młodych bonus jest tutaj wyraźnie wyższy. Według mnie, to okazja BARDZO warta polecenia.

Dokumenty dotyczące promocji: