Właśnie wjechała nowa promocja od Banku Millennium. Dosłownie za 3 zwykłe przelewy zasilające konto i 4 płatności kartą na dowolną kwotę otrzymasz 250 zł w gotówce!

Kto może wziąć udział w tej promocji?

W zasadzie, aby móc wziąć udział w promocji wystarczy, że masz ukończone 18 lat, nie masz obecnie ŻADNEGO produktu w Banku Millennium oraz po 01.01.2018 r. nie brałeś udziału w promocji z premią za konto od Banku Millennium

Dostępne są 4 metody otwierania konta:

 • Online (dostępne jeśli masz konto w ING, Alior, Santander, mBank, Pekao lub BNP Parbias) – wypełniasz tylko podstawowe dane, a później zalogujesz się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić zgodę na weryfikację tożsamości.
 • W oddziale – wypełniasz wniosek przez internet, a następnie podchodzisz do dowolnie wybranego oddziału, gdzie podpisujesz umowę.
 • Kurierem – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a później kurier przywozi wszystkie dokumenty pod wybrany przez Ciebie adres (do domu lub pracy).
 • Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale do 28.02.2022r. musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (inaczej nie otrzymasz pełnej premii).

Ważne: Zakładając konto zaznacz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon oraz nie odwołuj tej zgody do odebrania premii (wymaga tego regulamin promocji).

A oto co należy zrobić, aby po otwarciu konta zgarnąć pełne 250zł:

Bonus #1 – 100 zł za aktywności w listopadzie

 • do końca listopada zainstaluj na telefonie aplikację mobilną Banku Millennium i aktywuj ją logując się na swoje nowe konto
 • do końca listopada wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIK

Bonus #2 – 50 zł za aktywności w grudniu

 • zasil konto łącznie na sumę 1000 zł (dla konta 360° Student kwota ta wynosi 500 zł)
 • wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą lub blikiem

Bonus #3 – 50 zł za aktywności w styczniu

 • zasil konto łącznie na sumę 1000 zł (dla konta 360° Student kwota ta wynosi 500 zł)
 • wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą lub blikiem

Bonus #4 – 50 zł za aktywności w lutym

 • zasil konto łącznie na sumę 1000 zł (dla konta 360° Student kwota ta wynosi 500 zł)
 • wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą lub blikiem

Bonus #1 otrzymasz do 23 grudnia 2021 r. Bonusy #2, #3 i #4 otrzymasz najpóźniej do 31 marca 2021 r.

Kilka podpowiedzi:

– Jeśli chodzi o wpływ to nie musi to być jednorazowy, może być ich kilka. Możesz nawet 10 razy przelewać w tę i z powrotem te same 100 zł. Nie ma problemu, aby to był przelew z Twojego własnego konta w innym banku.

– Nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji. Ja zawsze ustawiam sobie przypomnienie w połowie miesiąca.

– Wykluczone z promocji są wypłaty gotówki, płatności związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz płatności zwrócone.

Ile kosztuje konto osobiste w Banku Millennium?

Warunki promocji pokrywają się w tym wypadku z warunkami bezpłatności konta. Oznacza to, że wystarczy, abyś utrzymał konto bezpłatnym przez kilka miesięcy i zyskach gotówkę bez ani grosza opłat.

A jeśli zechcesz zachować sobie to konto na dłużej to pamiętaj, aby w każdym miesiącu:

 • zapewnić jednorazowy przelew zasilający konto o wartości min. 1000 zł (inaczej konto kosztuje 8 zł)
 • wykonać 1 płatność kartą lub BLIK na dowolną kwotę (inaczej karta kosztuje 7 zł)

Jeśli wybierzesz Konto 360° Student, to prowadzenie konta będziesz miał bezwarunkowo bezpłatne. Pozostaje Ci tylko wykonanie raz w miesiącu minimum jednej płatności na jakąkolwiek kwotę, aby mieć bezpłatną również kartę.

Dwa słowa podsumowania …

Kilkanaście minut Twojej pracy może być warte 250 złotych, jeśli tylko tego będziesz chciał. To od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tej okazji czy będziesz dalej bezmyślnie przewijać portale społecznościowe…

Warunki promocji są naprawdę łatwe – spełniając je, spełniasz od razu warunki bezpłatności karty i konta, a jedyne co musisz zrobić więcej, to aktywować aplikację i zaznaczyć zgody. Według mnie, promocja jest BARDZO warta polecenia.

Dokumenty dotyczące promocji: