Nie ukończyłeś jeszcze 26r.ż? Nie posiadasz konta w PKO BP? No to się dobrze składa 🙂 Teraz możesz założyć tam konto korzystając z promocji i dostać 200zł w postaci vouchera do wydania na Allegro.pl na co tylko zechcesz!

Ale! Musisz się spieszyć, bo jest tylko 2000 takich nagród. Jeśli wyczerpie się ich limit, to bank poinformuje Cię na stronie rejestracji w promocji.

Poświęć dosłownie 3 minuty na przeczytanie tego artykułu i sam zobacz, jakie to proste. Wszystko dokładnie w nim wyjaśniam.

Czy ktoś już z tego korzystał?

ROZWIŃ

W sierpniu zeszłego roku bonus 200 zł do wydania na Allegro cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych czytelników:

Promocja trwa do 30 listopada, jednak pamiętaj o dostępnej puli nagród. Jest pewne prawdopodobieństwo, że limit wyczerpie się wcześniej, dlatego najpierw sprawdź czy rejestracja w promocji jest nadal dostępna – jeśli tak, to wróć do artykułu i postępuj według dalszych wskazówek.

Kto dokładnie może wziąć udział w promocji?

Jak już wspomniałam, ta promocja przeznaczona jest dla osób, które nie ukończyły jeszcze 26 r.ż. Dodatkowo nie możesz posiadać konta osobistego (nie dotyczy kont Inteligo) w PKO po 1 stycznia 2022 roku.

Co zrobić, żeby wziąć udział w promocji?

Maksymalnie do 30 listopada 2022 roku przejdź na tę specjalną, promocyjną stronę i załóż konto wraz z kartą Visa (koniecznie tą):

W tej promocji regulamin wymaga zaznaczenia zgód na marketing elektroniczny. Będziesz mógł je wycofać, ale pamiętaj by to zrobić dopiero po odebraniu nagrody.

Wystarczy, że zaznaczysz pierwszą zgodę – tę dotyczący wyłącznie kontaktu ze strony banku. Nie trzeba zaznaczać zgód na kontakt innych podmiotów. Sugeruję zaznaczyć ją od razu podczas wypełniania formularza, bo w późniejszym czasie może Ci to umknąć.

Koniecznie pamiętaj również, aby zarejestrować się w promocji.

Teoretycznie masz na to czas również do 30 listopada, natomiast warto to zrobić jak najszybciej, żeby mieć pewność, że weźmiesz udział w promocji. Zrobisz to na tej stronie, a formularz wygląda tak:

To kilka sekund roboty, ale ważne żebyś tego nie ominął rejestracji – szkoda by było nie dostać przez to premii.

Co zrobić, żeby odebrać nagrodę?

Wystarczy, że w następnych 3 miesiącach kalendarzowych po otwarciu konta:

  • wykonasz min. 5 płatności kartą lub BLIK – nie liczą się wypłaty/wpłaty z bankomatów oraz przelewy (BLIK i standardowe). Nie liczą się również płatności za zakłady bukmacherskie, kasyna i loterie.

Pamiętaj, aby nie wykonywać płatności na ostatni dzień miesiąca, bo zazwyczaj potrzebują one minimum jednego dnia na zaksięgowanie.

Jeśli konto otworzyłeś w październiku, to nagrodę otrzymasz najpóźniej do 29.02.2024r. Natomiast dla kont otwartych w listopadzie nagroda wpłynie najpóźniej do 31 marca 2024r. Bon znajdziesz w IKO i iPKO w sekcji „Powiadomienia”.

Ile kosztuje Konto dla Młodych w PKO BP?

Zdarza się, że za pewne czynności banki naliczają opłaty, nawet gdy prowadzenie konta jest bezpłatne. Warto o tym wiedzieć. A ile zapłacisz za konto w PKO BP? Już odpowiadam:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta
  • 0 zł – przelewy internetowe
  • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł – opłata za kartę pod warunkiem wykonania min. 2 płatności w miesiącu kartą lub BLIKiem (w przeciwnym wypadku 5 zł)

Jak widzisz, aby konto i karta były bezpłatne trzeba po prostu wykonać 2 płatności kartą lub BLIK miesięcznie na dowolną kwotę czyli… po prostu spełnić warunki promocji 🙂

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: