Oto promocja dla obecnych klientów banku Santander, którzy mają dziecko lub dzieci w wieku od 7 do 17 lat. Więc jeśli jesteś rodzicem i posiadasz konto w tym banku, to dzieli Cię dosłownie kilka kroków od zgarnięcia dodatkowych 150zł za każde konto dla dziecka.

Jeśli jednak jeszcze nie masz tam konta, to nic straconego, bo możesz zgarnąć dla siebie dodatkowy bonus w wysokości 500zł zakładając sobie konto i wykonując kilka prostych aktywności. Wszystko dokładnie opisujemy w tym tekście:

Razem możesz zgarnąć 650zł. Promocje kont dla dzieci wyróżniają się na rynku niesamowicie prostymi warunkami. Zazwyczaj wystarczy kilka minut, aby spełnić wszystkie warunki promocji. Nie inaczej jest w tym przypadku:

Weź 150zł za każde konto dla dziecka w wieku 7-17 lat

W promocji może wziąć udział każde dziecko w wieku 7-17 lat, które nigdy wcześniej nie miało konta w banku Santander.

Aby otrzymać 150zł wystarczy, że najpóźniej do 3 czerwca (ale lepiej jak najszybciej, bo ilość bonusów jest ograniczona do 2000) wypełnisz formularz promocyjny z tej strony oraz za pośrednictwem Santander Internet (tylko takie wnioski się liczą) otworzysz dziecku konto z kartą dopasowaną.

Aby otworzyć online konto dla dziecka lub nastolatka, kliknij w swoich usługach Santander internet zakładkę „Oferta banku” i wybierz z menu po lewej stronie pozycję „Konto dla dziecka i nastolatka”.

Jeśli masz dziecko w wieku 7-12 lat, to:

  • otwórz konto z kartą debetową dla dziecka (będzie Ci potrzebny dowód osobisty lub paszport dziecka)
  • do 30 czerwca 2024 r. zapewnij wpływ na konto dziecka w wysokości min. 50 zł
  • do 30 czerwca 2024 r. dziecko musi zapłacić min. 6 razy kartą Dopasowaną

Jeśli masz dziecko w wieku 13-17 lat, to:

  • otwórz konto dla nastolatka z kartą debetową i usługami Santander online (będzie Ci potrzebny dowód osobisty)
  • do 30 czerwca 2024 r. zapewnij wpływ na konto dziecka w wysokości min. 50 zł
  • nastolatek do 30 czerwca 2023 r. musi zapłacić min. 6 razy kartą debetową lub BLIKiem oraz 1 raz zalogować do aplikacji Santander mobile (własnym loginem i hasłem).

Nagroda w wysokości 100zł zostanie przelana na konto dziecka, zaś na Twoje konto wpadnie 50zł – obie premie najpóźniej do 16 lipca.

Przed zawnioskowaniem sprawdź czy masz aktywny Elektroniczny Kanał Kontaktu oraz zaznaczoną zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych – to warunek otrzymania nagrody

Chcę otworzyć konto z premią dla mojego dziecka w banku Santander

Dodatkowe podpowiedzi:

Jeśli masz jeszcze jakieś ostatnie wątpliwości przed skorzystaniem z promocji, przejrzyj poniższą listę najczęściej zadawanych pytań lub napisz do nas na pytania@banklovers.pl – z radością pomożemy.

1. Czy bank nie zaleje mnie telefonami reklamowymi?

ROZWIŃ

Przyznaję, że to jedna z najczęstszych obiekcji naszych czytelników. Każdy chyba ma jakieś swoje złe doświadczenia z nachalnymi sprzedawcami z callcenter. Jednak te czasy już minęły. Banki nie zaleją Cię masą telefonów. Częściej to będzie jakiś sms lub powiadomienie z aplikacji, które łatwo zignorować. Mam konta w 6 bankach i jakiś konsultant dzwoni do mnie może max. 1 lub 2 razy w miesiącu.

2. Czy jest tutaj jakiś haczyk?

ROZWIŃ

Doskonale rozumiem tę obiekcję. Czasem promocje bankowe sprawiają wrażenie, że to zbyt piękne, aby było prawdziwe. Jednak z pełną odpowiedzialnością odpowiadam – nie ma żadnego haczyka, bo nie może go być. Zabrania tego prawo bankowe, a wszystkie warunki promocji muszą być (i zawsze są) dokładnie sprecyzowane w regulaminie promoacji.

3. Co zrobić, aby nie zapomnieć o warunkach promocji?

ROZWIŃ

Dobrą metodą jest zapisanie warunków promocji od razu na jakąś kartkę, którą będziesz mieć pod ręką. Jeszcze lepszą metodą jest pobranie (i/lub wydrukowanie) naszej ściągi zawierającej listę wszystkich kroków – gotowej do odhaczania. Znajdziesz ją pod koniec każdego naszego opisu promocji.

4. Czy można zamknąć konto po odebraniu premii?

ROZWIŃ

Tak, nie ma tutaj żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Bank liczy, że w czasie promocji, konto spodoba Ci się tak bardzo, że będziesz chciał zostać z nim na dłużej, ale nikt nie może Cię do tego zmusić.

5. Co jeśli zapomnę spełnić, któregoś warunku promocji?

ROZWIŃ

Jeśli już zdarzy Ci się jakiś błąd to zweryfikuj w regulaminie czy dyskwalifikuje Cię to z kolejnych etapów promocji. Bardzo często taki błąd powoduje utratę tylko części premii, a resztę możesz nadal zdobyć wykonując uważnie kolejne kroki.

Dokumenty dotyczące promocji: