Oto prawdziwa propozycja dla oszczędnych, którzy chcą skorzystać z dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego, a przy okazji zgarną 100zł od banku za założenie konta osobistego i wykonanie kilku prostych aktywności.

W tej promocji nie ma żadnych haczyków (sprawdziłam regulamin oraz tabelę opłat i prowizji). Nie ma też żadnych długoterminowych zobowiązań. Możesz zamknąć konto w dowolnym momencie. Nie ma żadnych opłat za zamknięcie konta.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji udział wziąć mogą – co naturalne – przede wszystkim nowi klienci banku. Jednak, jeśli miałeś już kiedyś konto w PEKAO S.A. lub lokatę terminową, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2019 r. to również możesz wziąć udział.

Z konta oszczędnościowego z promocyjnym oprocentowaniem może jednak skorzystać wyłącznie całkowicie nowy klient – w tym przypadku nie możesz korzystać z żadnej usługi tego banku w przeszłości.

Promocja trwa do 31 marca 2022 r, ale im szybciej założysz konto i spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz bonus.

Bonus #1 Odbierz 100 zł za aktywności

Aby wziąć udział w promocji i odebrać 100 zł bonusu należy najpóźniej do 31 marca 2022 r.:

  • założyć Konto Przekorzystne wraz z kartą Mastercard Debit FX (koniecznie ta) oraz aplikacją mobilną PeoPay na tej specjalnej stronie promocyjnej

a następnie w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po otwarciu konta:

  • zapewnić wpływ na min. 500 zł – możesz wykonać przelew ze swojego konta w innym banku, ale ważne, żeby było to 500 zł przelane jednorazowo, a nie np. 5 x 100zł. Za to możesz je przelać z powrotem zaraz po zaksięgowaniu ich w systemie bankowości i wykonaniu płatności kartą. Nie liczą się wpłaty gotówki oraz wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek
  • wykonać 4 płatności kartą debetową wydaną do konta lub aplikacją mobilną PeoPay na dowolną kwotę w sklepie lub przez internet (BLIK nie jest brany pod uwagę)
  • nagrodę otrzymasz najpóźniej do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji

Bonus #2 Konto oszczędnościowe na 2,5%

Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, należy najpóźniej do końca marca 2022 r zawrzeć z bankiem umowę o konto oszczędnościowe. Najlepiej zrobić to od razu podczas wypisywania formularza, natomiast jeśli Ci to umknęło, możesz otworzyć konto oszczędnościowe w terminie od 3 do 5 dni roboczych po otwarciu konta osobistego w bankowości elektronicznej.

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dotyczy okresu 183 dni licząc od dnia zawarcia umowy o KO. Promocyjne oprocentowanie naliczane jest do wysokości 20 tys zł.

W tym promocyjnym okresie 183 dni Twoje wpłaty na konto oszczędnościowe będą objęte promocyjnym oprocentowaniem. Po tym czasie Twoje oszczędności zostaną oprocentowane według stawki ogólnej.

Co zrobić, aby konto było darmowe?

Wiadomo, że korzystając z takiej okazji chcesz zdobyć dodatkowe pieniądze, a nie wydawać je na opłaty bankowe, dlatego dokładnie przejrzałam Tabelę Opłat i Prowizji i przygotowałam wskazówki, co zrobić aby UNIKNĄĆ WSZYSTKICH opłat.

Świetną wiadomością jest to, że bank postanowił dodatkowo nagrodzić klientów, którzy otworzą promocyjne konta: otóż przez pierwsze 2 lata bank nie będzie pobierał opłaty za kartę oraz za wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce.

A jak sytuacja będzie wyglądać po 2 latach?

Jeśli masz mniej niż 26 lat – jesteś szczęściarzem 🙂 konto i karta będą dla Ciebie nadal bezwarunkowo darmowe, więc masz łatwiej.

Unikaj tylko bankomatów innych niż PEKAO i zamiast „kodów sms” ustaw sobie potwierdzenia w aplikacji mobilnej banku.

Jeśli masz 26 lat lub więcej – też jesteś szczęściarzem, ale trochę mniejszym 🙂 W każdym miesiącu musisz wykonać min. 1 płatność kartą i mieć wpływ na konto min. 500zł (może być to przelew z Twojego konta w innym banku). Wtedy karta i konto będą całkowicie bezpłatne.

Ale póki co, możesz spokojnie skorzystać z promocji nie martwiąc się o żadne dodatkowe warunki bezpłatności karty czy konta 🙂

Dodatkowe ułatwienie:

Pobierz również ściągawkę w PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niej nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją. Najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: