Ta promocja to prawdziwa rewelacja! Dostajesz w niej 100zł do Zalando już za samo założenie konta osobistego w banku Millennium. Dodatkowe 150zł możesz zdobyć za wykonanie na koncie aktywności, które wymienię w dalszej części artykułu.

Promocja dostępna jest tej specjalnej stronie promocyjnej ale musisz się spieszyć bo obowiązuje limit 2000 kont promocyjnych. Później promocja wygaśnie, link przestanie działać i założenie konta z bonusem nie będzie możliwe. Jeśli link działa – to zdążyłeś!

To wyjątkowa okazja, ponieważ otrzymanie nagrody już za samo założenie konta (bez dodatkowych warunków) to całkowita RZADKOŚĆ!

Sam dwa lata temu brałem udział w podobnej promocji ale wtedy warunki promocji były dużo trudniejsze. Wykonałem kroki zapisane w regulaminie i na moje konto bez problemów wpłynęła obiecana wtedy premia:

Nasi czytelnicy też są zadowoleni z innych promocji banku Millennium:

Ja ze swojego konta korzystałem przez lata – tak mi się spodobało. Ale musisz wiedzieć, że nie ma takiego obowiązku. Po odebraniu premii sam zdecydujesz czy chcesz zamknąć konto czy zachować je na dłużej.

Konto w Millennium można zamknąć przez panel bankowości internetowej lub na infolinii – nie musisz nawet wychodzić z domu. Pamiętaj tylko, że obowiązuje 30 dni wypowiedzenia.

Ważne: Nie jest to żaden konkurs ani losowanie. KAŻDY kto założy konto w Millennium na podanej stronie promocyjnej, otrzyma 100zł do Zalando. Dodatkowe 150zł otrzyma po wykonaniu aktywności, które podaję w tym artykule. Gwarantuje to regulamin promocji, do którego link zamieszczam na końcu artykułu.

Wiem, że niektórym może się to wydawać dziwne, że bank rozdaje pieniądze za założenie konta… Szczególnie jeśli spotykasz się z czymś takim po raz pierwszy… Jednak to w dzisiejszych czasach bardzo popularna forma reklamowania się banków.

W ostatnim roku opisaliśmy na naszej stronie 103 różne promocje bankowych, a nasz fanpage śledzi ponad 4800 osób:

Aby pomóc Ci lepiej zrozumieć cały ten fenomen promocji bankowych przygotowałem kilka argumentów dowodzących, że to opłaca się również samym bankom (mimo, że nie ma ukrytych opłat):

Dlaczego Millennium rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko Millennium je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

To naprawdę takie proste! Wszystko opiera się na obopólnych korzyściach – bank zyskuje zaangażowanego klienta, a Ty zapoznajesz się z jego produktem i zgarniasz za to bonus.

Ale wracając do konkretów… Przyjrzyjmy się, jak regulamin tej promocji definiuje osoby, które mogą z niej skorzystać:

Kto może tutaj zgarnąć nagrody?

W zasadzie, aby móc wziąć udział w promocji należy spełniać (jednocześnie) 2 proste warunki:

 1. Nie mieć obecnie żadnego produktu w Banku Millennium
 2. Nigdy wcześniej nie brać udziału w promocji z premią od Banku Millennium

Jeśli spełniasz te warunki to czytaj dalej… Jesteś o 4 kroki od odebrania 100zł do Zalando i 150zł w gotówce!

Aha, zanim przejdę dalej… Pamiętaj, że promocja jest mocno limitowana! Mimo, że regulaminowo trwa do 30.11.2020 to zostanie wyłączona po wyczerpaniu limitu 2000 kont i obowiązuje tylko na tej specjalnej stronie:

KROK #1 – Załóż konto z kartą płatniczą

Jak już wspomniałem konto należy założyć na tej specjalnej stronie. Pamiętaj, aby koniecznie otworzyć konto z kartą.

Po wejściu w powyższy link użyj przycisku [ZAŁÓŻ KONTO]:

Następnie zobaczysz 3 opcje podpisania umowy o konto:

 • Kurierem – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a później kurier potwierdza prawidłowość danych z dowodu i przywozi wszystkie dokumenty pod wybrany przez Ciebie adres (do domu lub pracy)
 • W oddziale – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a później idziesz do placówki bankowej potwierdzić tożsamość i złożyć podpis na dokumentach.
 • Online – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale do 30.04.2021r. musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (inaczej nie otrzymasz premii 150zł).

Osobiście podpisywałem umowę w oddziale ale to dlatego, że mam placówkę Millennium 5 minut od domu. Tak ogólnie to za najwygodniejsze uważam podpisanie umowy poprzez kuriera.

Po wybraniu formy podpisania umowy wypełniasz dalej formularz podając swoje dane jak w każdym banku. Pola formularza są wyraźnie opisane, wiec na pewno dasz sobie radę. A w razie czego możesz zawsze napisać do nas na e-mail pytania@banklovers.pl lub poprzez wiadomość na fanpage.

Pamiętaj, aby w sekcji „Oświadczenia” zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon (wymaga tego regulamin promocji).

te dwie zgody MUSZĄ być zaznaczone

Konto i karta będą całkowicie bezpłatne po wykonaniu 1 płatności miesięcznie i przelaniu na konto 1000zł (nawet na chwilę) – to znaczy, że spełniając warunki promocji gwarantujesz sobie również bezpłatność konta i karty. Dwie pieczenie na jednym ogniu 🙂

KROK #2 – Aktywuj aplikację mobilną banku na swoim telefonie

Drugi krok na drodze do premii polega na tym, aby do 31.03.2021r. znaleźć w Sklep Play (na Androidzie) lub w App Store (na iOS) aplikację mobilną Banku Millennium. Zainstaluj ją i aktywuj logując się na swoje nowe konto.

Najlepiej zrobić to od razu po otwarciu konta i mieć ten krok z głowy 🙂

KROK #3 – Wykonaj min. 1 płatności zbliżeniową telefonem

Ten krok należy wykonać do 31.03.2020r. Regulamin mówi o tym, że te płatność może być na dowolną kwotę (możesz płacić nawet za 1 bułkę w piekarni) – jedyny warunek jest taki, że płatność musi być wykonana zbliżeniowo telefonem.

Aby wykonać płatności zbliżeniowe telefonem możesz użyć aplikacji Apple Pay albo po prostu ustawić tę funkcję w swojej aplikacji mobilnej Banku Millennium. Niestety karta Millennium nie działa na razie w Google Pay, wiec mając telefon z Androidem wykonasz taką płatność tylko poprzez aplikację Banku Millennium.

Dla ułatwienia znalazłem dla Ciebie instrukcję jak wszystko ustawić i wykonać taką płatność:

KROK #4 – Wykonaj te aktywności przez 4 miesiące

Aktywności, o których mowa poniżej trzeba wykonywać przez 4 kolejne miesiące czyli w grudniu, styczniu, lutym i marcu.

A co trzeba zrobić?

 • Wykonaj 1 płatność kartą (może być na dowolną kwotę)
 • Przelej na nowe konto 1000zł (nie musi leżeć na koncie, następnego dnia możesz te pieniądze przelać z powrotem na swoje główne konto)

Pamiętaj, że te aktywności należy wykonać w każdym z miesięcy, czyli 1 płatność i zasilenie konta w grudniu, 1 płatność i zasilenie konta w styczniu, itd.

Mała podpowiedź ode mnie – nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji. Ja zawsze ustawiam sobie przypomnienie w połowie miesiąca.

Wykluczone z promocji są wypłaty gotówki, płatności związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz płatności zwrócone.

Warunki promocji w skrócie

Dla ułatwienia przygotowałem dla Ciebie również skrócony opis wszystkich kroków do wykonania w tej promocji:

I to tyle! Nagroda jest Twoja!

Serio! Nie musisz robić nic więcej… Możesz postarać się o całą premię 250zł wykonując wszystkie kroki opisane w moim artykule, albo po prostu tylko założyć konto (pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych!) i zgarnąć 100zł do Zalando bez żadnego wysiłku. Wybór należy do Ciebie!

Premie będą przyznawane w następujących terminach:

 • 100zł do Zalando (ważne bezterminowo) za założenie konta otrzymasz w formie SMS do 20.12.2020r.
 • 150zł przelewem na konto za wykonanie opisanych aktywności otrzymasz do 30.04.2020r.

A po odebraniu premii możesz zdecydować czy chcesz zamknąć konto czy zachować je sobie na dłużej. Nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Oto moja opinia:

Pomyślałem, że na koniec warto byłoby, abym podzielił się z Tobą swoją opinią o tej promocji, ale czytając tekst pewnie już ją znasz…

Ta promocja to prawdziwa perełka! Żaden bank nie daje obecnie 100zł za samo założenie konta, dlatego koniecznie skorzystaj z tej okazji!

Jestem pewien, że w ciągu kilku dni ta promocja stanie się HITEM na naszej stronie, co może spowodować że limit kont promocyjnych wyczerpie się przed czasem.

Szczerze POLECAM!

Dokumenty dotyczące tej promocji: