Ruszyła promocja banku BNP Paribas, w której za wyrobienie karty kredytowej Mastercard oraz płacenie nią za zakupy otrzymasz naprawdę niezłą sumkę.

Tym razem to połączenie dwóch promocji:

 •  „Do 400 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard” – jak nazwa wskazuje w tej części promocji zgarniesz 400zł do Allegro
 • „Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami” – otrzymasz 6 x 8000 punktów wartych 100zł, łącznie 600zł, które wymienisz w Bezcennych Chwilach np. na voucher do Allegro, Carrefour, Circle K, Decathlon itp.

Z tych dwóch promocji możesz skorzystać do końca lipca. Warto się pospieszyć, bo promocja jest limitowana: do wykorzystania jest pula 30 000 nagród po 8000 punktów. To dużo, ale warto pamiętać, że taki limit istnieje.

Nie czekaj więc na ostatni moment, tylko od razu się zarejestruj:

Kto może wziąć udział w promocji BNP Paribas?

Jeśli po 1 maja 2023 roku nie posiadałeś ani nie współposiadałeś konta osobistego w BNP Paribas, karty kredytowej w BNP Paribas oraz karty wirtualnej do Limitu od Nowa, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość – możesz wziąć udział w promocji i zgarnąć 1000 zł premii.

Ale to nie koniec. Ponieważ jest to karta kredytowa, bank ma dodatkowe warunki:

 • musisz być osobą pełnoletnią
 • musisz złożyć wniosek o kartę kredytową i OTRZYMAĆ POZYTYWNĄ DECYZJĘ. Co za tym idzie, musisz mieć dobrą historię kredytową. Osoby zadłużone, z komornikiem lub tytułami egzekucyjnymi są wyłączone z promocji.

Jeśli nie masz żadnych zaległości i spełniasz wszystkie warunki, to zaczynamy:

Po #1. Podpisz umowę o kartę kredytową Mastercard

Bez tego w ogóle nie pójdziemy dalej, więc najlepiej zrób to od razu, a najpóźniej do 31 lipca 2024 . Wybierz kartę Mastercard, to warunek regulaminu. Dodatkowo regulaminy wymagają spełnienia trzech warunków:

 • zaloguj się do bankowości elektronicznej, nadaj PIN oraz dokonaj w niej aktywacji karty do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy o kartę
 • wyraź zgody na kontakt w celach marketingowych
 • w ciągu 7 dni od zawarcia umowy o kartę kredytową zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile poprzez bankowość internetową GOonline, aplikację mobilną GOmobile, telefonicznie lub w placówkach BNP Paribas

Wypełnij dane kontaktowe na poniższej stronie. W ciągu kilku dni oddzwoni do Ciebie konsultant banku i przejdzie z Tobą przez dalszy proces wnioskowania o kartę.

Po #2. Spełnij proste warunki promocji – czyli płać za zakupy

W każdym z sześciu miesięcy następujących po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę:

 • wykonaj płatności nową kartą kredytową na łączną kwotę min. 1000 zł

Najlepiej jeśli zapłacisz za zakupy w sklepie lub Internecie, w kawiarni, restauracji lub na stacji benzynowej, ponieważ bank wykluczył część płatności m.in. takich jak doładowanie portfeli elektronicznych, zakupy kuponów loteryjnych czy żetonów do gier kasynowych.

Za pierwsze 4 miesiące otrzymasz podwójną nagrodę bo 100zł do Allegro oraz 8000 punktów wartych 100zł w Bezcennych Chwilach. Za dwa pozostałe miesiące dostaniesz pozostałe 8000 punktów.

Vouchery do Allegro będą ważne do 31 lipca 2025 roku, a punkty możesz wymienić przez 12 miesięcy od ich otrzymania. Ze swojego doświadczenia wiem, że lepiej to zrobić od razu, bo potem naprawdę można o tym zapomnieć. A szkoda, żeby punkty się przedawniły.

Bon do Allegro otrzymasz poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej, a punkty po zalogowaniu się do Bezcennych Chwil w ciągu 30 dni licząc od końca miesiąca w którym spełniłeś warunki promocji, czyli np. jeśli spełniłeś warunki w lipcu, to do 30 sierpnia otrzymasz bon i punkty.

To wszystko!

Naprawdę! Nic więcej nie musisz robić. W ramach nagrody, bank nie naliczy Ci opłat za korzystanie z karty kredytowej.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Ile zapłacisz za kartę kredytową?

W ramach promocji bank nie naliczy Ci opłaty za korzystanie z karty kredytowej na okres 12 miesięcy. Jeśli będziesz używał jej do płacenia i spłacał zakupy w czasie 56 dni – masz ją za darmo. A poza tym?

 • 0 zł – opłata za korzystanie z karty (po okresie 12 miesięcy: 12 zł chyba że kartą wykonasz płatności w wysokości 1000zł)
 • 6%, min, 10 zł – wypłata gotówki z bankomatu
 • 56 dni – okres bezodsetkowy, potem RRSO wynosi 26,85% w skali roku.

Dokumenty dotyczące promocji: