To najlepszy moment na skorzystanie z fantastycznej promocji Twisto! Nie dość, że przez pierwsze 3 miesiące karta jest zupełnie darmowa dla każdego nowego klienta, to jeszcze każdy kto nie miał wcześniej karty Twisto i założy ją teraz, dostanie 60 zł za wykonanie 4 płatności na dowolną kwotę.

Cała rejestracja sprowadza się do wypełnienia prostego formularza, a czytelnicy Banklovers odebrali mnóstwo premii w poprzedniej edycji tej promocji:

Teraz promocja z bonusem powróciła i ty też możesz zgarnąć szybką stówkę. Wystarczy, że wypełnisz formularz na tej specjalnej stronie promocyjnej.

Tylko… Musisz się spieszyć bo według regulaminu, po założeniu 5000 kart objętych promocją, powyższy link przestanie działać. Jeśli działa – super! Zdążyłeś!

Czym jest firma Twisto?

Zanim przejdę do szczegółów promocji zacznijmy recenzję od przedstawienia firmy Twisto. Twisto to startup w branży finansowej tzw. fin-tech (tak samo jak Revolut, który od dawna jest popularny w Polsce i z którym Twisto rywalizuje).

Twisto powstało 4 lata temu w Czechach, a teraz z przytupem wchodzi do Polski oferując 60 zł każdemu nowemu użytkownikowi, który założy kartę Twisto (o samej karcie napiszę za chwilę) i wykona nią cztery dowolne płatności.

Dodatkową korzyścią Twisto są tanie przewalutowania. Dla ukraińskiej hrywny i batha tajlandzkiego są nawet tańsze niż wspomnianego już Revoluta.

Dynamiczne wejście firmy Twisto do Polski jest możliwe między innymi dzięki ING Bank Śląski, który zainwestował w ich polski oddział.

Ile naprawdę zapłacę za kartę Twisto?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z kartą Twisto, przez pierwsze trzy miesiące nie zapłacisz za kartę ani grosza! Po tym czasie możesz z niej zrezygnować lub wybrać jeden z dwóch planów:

  • Plan o nazwie Online – DARMOWY – w którym możesz korzystać z karty wirtualnej do zakupów online.
  • Plan o nazwie Space – 9,99zł/m-c. – w którym możesz korzystać z karty fizycznej i wszystkich funkcji, które przez pierwsze 3 miesiące dostajesz za darmo.

Tak prezentują się szczegóły tych planów:

Zmiany planu możesz dokonać w dowolnym momencie, kilkoma kliknięciami w aplikacji mobilnej.

Od kilku miesięcy sama korzystam z karty Twisto. Używam jej do codziennych płatności i tak „na wszelki wypadek” – jako poduszkę bezpieczeństwa. Wszystkie zasady są jasne, przejrzyste i przyjazne, a karta bardzo przyjazna dla użytkownika.

Zanim jednak zaczniesz korzystać z Twisto Free musisz wiedzieć o jednej rzeczy – na karcie Twisto Free nie będziesz trzymać swoich własnych pieniędzy. Twisto udostępni Ci tam limit płatności, z którego możesz korzystać, a na początku kolejnego miesiąca wystawi wyciąg z podsumowaniem płatności. Będzie na nim numer konta, na który w ciągu 14 dni należy przelać wykorzystaną kwotę (możesz zrobić to też wygodnie poprzez płatność BLIK).

Jeśli czujesz, że karta Twisto i bonus 60 zł na start to coś dla Ciebie, to kliknij w link:

4 proste kroki, aby zgarnąć 60 zł od Twisto

Kiedy już wiesz, jak działa karta Twisto, czas na instrukcję krok po kroku i odbiór Twoich 60 zł. Za chwilę zobaczysz, że to jest proste jak kaszka z mleczkiem 🙂

Krok 1 – Zarejestruj swoje konto Twisto

Po prostu kliknij w link i podaj e-mail oraz ustaw hasło:

Krok 2 – Wypełniając formularz podaj swoje dane osobowe i wybierz limit z jakiego chcesz korzystać (od 300 zł do 10 000zł)

W kolejnym kroku formularza rejestracyjnego zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych oraz wybranie limitu, z jakiego chciałbyś korzystać.

Aby wszystko poszło szybko i sprawnie, pamiętaj podać swoje prawdziwe dane – będą weryfikowane przelewem na 1zł.

Krok 3 – Potwierdź numer telefonu kodem sms i dane osobowe przelewem na 1zł

Na kolejnym etapie Twisto wyśle do Ciebie sms z kodem potwierdzającym poprawność numeru telefonu. Później poprosi o wykonanie przelewu na kwotę 1 zł w celu weryfikacji danych osobowych.

Przelew potwierdzający wykonaj ze swojego własnego konta, nie korzystaj z konta męża albo koleżanki, bo dane osobowe nie będą się zgadzać i Twisto tego nie zatwierdzi.

Do przelewu dostępne są szybkie płatności Blue Media, więc zajmuje to dosłownie chwilę (ja wybrałem mTransfer bo mam główne konto w mBanku). Kwota 1 zł zostanie zwrócona do Ciebie na konto po zakończeniu weryfikacji.

Krok 4 – Wykonaj 4 płatności na dowolną kwotę – w sklepie lub internecie

W ciągu 5-15 dni od przyjęcia Twojego zgłoszenia, otrzymasz pocztą list, w którym będzie Twoja karta Twisto. No chyba, że zdecydujesz się jedynie na opcję wirtualną – wówczas możesz z niej korzystać praktycznie od razu. Aktywuj ją i ruszaj na zakupy.

W ciągu 30 dni od dnia otwarcia konta wykonaj min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę. W kolejnym miesiącu wykonaj min. 3 płatności na dowolną kwotę. To wszystko!

Mała podpowiedź ode mnie – nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji. Ja zawsze ustawiam sobie przypomnienie w połowie miesiąca.

Po wykonaniu 4 płatności otrzymasz obiecany bonus!


Uwaga! Nie wiadomo, jak długo Twisto będzie udostępniać tę promocję z bonusem 60 zł… Nie zwlekaj, aby nie przegapić tej okazji. Jeśli po kliknięciu powyższy link i podaniu e-maila oraz hasła widzisz informację o przyznaniu 60 punktów to znaczy, że zdążyłeś!


Aby łatwiej było Ci spełnić warunki promocji, przygotowaliśmy plik PDF:

I to tyle! Spodziewaj się swoich 60 zł!

Nic więcej nie musisz robić. Teraz wszystkie działania są po stronie Twisto. Najpóźniej w ciągu 24-48h po pierwszych 4 płatnościach (zazwyczaj niemal od razu), otrzymasz obiecane 60 punktów o wartości 60 zł.

Pamiętaj tylko, aby do wykorzystania punktów nie wycofywać zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych – regulamin wymaga jej do wypłaty nagrody.

Aby wykorzystać otrzymane punkty, zrób zakupy nową kartą Twisto na kwotę 60 zł. W kolejnym miesiącu użyjesz punktów, aby spłacić wykorzystany limit i te zakupy będą dla Ciebie darmowe.

Jeśli wydasz kartą więcej niż 60 zł to punkty pokryją równowartość 60 zł, a nadwyżkę spłacisz zwykłym przelewem lub blikiem (bardzo wygodna opcja).

Oczywiście, po wykorzystaniu darmowych 60 zł możesz swobodnie zrezygnować z Twisto. Nie ma żadnych zobowiązań.

Trzeba się spieszyć bo promocja może się skończyć w każdej chwili!

Dokumenty dotyczące promocji: