To najlepszy moment na skorzystanie z fantastycznej promocji Twisto Free! Każdy kto założy tę darmową kartę dostanie 100 zł za wykonanie 3 płatności na dowolną kwotę.

Cała rejestracja sprowadza się do wypełnienia prostego formularza i zajmuje mniej niż 5 minut…

Ja już swoje 100 zł odebrałem:

Teraz ta promocja z bonusem 100 zł powróciła i ty też możesz zgarnąć szybką stówkę. Wystarczy, że wypełnisz formularz na tej specjalnej stronie promocyjnej.

Tylko… Musisz się spieszyć bo według regulaminu, po założeniu 5000 kart objętych promocją Twisto, powyższy link przestanie działać. Jeśli działa – super! Zdążyłeś!

Czym jest firma Twisto?

Zanim przejdę do szczegółów promocji zacznijmy recenzję od przedstawienia firmy Twisto. Twisto to startup w branży finansowej tzw. fin-tech (tak samo jak Revolut, który od dawna jest popularny w Polsce i z którym Twisto rywalizuje).

Twisto powstało 4 lata temu w Czechach, a teraz z przytupem wchodzi do Polski oferując 100 zł każdemu nowemu użytkownikowi, który założy darmową kartę Twisto Free (o samej karcie napiszę za chwilę) i wykona nią trzech dowolnych płatności.

Dodatkową korzyścią Twisto są tanie przewalutowania. Dla ukraińskiej hrywny i batha tajlandzkiego nawet tańsze niż wspomnianego już Revoluta.

Dynamiczne wejście firmy Twisto do Polski jest możliwe między innymi dzięki ING Bank Śląski, który zainwestował w ich polski oddział.

Załóż kartę Twisto i odbierz 100 zł >>
to zajmie mniej niż 5 minut…

Czy karta Twisto Free jest rzeczywiście BEZPŁATNA?

Jak sama nazwa wskazuje karta Twisto Free jest darmowa. Założenie kosztuje 0 zł, opłata za korzystanie wynosi 0 zł, zmiana pinu kosztuje 0 zł, zastrzeżenie karty… też 0 zł. Krótko mówiąc – prawdziwie za darmo, bez żadnych haczyków.

Poniżej możesz zobaczyć screen z tabeli opłat i prowizji Twisto Free:

Moje 2-miesięczne korzystanie z karty Twisto również potwierdza to co zapisano w tabeli opłat i prowizji. Nie zapłaciłem do tej pory ani złotówki za Twisto Free.

Zanim jednak zaczniesz korzystać z Twisto Free musisz wiedzieć o jednej rzeczy – na karcie Twisto Free nie będziesz trzymać swoich własnych pieniędzy. Twisto udostępni Ci tam limit płatności, z którego możesz korzystać, a na początku kolejnego miesiąca wystawi wyciąg z podsumowaniem płatności. Będzie na nim numer konta, na który w ciągu 14 dni należy przelać wykorzystaną kwotę.

Jeśli czujesz, że karta Twisto i bonus 100 zł na start to coś dla Ciebie, to kliknij w link:

Załóż kartę Twisto i odbierz 100 zł>>
to zajmie mniej niż 5 minut…

4 proste kroki, aby zgarnąć 100 zł od Twisto

Kiedy już wiesz, jak działa karta Twisto Free, czas na instrukcję krok po kroku i odbiór Twoich 100 zł. Za chwilę zobaczysz, że to jest proste jak kaszka z mleczkiem 🙂

Krok 1 – Zarejestruj swoje konto Twisto

Po prostu kliknij w link i podaj e-mail oraz ustaw hasło:

Załóż kartę Twisto i odbierz 100 zł >>
to zajmie mniej niż 5 minut…

Krok 2 – Wypełniając formularz podaj swoje dane osobowe i wybierz limit z jakiego chcesz korzystać (od 300 zł do 10 000zł)

W kolejnym kroku formularza rejestracyjnego zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych oraz wybranie limitu, z jakiego chciałbyś korzystać.

Aby wszystko poszło szybko i sprawnie, pamiętaj podać swoje prawdziwe dane – będą weryfikowane przelewem na 1zł.

Krok 3 – Potwierdź numer telefonu kodem sms i dane osobowe przelewem na 1zł

Na kolejnym etapie Twisto wyśle do Ciebie sms z kodem potwierdzającym poprawność numeru telefonu. Później poprosi o wykonanie przelewu na kwotę 1 zł w celu weryfikacji danych osobowych.

Przelew potwierdzający wykonaj ze swojego własnego konta, nie korzystaj z konta męża albo koleżanki, bo dane osobowe nie będą się zgadzać i Twisto tego nie zatwierdzi.

Do przelewu dostępne są szybkie płatności Blue Media, więc zajmuje to dosłownie chwilę (ja wybrałem mTransfer bo mam główne konto w mBanku). Kwota 1 zł zostanie zwrócona do Ciebie na konto po zakończeniu weryfikacji.

Krok 4 – Wykonaj 3 płatności na dowolną kwotę – w sklepie lub internecie

W ciągu 5-15 dni od przyjęcia Twojego zgłoszenia, otrzymasz pocztą list, w którym będzie Twoja karta Twisto Free. Aktywuj ją i ruszaj na zakupy.

Jeśli nie chcesz cierpliwie czekać, aż fizyczna karta przyjdzie pocztą możesz przy użyciu Twisto wykonać płatność przez internet np. za doładowanie telefonu – dane karty znajdziesz w swoim panelu Twisto.

Po wykonaniu 3 płatności otrzymasz obiecany bonus!

Załóż kartę Twisto i odbierz 100 zł >>
to zajmie mniej niż 5 minut…


Uwaga! Nie wiadomo, jak długo Twisto będzie udostępniać tę promocję z bonusem 100 zł… Nie zwlekaj, aby nie przegapić tej okazji. Jeśli po kliknięciu powyższy link i podaniu e-maila oraz hasła widzisz informację o przyznaniu 100 punktów to znaczy, że zdążyłeś!


I to tyle! Spodziewaj się swoich 100 zł!

Nic więcej nie musisz robić. Teraz wszystkie działania są po stronie Twisto. Najpóźniej w ciągu 24-48h po pierwszych 3 płatnościach (zazwyczaj niemal od razu), otrzymasz obiecane 100 punktów o wartości 100 zł.

Pamiętaj tylko, aby do wykorzystania punktów nie wycofywać zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych – regulamin wymaga jej do wypłaty nagrody.

Aby wykorzystać otrzymane punkty, zrób zakupy nową kartą Twisto Free na kwotę 100 zł. W kolejnym miesiącu użyjesz punktów, aby spłacić wykorzystany limit i te zakupy będą dla Ciebie darmowe.

Załóż kartę Twisto i odbierz 100 zł >>
to zajmie mniej niż 5 minut…

Jeśli wydasz kartą więcej niż 100 zł to punkty pokryją równowartość 100 zł, a nadwyżkę spłacisz zwykłym przelewem lub blikiem (bardzo wygodna opcja).

Oczywiście, po wykorzystaniu darmowych 100 zł możesz swobodnie zrezygnować z Twisto. Nie ma żadnych zobowiązań. Jednak po co, jeśli karta jest darmowa i daje super korzyści przy przewalutowaniach?

Przyda się, żeby zabrać ją w podróż albo używać podczas zakupów na AliExpress i nie narażać się na opłaty narzucane przez Twój bank.

Załóż kartę Twisto i odbierz 100 zł >>
to zajmie mniej niż 5 minut…

Trzeba się spieszyć bo promocja może się skończyć w każdej chwili!

Dokumenty dotyczące promocji: