To jedna z najłatwiejszych promocji, jakie ostatnio pojawiły się na rynku. mBank lubi dbać o nowych klientów. Gwarantowane 140 zł premii za dwa wpływy na konto i 10 płatności kartą na dowolną kwotę!

Tak proste promocje zdarzają się rzadko, a jeśli już, to są mocno limitowane. Tym razem na zarejestrowanie się masz czas do 30 stycznia 2020 roku, jednak im szybciej to zrobisz, tym szybciej premia 140 zł wyląduje w Twoim portfelu.

 Wejdź na stronę promocji, otwórz eKonto i odbierz 140 zł premii w gotówce >>

Kto może odebrać 140 zł premii?

Zazwyczaj promocje bankowe skierowane są do nowych klientów, z tą jest podobnie. Skierowana jest do wszystkich, którzy w okresie po 1 stycznia 2017 roku nie posiadali w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego zaczynającego się od numerów 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli spełniasz ten prosty warunek uczestnictwa w promocji, to śmiało, wejdź na stworzoną przez bank, bezpieczną stronę promocji i zgłoś swoje uczestnictwo.

Potem tylko dwa proste warunki i 140 zł ląduje w Twojej kieszeni.

Taka promocja to świetna okazja dla początkujących oraz tych wszystkich, którzy jeszcze nie dowierzają, że bank może komuś płacić za korzystanie z konta.

Dlaczego to robi? To proste – taka forma promocji i reklamy jest dla banku dużo tańsza niż kosztowne reklamy. Poza tym, jeśli dostaniesz świetne, darmowe konto, to nie dość, że zostaniesz klientem na dłużej, to może jeszcze polecisz mBank swoim znajomym?

 Wejdź na stronę promocji, otwórz eKonto i odbierz 140 zł premii w gotówce >>

eKonto Osobiste – opłaty

Trzeba przyznać, że proponowane przez bank konto jest naprawdę atrakcyjne. Nie dość, że w pełni mobilne, intuicyjne, z całodobową pomocą techniczną i bezpłatną usługą CyberRescue, to jeszcze tabela opłat i prowizji jest w tym przypadku dość monotonna – prawie same zera. czego więc powinieneś się spodziewać?

Poniżej rozpisuję Ci dokładne opłaty za eKonto:

  • Prowadzenie konta miesięcznie – 0 zł;
  • Przelewy krajowe przez Internet lub aplikację – 0 zł;
  • Opłata za kartę gdy wykonasz 1 płatność w miesiącu na dowolną kwotę – 0 zł;
  • Opłata za nieużywaną kartę debetową – 7 zł;
  • Wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju w kwocie min 100 zł – 0 zł;
  • Wypłaty gotówki z bankomatów w kraju w kwocie poniżej 100 zł – 2,50 zł;
  • Przelew ekspresowy – 5 zł;
  • Wpłata gotówki we wpłatomatach mBank, Planet Cash, Cashline – 0 zł
  • Wpłata gotówki we wpłatomatach Euronet – 2% kwoty, min 2 zł;
  • Opłata za CyberRescue całodobowy dostęp do specjalistów, którzy udzielą wsparcia w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu – 0 zł.

Wystarczy zatem, że w każdym miesiącu wykonasz 1 płatność kartą na dowolną kwotę i będziesz wypłacał gotówkę z bankomatu w kwocie co najmniej 100 zł – wówczas konto będzie dla Ciebie całkiem darmowe.

 Wejdź na stronę promocji, otwórz eKonto i odbierz 140 zł premii w gotówce>>

Pora, aby przejść do sedna, czyli…

Instrukcja obsługi promocji – najprościej spełniam warunki i odbieram gwarantowane 140 zł

Prawda jest taka, że mBank bardzo dba o to, by regulaminy i umowy były napisane czytelnym i zrozumiałym językiem. Jednak zawsze przyda się, gdy ktoś rozpisze dokładnie co i jak, sprawdzi terminy i upewni się, że wszystko jest jak należy.

To właśnie dla Ciebie przygotowałam poniżej. Wystarczy, że przejdziesz te trzy proste kroki i premię masz w kieszeni. To co, zaczynamy?

Po pierwsze: zarejestruj swój udział w promocji i otwórz eKonto osobiste

Pamiętaj, żeby najpóźniej do 30 stycznia 2020 roku (tylko po co czekać tak długo, skoro dodatkowa premia zawsze się przyda?) wejść na specjalną stronę banku, zarejestrować się i otworzyć eKonto osobiste.

Bank obiecuje, że procedura otwarcia konta nie zajmie więcej niż 5 minut – i faktycznie. Wystarczy dowód osobisty i chwila czasu i gotowe. Pierwszy warunek spełniony.

 Wejdź na stronę promocji, otwórz eKonto i odbierz 140 zł premii w gotówce >>

Po drugie: zapewnij 2 wpływy na swoje nowe konto

W ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł. Pamiętaj, że wpływ musi być zaksięgowany przez bank, więc jeśli siódmy dzień wypada w sobotę lub niedzielę – nie odkładaj tego na ostatnią chwilę.

Pieniądze możesz przelać ze swojego konta w innym banku lub od znajomego. Ważne, żeby nie był to przelew z konta w mBanku. Kiedy bank zaksięguje wpłatę, możesz wyczyścić konto i pieniądze przelać dalej.

Taki sam wpływ zapewnij w kolejnym miesiącu. Ponownie zasil konto kwotą min. 1000 zł.

Po trzecie: wykonaj 10 płatności kartą

Tutaj są dwa etapy.

Najpierw, najpóźniej do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto, wykonaj 5 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę. Możesz kupić 5 bułeczek, zapłacić za każdą osobno i już. Warunek spełniony!

Potem, w kolejnym miesiącu kalendarzowym znów wykonaj 5 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Potrzebujesz przykładu? Proszę bardzo:

Otwierasz konto w listopadzie. W ciągu 7 dni zapewnij wpływ na kwotę 1000 zł, powtórz to w grudniu – zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł.

Dodatkowo w listopadzie lub grudniu wykonaj 5 płatności kartą i do końca stycznia kolejne 5 płatności kartą lub BLIKiem. I już!

To wszystko! Jeśli dotarłeś do tego miejsca, premia jest gotowa do wypłaty!

 Wejdź na stronę promocji, otwórz eKonto i odbierz 140 zł premii w gotówce >>

Kiedy mogę spodziewać się bonusu?

W tej promocji bank podzielił premię na dwie części. Najpierw otrzymasz 100 zł – za pierwszy wpływ oraz 5 transakcji. Ta część bonusu wpłynie na Twoje konto najpóźniej do końca kolejnego miesiąca, w którym spełniłeś warunki promocji.

Jeśli pierwszy wpływ i 5 transakcji wykonałeś w listopadzie, najpóźniej do końca grudnia otrzymasz 100 zł bonusu.

Kolejna część – 40 zł – zostanie wypłacona za drugi wpływ i kolejne 5 transakcji kartą. Wyląduje na Twoim koncie do końca kolejnego miesiąca, w którym spełniłeś warunki. Jeśli kolejny wpływ oraz 5 transakcji zapewniłeś w grudniu – przelew otrzymasz do końca stycznia.

eKonto osobiste przypadło Ci do gustu? Wspaniale, możesz je zatrzymać jako zapasowe, lub nawet główne konto. Jeśli nie – zamknij je bez żadnych konsekwencji tuż po otrzymaniu całości premii.

 Wejdź na stronę promocji, otwórz eKonto i odbierz 140 zł premii w gotówce >>

Dokument dotyczące promocji: